офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 02 | 2019
У ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" РОЗПОЧАВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 травня 2018 13:54
Сьогодні, 30 травня, у приміщенні актового залу ДП «Львівстандартметрологія» розпочався перший день - Модуль 1: «Особливості підготовки до уповноваження на право проведення повірки законодавчо регульованих ЗВТ. Вимоги до документів, які подаються із заявкою на уповноваження» дводенного семінару на тему: «Уповноваження на прово проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації та проведення оцінки відповідності ЗВТ згідно з вимогами Закону України "Про метрологія та метрологічну діяльність». 

Такий захід організовано, враховуючи актуальність питання до чергового уповноваження державних підприємств Мінекономрозвитку України на право здійснення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), спільно з ТзОВ НВП «Техноваги» в рамках інформаційно -просвітницької кампанії щодо змін у законодавстві у сфері метрології.

Семінар розпочався з вітального слова генерального директора ДП «Львівстандартметрологія» Юрія Гриніва, який принагідно привітав всіх учасників заходу з Всесвітнім Днем метрології, що минув та з важливою подією - приєднання України до Метричної конвенції.

Лектори семінару - провідні фахівці ДП «Укрметртестстандарт»: Юрій Кузьменко - заступник генерального директора з метрології, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки та наукової діяльності, Сергій Ціпоренко - начальник науково-виробничого відділу метрологічного забезпечення вимірювань маси, Ігор Потоцький - начальник науково-технічного відділу загальної та законодавчої метрології.

Завтра, 31 травня, відбудеться другий день семінару - Модуль 2 - "Проведення оцінки відповідності ЗВТ. Вимоги законодавства та технічних регламентів щодо оцінки відповідності ЗВТ. Модулі оцінки відповідності ЗВТ. Калібрування еталонів" (конференц - зал ТзОВ НВП «Техноваги»).

Всі учасники семінару отримають посвідчення про підвищення кваліфікації.

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 26 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1355
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1807400
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання