офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 06 | 2019
Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України відвідав ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 червня 2018 11:38
7 червня, в рамках візиту заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка до Львова, відбулась робоча нарада з колективом ДП «Львівстандартметрологія». Він запропонував провести нараду в режимі «запитання-відповідь», щоб всі присутні мали можливість донести до нього, як представника профільного міністерства, всі нагальні та актуальні питання, вирішення яких сприятимуть підвищенню ефективності діяльності ДП «Львівстандартметрологія».

«Необхідно розвивати всі напрямки технічного регулювання, обов’язково треба зберегти, розвивати та поновлювати виробничі можливості таких підприємств, як ДП «Львівстандартметрологія», оскільки видно кадровий та науково-технічний потенціал», - наголосив Юрій Бровченко. Щодо фінансування, то було заявлено, що на державному рівні підтримка буде і до бюджету внесуть пропозиції про виділення коштів саме на розвиток таких центрів стандартизації , метрології та сертифікації по всій Україні.

Юрій Гринів - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» від усього колективу щиро подякував за підтримку та зацікавлення на державному рівні розвитком сфери діяльності підприємства.

«Треба рухатися вперед, вивчати та втілювати нові перспективні напрямки робіт, тоді обов’язково спільними зусиллями все вийде, тим більше є такий кадровий, виробничий,  науково-технічний потенціал», - підсумував Юрій Бровченко.

Під час візиту у ДП «Львівстандартметрологія» заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко мав можливість ознайомитися з територіями підприємства, виробничою та матеріально-технічною базами підприємства.

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 30 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1373
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1881160
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання