офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 09 | 2018
Відбувся навчальний семінар з актуальних питань метрології Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 09 лютого 2017 14:50
Сьогодні, 9 лютого, на базі ДП «Львівстандартметрологія» завершився триденний навчальний семінар на тему: «Калібрування еталонів та засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) згідно вимог нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та ДСТУ ISO/IEC 17025:2006».

Проводив семінар доктор технічних наук, професор Харківського національного університету радіоелектроніки Захаров Ігор Петрович.

Учасниками навчального семінару стало близько 100 представників підприємств у сфері метрології та спеціалістів приладобудівних підприємств м. Львова та області. 
В рамках семінару відбувся тренінг щодо практичних аспектів розробки та валідації методик калібрування засобів вимірювальної техніки, а також оцінювання величини невизначеності при проведенні калібрувань. Крім цього, розглядалися питання щодо вимог до оформлення калібрувальних сертифікатів; рекомендацій з визначення строків наступних калібрувань ЗВТ тощо.

Професор Захаров фахово відповідав на численні запитання учасників семінару, а також надав необхідні електронні матеріали, друковані навчально-методичні посібники для використання у подальшій діяльності.

Кожен учасник семінару отримав сертифікат щодо проходження курсу підвищення кваліфікації за темою семінару з подальшим правом атестації цих працівників на право здійснення калібрування засобів вимірювальної техніки. 
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 7 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750835
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання