офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
27 | 09 | 2020
Участь у Міжнародні науковій конференції«ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ» Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 листопада 2019 11:31
29-31 жовтня 2019 року у Вінниці відбулася п'ята Міжнародна наукова конференція «ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ» (ВКДТС – 2019) Українські та зарубіжні учасники подали до організаційного комітету конференції тези доповідей, які видано до початку роботи конференції окремим збірником. Тези доповідей опубліковані на веб-сайті конференції. 

Матеріали доповідей, виголошені на конференції та рекомендовані до публікації, будуть опубліковані у «Вісник ВПІ» (IndexCopernicus), «Метрологія та прилади» (IndexCopernicus), Вісник національного технічного університету України «КПІ», серія «Радіотехніка, радіоапаратобудування» (Web of Science) та «Proceeding of SPIE» (SCOPUS) відповідно до їх вимог.

У конференції брав участь та подав доповідь «РИЗИКИ В ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ» Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія».

Доповідь у збірнику Конференції була надрукована на англійській мові «RISKS IN THE ACTIVITY OF CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORY».
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 112 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1444
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2389768
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання