офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
Юна львів’янка здобула перемогу на виставці дитячого малюнка Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 26 листопада 2015 10:09
20 листопада 2015 р. у приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження дітей-переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». 

Львівщину на виставці представляла юна художниця – Бригілевич Софія (11 років), яка здобула перемогу у II -й віковій категорії (9-12 років) за номінацією «Ми архітектори якісного світу» з малюнком – «Будуємо майбутнє разом».


Цей захід, як жоден інший, дає змогу ознайомитися з дитячим уявленням про те, яким має бути якісний світ. За роки проведення виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» можна відзначити, що дітям найбільше подобається малювати гармонію у всьому, що їх оточує, про що думають, мріють, уявляють і в цьому вони бачать сенс якісного життя.

На регіональному рівні організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здіснюває ДП «Львівстандартметрологія», а на загальнодержавному - ДП "УкрНДНЦ".
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 47 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676309
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання