офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
Триває регіональний етап Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 червня 2015 08:21
ДП «Львівстандартметрологія» продовжує приймати від товаровиробників Львівщини заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» ( далі-Конкурс) у 2015 році

Станом на 03 червня 2015 р. у регіональному етапі Конкурсу приймають участь 23 підприємства, що здійснюють виробництво продукції та надають послуги за такими номінаціями:

- продовольчі товари (молочні, хлібобулочні, ковбасні, кондитерські вироби, пиво, соки тощо);
- промислові товари (будівельні конструкції, тара та пакування, устаткування, котли, електрокардіографи, велосипеди триколісні тощо);
- товари виробничо-технічного призначення;
- роботи та послуги (проживання та харчування, медичного діагностування, офтольмологічні послуги, оптово-роздрібної торгівлі тощо).

Довідково
Прийняти участь у Конкурсі можуть всі підприємства організації, установи різних форм власності, котрі займаються виробництвом і реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) на території України, впевнені у високій якості своєї продукції та хочуть використати нагоду заявити про себе.

Для участі у Конкурсі необхідно подати до ДП «Львівстандартметрологія» заявку встановленої форми, сплатити реєстраційний внесок та підготувати звіт згідно рекомендацій для учасників Конкурсу.

Перемога в Конкурсі підтверджує лідерство підприємства в галузі якості і допомагає йому привернути увагу нових вітчизняних та зарубіжних замовників. Продукція (товари, роботи, послуги), яка отримала на загальнодержавному рівні найвищі оцінки у встановлених номінаціях, та їх виробники включаються до переліку та каталогу «100 кращих товарів України» у 2015 році.

Переможці Конкурсу нагороджуються цінними призами та дипломами встановленого зразка. Нагородження переможців Конкурсу проводиться в урочистій обстановці, за участі представників влади, із висвітленням цієї події у ЗМІ.

Перелік заявок на участь у регіональному етапі Конкурсу станом на 03.06.2015 р.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 51 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676316
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання