офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
12 | 07 | 2020
10–12 вересня 2019 року відбулася Міжнародна конференція метрологів Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2019 11:29
10–12 вересня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна конференція метрологів.

Захід  приурочений 100-річчю кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології. Серед учасників – були науковці з понад 20 українських вишів та підприємств, польські й німецькі фахівці у галузі метрології.

Тематику конференції була присвячено таким науковим напрямам як фундаментальні проблеми метрології, сенсори і вимірювальні перетворювачі, інформаційно-вимірювальні системи у робототехніці, вимірювання у нанотехнологіях, аналіз і опрацювання вимірювальних сигналів, вимірювання у промисловості, віртуальні засоби вимірювання тощо.

З доповіддю «Аналіз методів досліджень в клініко-діагностичній лабораторії» виступив провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія»  Ігор Іванович Сидорко.

Доповідь на цій конференції була представлена на англійській мові – «ANALYSIS OF METHODS OF RESEARCHES IN CLINICAL-DIAGNOSTIC LABORATORY».

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1412
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2292970
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання