офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Відбувся навчальний семінар з актуальних питань метрології Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 09 лютого 2017 14:50
Сьогодні, 9 лютого, на базі ДП «Львівстандартметрологія» завершився триденний навчальний семінар на тему: «Калібрування еталонів та засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) згідно вимог нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та ДСТУ ISO/IEC 17025:2006».

Проводив семінар доктор технічних наук, професор Харківського національного університету радіоелектроніки Захаров Ігор Петрович.

Учасниками навчального семінару стало близько 100 представників підприємств у сфері метрології та спеціалістів приладобудівних підприємств м. Львова та області. 
В рамках семінару відбувся тренінг щодо практичних аспектів розробки та валідації методик калібрування засобів вимірювальної техніки, а також оцінювання величини невизначеності при проведенні калібрувань. Крім цього, розглядалися питання щодо вимог до оформлення калібрувальних сертифікатів; рекомендацій з визначення строків наступних калібрувань ЗВТ тощо.

Професор Захаров фахово відповідав на численні запитання учасників семінару, а також надав необхідні електронні матеріали, друковані навчально-методичні посібники для використання у подальшій діяльності.

Кожен учасник семінару отримав сертифікат щодо проходження курсу підвищення кваліфікації за темою семінару з подальшим правом атестації цих працівників на право здійснення калібрування засобів вимірювальної техніки. 
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 15 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802043
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання