офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
Визначено 100 кращих товарів, робіт, послуг України 2014 року, серед яких 7 представників Львівщини Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 21 листопада 2014 14:24
20 листопада 2014 року у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2014 року (далі - Конкурс).

Відкрили урочисту церемонію нагородження Заслужені артисти України Анатолій Гнатюк та Оксана Антонюк вітальними словами, які надійшли на адресу переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Голови Головної конкурсної комісії Валерія Пятницького.

Вручали нагороди та дипломи переможцям і лауреатам Всеукраїнського конкурсу якості заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Роман Качур, Директор департаменту технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку Леонід Віткін, завідувач сектором технічного регулювання та захисту прав споживачів Кабінету Міністрів України Олександр Бурлаков, радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Жовтуха, заступник директора департаменту технічного регулювання та метрології – начальник управління стандартизації, аналізу та міжнародного співробітництва Мінекономрозвитку Наталія Старікова, в. о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Ольга Нагорна, заступник начальника управління промисловості та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації Наталія Ковалішина, голова профспілки машинобудівників та приладобудівників України, Голова наглядової ради Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Анатолій Кубраченко, начальник управління оцінки відповідності та технічних регламентів департаменту технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку Валентина Янович, заступник директора департаменту розвитку торгівлі Мінекономрозвитку Сергій Литвиненко, начальник адміністративного управління Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Наталя Шебанова, заступник директора департаменту технічного регулювання та метрології – начальник управління метрології Мінекономрозвитку Юрій Попруга, заступник начальника відділу науково-технічної та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації Олег Савченко.

ДП «Львівстандартметрологія» представляло керівництво підприємства - генеральний директор Олег Косінський та Леся Федак - секретар регіональної конкурсної комісії Конкурсу.

Загалом у загальнодержавному етапі Конкурсу взяло участь 134 підприємства різних галузей економіки.

У номінаціях: «Продовольчі товари» – 62 підприємства, «Промислові товари для населення» – 20, «Продукція виробничо-технічного призначення» –30, «Роботи та послуги» – 20 і у номінації «Вироби народних художніх промислів» на загальнодержавний етап вийшло лише два підприємства.

Продукція (товари, роботи, послуги), які подавалися на Конкурс його учасниками, оцінювалися за такими критеріями як:

- якість продукції або наданої послуги (виконаної роботи);

- рівень споживчих властивостей продукції (товарів, робіт, послуг) у порівнянні з вітчизняними та закордонними аналогами, які представлені на споживчому ринку України;

- наявність позитивних відгуків з боку споживачів та закупівельних організацій, нагород в інших конкурсах та виставках;

- рівень впровадження сучасних систем управління підприємством - виробником або організацією, що надає послуги;

- використання регіональної та української сировинної бази, комплектувальних виробів та матеріалів тощо.

Гордістю Львівщини стали переможці Конкурсу, а саме у номінаціях:

- продовольчі товари - кекс мафін з начинкою (ТзОВ «Галицька здоба»);

- продукція виробничо-технічного призначення
:

-  трамвайний вагон Т5 L64 «Електрон» (Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс»);

- багатофункціональний автомобіль для комунальних служб моделі ЕМ-С320 «Електрон» (Завод «ЕлектронМаш» Дочірнє підприємство ПАТ «Концерн-Електрон»);

- роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах:

-
послуги з охорони навколишнього середовища (Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідне виробниче підприємство «Екологія»);

- медичні послуги (Товариство з обмеженою відповідальністю «Медичний центр Св. Параскеви»).

Лауреатами у номінації роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах стали:

- випробування речовин та матеріалів на пожежну небезпеку виробів та конструкцій на вогнестійкість (Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-випробувальний центр «Євростандарт»);

-  технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна (Приватне підприємство «БТІ Експрес-Сервіс»).

Учасників і гостей також вітали Антоніна Матвієнко, Анатолій Гнатюк, Марина Захарченко, Олександр Шевченко, ансамбль пісні та танцю «Заграва», вокально-інструментальний ансамбль «Кобза» та інші.

За результатами проведення Конкурсу на загальнодержавному етапі видано каталог «100 кращих товарів (робіт, послуг) України у 2014 році». У каталозі розміщується інформація щодо кращої продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.

Довідково.
Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» проводиться з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб й очікувань споживачів.

Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» проводиться щорічно згідно з Указом Президента України від 23.02.2001 №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції» та постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості».

Відповідно до розпорядження Президента України від 14 жовтня 2004 року №251 «Про підтримку проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» конкурс проводиться під патронатом Президента України.

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 лютого 2013 року №89-р присвоїв виставці-конкурсу статус Національної.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 52 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676317
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання