офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
У Львові відбулася II Міжнародна науково-практична конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 28 листопада 2019 09:45
25-26 листопада 2019 року у Львові відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE DEVELOPMENT».

У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «НЕВІДПОВІДНІСТЬ В ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ».

За результатами конференції був виданий збірник тезисів, а учасники отримали сертифікати.

Клінічна лабораторна діагностика (лабораторна медицина) є однією з найважливіших складових системи охорони здоров‘я, яка забезпечує надання медико - діагностичної допомоги пацієнтам при оцінці стану здоров‘я, діагностиці захворювань, моніторингу за результатами лікування, подальшому прогнозі перебігу хвороби та якості життя, що має загальнодержавне значення щодо збереження та покращення здоров‘я населення.

У сучасній медицині ефективна діагностика, профілактика і лікування неможливі без використання клінічних лабораторних досліджень. Вважається, що до 70-80% інформації, значущої для діагностичного процесу, надається саме за рахунок клінічних лабораторних досліджень. Особливого значення при цьому набуває питання відповідності результатів клінічних лабораторних досліджень меті використання - вирішенню клінічних проблем, що вирішуються лікарем, та їх вірогідність. Питання якості лабораторного обслуговування у сучасній медицині на сьогодні також актуальні. Міжнародними експертами доведено, що на 85% якість клінічних лабораторних досліджень обумовлюється організацією роботи в клініко-діагностичних лабораторіях.

Стаття опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові «DISCREPANCY IN THE ACTIVITY OF CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORIES».
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1438
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380060
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання