офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 06 | 2019
Фахівці випробувальної лабораторії досліджували якість та безпеку молока PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 20 квітня 2017 10:47
19 квітня в ефірі ТРК "Львів" транслювали програму "Вечір у Львові" щодо питань якості та безпечності продуктів зі стихійних ринків, зокрема молока.

Журналісти відібрали молока від виробника у торгівельній мережі і, для порівняння, продукти на стихійному ринку – виготовлені в домашніх умовах. Зразки були направлені до харчової лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» на випробування. Фахівці лабораторії здійснювали перевірку поданих продуктів за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками.

Для споживача, як правило, головним є кінцевий результат випробувань. Наші фахівці оперативно та максимально точно провели випробування та не встановили відхилень від норм, які регламентовані відповідними нормативними документами, наприклад, показник виявленої кишкової палички був в межах норми .

Споживач завдяки отриманій таким чином інформації – з екрану телевізорів та за участі наших фахівців, почуватиметься більш захищено і безпечніше, а також, на майбутнє, знатиме де купувати і які критерії застосовувати для вибору молока.


 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 28 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1373
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1881159
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання