офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 05 | 2019
ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 12 жовтня 2018 12:26
12 жовтня 2018 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.

Колектив ДП «Львівстандартметрологія» привітав з професійним святом генеральний директор Юрій Гринів, який розповів про результати роботи колективу та побажав добра, миру, міцного здоров’я, професійних здобутків і досягнень на благо розвитку економіки регіону та України в цілому. Крім цього, він передав вітальні слова з професійним святом від Степана Кубіва - Першого віце-прем’єр-міністр України — Міністра економічного розвитку і торгівлі.

Вітали працівників стандартизації та метрології і висловлювали їм свою подяку: начальник відділу кадрової та організаційної роботи ДП «Львівстандартметрологія» Адріана Печьонкіна, Роман Филипів - директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, голова профспілкового комітету Наталія Євдокимова та голова Обласної ради профспілок машинобудівників та приладобудівників України Ольга Остапенко.

Працівникам стандартизації та метрології було оголошено подяки від Мінекономрозвитку України, вручено почесні відзнаки та грамоти від Львівської обласної державної адміністрації та Обласної ради профспілок Львівщини.

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1368
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1854120
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання