офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 02 | 2019
У Харкові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 квітня 2018 10:17
18-19 квітня 2018 р. заступник генерального директора з питань оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія» В’ячеслав Пузир був учасником Міжнародного форуму з питань технічного регулювання, який проходив у Харкові.

Форум відбувся за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Тема форуму - «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації». 

Учасниками заходу були понад 300 учасників - це представники державних підприємств, установ, організацій, бізнес-структур, асоціацій тощо.

Форум організований з метою посилення експортної спроможності української продукції та забезпечення сталого розвитку економіки завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня до такої продукції та підвищення обізнаності українських фахівців і виробників щодо ролі стандартів та технічних регламентів.

У рамках заходу відбулися панельні дискусії за напрямками: "Стандарти для конкурентоспроможності та сталого розвитку"; "Метрологія для розвитку технологій"; "Механізми подолання технічних бар’єрів у торгівлі".

Спікерами Форуму були: директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, представники Мінекономрозвитку, представники Харківської торгово-промислової палати, представники Харківської митниці Державної фіскальної служби України, а також міжнародні експерти в сфері технічного регулювання.

У своїх виступах учасники розглядали шляхи вирішення глобальних проблем з питань технічного регулювання такі як :
- Економічна ситуація в Україні та світі, в контексті Угоди про асоціацію АСАА та концепції сталого розвитку в умовах глобалізації;
- Підтримка та супровід на всіх етапах ведення ЗЕД на підприємствах;
- Правові підстави перетину товарів через митний кордон України;
- Сприяння взаємної торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів;
- Розвиток стандартизації в пріоритетних галузях економіки країн ЄС;
-Умови Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (АСАА) як інструмент усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та ЄС;
- Основи глобального підходу та види директив ЄС, структура директив нового та глобального підходів тощо.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 59 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1355
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1807357
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання