офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 06 | 2019
Оновлено міжнародний стандарт ISO на аудит систем управління Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 липня 2018 18:34
На сьогодні існує велика кількість стандартів на системи управління, які впроваджені на підприємствах у всьому світі. Аудит таких систем є вкрай важливим заходом для успішного розвитку бізнесу. Корисним інструментом для його реалізації є міжнародний стандарт ISO 19011:2018 "Рекомендації по аудиту систем управління", який недавно був переглянутий і оновлений.

Стандарт пропонує єдиний і узгоджений підхід для проведення аудиту, що дозволяє одночасно проводити ефективний аудит відразу декількох систем управління.

Перегляд і оновлення стандарту були необхідні для того, щоб він залишався ефективним інструментом і відображав зміни на ринку та розвиток технологій, а також зберігав актуальність при аудиті сучасних систем управління, заснованих на недавно опублікованих нових стандартах або переглянутих документах подібного змісту.

В оновленій версії стандарту до тексту документа включено опис такого підходу для проведення аудиту, який заснований на принципах оцінки ризику і підвищеної уваги до ризику.

У документ були додані важливі рекомендації з аудиту не тільки ризиків, але і можливостей. Крім того, в стандарті з'явилася додаткова інформація щодо питань, які вже були охоплені раніше, а також таким галузям, як управління програмою аудиту та процес проведення аудиту.

Попередня версія даного стандарту, що містить конкретні рекомендації з питань внутрішнього і зовнішнього аудиту систем управління, була опублікована в 2011 році.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 34 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1373
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1881169
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання