офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
КОЛЕКТИВ ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ПІДВІВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 лютого 2018 11:43
23 лютого 2018 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулася конференція трудового колективу підприємства за підсумками роботи у 2017 році.

На засіданні були присутні працівники ДП «Львівстандартметрологія» та філій, керівництво центру, голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольга Остапенко.

Про підсумки роботи ДП «Львівстандартметрологія» за 2017 рік з питань метрології, стандартизації, підтвердження та оцінки відповідності доповідали В’ячеслав Пузир - заступник генерального директора з питань підтвердження та оцінки відповідності, Євген Турчин - директор Дрогобицької філії.

Багато уваги було приділено питанням щодо виконання Колективного договору у 2017 році. Детальний аналіз дотримання пунктів Колективного договору зробили Наталія Горідько - начальник юридичного відділу та Наталія Євдокимова - начальник відділу управління персоналом.

Про роботу профспілкового комітету у 2017 році доповіла Наталія Євдокимова - голова Об’єднаного профспілкового комітету.

Генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Юрій Гринів у своєму виступі підсумував рік, що минув та відзначив про важливість активізації участі молоді у всіх виробничих процесах, необхідності зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази. Також генеральний директор окреслив перспективи розвитку ДП «Львівстандартметрологія» у 2018 році.

Учасники конференції одноголосно схвалили звіт щодо позитивної оцінки виконання Колективного договору.
   
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802057
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання