офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 05 | 2019
Порядок технічного нагляду за сертифікованою продукцією у ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 14 листопада 2018 13:07
Технічний нагляд за сертифікованою продукцією - окрема складова процесу сертифікації, який здійснюють фахівці ДП «Львівстандартметрологія» відповідно до вимог нормативних документів та згідно з затвердженим планом технічного нагляду. Технічний нагляд проводиться з метою підтвердження відповідності сертифікованої продукції вимогам чинних нормативних документів.

За результатами проведеного технічного нагляду орган з сертифікації ДП «Львівстандартметрологія» може призупинити або скасувати дію ліцензійної угоди та сертифіката відповідності у випадку:

- наявності рекламацій та претензій до сертифікованої продукції;
- невиконання замовником пропозицій органу з сертифікації продукції за результатами технічного нагляду;
- відсутності виробництва сертифікованої продукції протягом більше 6 місяців;
- невиконання заявником умов ліцензійної угоди;
- відмова заявника від оплати робіт з технічного нагляду;
- порушення вимог, що ставляться до продукції, технології виготовлення, правил приймання, методів контролю та випробувань, позначення продукції, що узгоджені з органом з сертифікації продукції під час сертифікації;
- зміни конструкції, комплектності або технології виготовлення продукції без попереднього погодження органом з сертифікації продукції. 

Рішення щодо призупинення дії ліцензійної угоди та сертифіката відповідності приймається у випадку, якщо вжиттям коригувальних заходів, погоджених органом з сертифікації продукції, підприємство може усунути виявлені причини невідповідності та без проведення повторних випробувань акредитованою випробувальною лабораторією підтвердити відповідність продукції вимогам нормативних документів. Інакше ліцензійна угода або сертифікат відповідності скасовуються.

Рішення щодо призупинення або скасування дії сертифіката відповідності у письмовій формі направляється клієнту. Відновлення дії призупиненого сертифіката відповідності можливе за умови виконання заявником коригувальних заходів щодо усунення виявлених порушень та позитивних результатів контролю їх виконання.

Усі вищезазначені вимоги передбачено у ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів з сертифікації продукції, процесів та послуг».

За детальнішою інформацією звертатися:
м.Львів, вул.Князя Романа, 38,
відділ оцінки відповідності та якості
к. 304а, тел. 261-40-44, 
к. 303, тел. 261-40-44
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1368
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1854123
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання