офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
Триває регіональний етап Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 24 квітня 2014 10:43
ДП «Львівстандартметрологія» продовжує приймати від товаровиробників Львівщини заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році.

Станом на 24 квітня 2014 р. у регіональному етапі Конкурсу приймають участь 60 підприємств, що здійснюють виробництво продукції та надають послуги за такими номінаціями:

- продовольчі товари (молочні, хлібобулочні, ковбасні, кондитерські вироби, пиво, соки тощо);

- промислові товари (будівельні конструкції, тара та пакування, устаткування, котли, електрокардіографи, велосипеди триколісні тощо);

- послуги (проживання та харчування, медичного діагностування, офтольмологічні послуги,  оптово-роздрібної торгівлі тощо). 
Довідково.

Прийняти участь у Конкурсі можуть всі підприємства організації, установи різних форм власності, котрі займаються виробництвом і реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) на території України, впевнені у високій якості своєї продукції та хочуть використати нагоду заявити про себе.

Для участі у Конкурсі необхідно подати до ДП «Львівстандартметрологія» заявку встановленої форми, сплатити реєстраційний внесок та підготувати звіт згідно рекомендацій для учасників Конкурсу.

Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» приймаються до 2 червня 2014 р.

Перемога в Конкурсі підтверджує лідерство підприємства в галузі якості і допомагає йому привернути увагу нових вітчизняних та зарубіжних замовників.

Продукція (товари, роботи, послуги), яка отримала на загальнодержавному рівні найвищі оцінки у встановлених номінаціях, та їх виробники включаються до переліку та каталогу «100 кращих товарів України» у 2014 році.

Переможці Конкурсу нагороджуються цінними призами та дипломами встановленого зразка. Нагородження переможців Конкурсу проводиться в урочистій обстановці, за участі представників влади із висвітленням цієї події у ЗМІ.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 45 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676307
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання