офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
18 | 10 | 2019
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» здійснюють періодичну повірку газових лічильників PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 березня 2015 11:52
Періодична повірка побутових лічильників газу, обслуговування та ремонт (в тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюється за рахунок ПАТ «Львівгаз». Однак, досить часто при демонтажі та представлені лічильників газу на повірку представники газопостачальної організації виявляють невідповідність показів лічильників об’ємам спожитого газу, тобто є підозра про втручання в роботу лічильників з метою зменшення їх показів. У таких випадках в присутності споживача складається акт про демонтаж лічильника та представлення його на розгляд експертної комісії. Така комісія створена на базі ПАТ «Львівгаз» і до її складу входять представники газопостачальної організації та ДП «Львівстандартметрологія».
При проведенні експертизи часто виникають конфліктні ситуації із споживачами, котрі намагаються довести свою непричетність до втручання в роботу лічильників, тому тільки в їх присутності фахівці визначають фактичний стан і достовірність показів лічильника.

Протягом 2014 року в 40 % проведених експертиз були виявлені факти втручання в роботу лічильників газу.

«Втручання частіше трапляються у лічильниках, які виготовлені до 2002-2003 років. Це пояснюється тим, що сучасні газові лічильники є більш захищені»,- повідомив Іван Кіцай - інженер ДП «Львівстандартметрологія» .

«Новини» на ТРК «Львів»


 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 47 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1387
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2004542
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання