офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 01 | 2020
20 травня - Всесвітній день метрології! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 травня 2019 09:16
Система SI – фундаментально краща

20 травня відзначається Всесвітній день метрології, присвячений річниці підписання Метричної конвенції у 1875 р. Цей договір є фундаментом узгодженої системи вимірювань у всьому світі, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також покращення якості життя та захисту всесвітнього навколишнього середовища.

Темою Всесвітнього дня метрології у 2019 р. є “Система SI – фундаментально краща”. Цю тему було обрано тому, що 16 листопада 2018 р. на Генеральній конференції з мір та ваг було ухвалено, мабуть, один із найбільш важливих переглядів Міжнародної системи одиниць (SI) з моменту її створення. В основі цієї зміни лежать дослідження нових методів вимірювання, у тому числі з використанням квантових явищ. Наразі фундаментом системи SI є ряд визначень, кожне з яких пов’язане із законами фізики. Перевагою нової системи є можливість охоплення подальших удосконалень у галузі метрології та вимірювальних технологій для задоволення потреб майбутніх користувачів протягом багатьох наступних років.

Національні метрологічні інститути по всьому світу постійно удосконалюють метрологічну науку, розробляючи та підтверджуючи нові методи вимірювань будь-якого необхідного рівня складності. Національні метрологічні інститути також беруть участь у звіреннях, які координуються Міжнародним бюро з мір та ваг (BIPM), для забезпечення надійності результатів вимірювань у всьому світі. Крім того, BIPM забезпечує діалог між своїми державами-членами для вирішення нових завдань у галузі вимірювань. Міжнародна організація із законодавчої метрології (OIML) розробляє міжнародні Рекомендації, метою яких є узгодження та гармонізація вимог у багатьох галузях у всьому світі.

У Всесвітній день метрології відзначається внесок людей, які щоденно наполегливо працюють на благо усього людства в міжурядових організаціях та національних установах.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 29 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1397
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2108410
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання