офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
СТАНДАРТИ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДНІСТІ У ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 02 січня 2020 12:42
У науковому журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" Національного університету «Львівська політехніка», Випуск 80.- №4.-2019 опубліковано статтю «СТАНДАРТИ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДНІСТІ У ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ».

Авторами статті є: Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія» , Петрух А.В., кандидат медичних наук, генеральний директор Діагностичного центру «МЕДІС», Байцар Р.І., доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка». 
Сучасний розвиток держави і постійно зростаюча конкурентна боротьба вимагають пошуку нових, ефективніших стратегічних можливостей підприємств, серед яких великого значення набуває соціальна відповідальність. Комплексне соціоекономічне дослідження соціальної відповідальності в Україні нині є вимогою часу.

Метою роботи є формування нормативно - правового базису соціоекономічного розуміння суті, особливостей формування та реалізації комплексного феномену соціальної відповідальності, а на цій основі – обґрунтування пріоритетних напрямів його практичного використання для потреб розвитку держави.

Проаналізовано міжнародні ініціативи в галузі соціальної відповідальності та втілення їх в Україні, в тому числі в діяльності клініко - діагностичних лабораторій (КДЛ).

Клінічна лабораторна діагностика (лабораторна медицина) є однією з найважливіших складових системи охорони здоров‘я, яка забезпечує надання медико - діагностичної допомоги пацієнтам при оцінці стану здоров‘я, діагностиці захворювань, моніторингу результатів лікування, подальшому прогнозі перебігу хвороби та якості життя, що має загальнодержавне значення щодо збереження та покращення здоров‘я населення. Якість життя хворої людини у сучасній медицині розглядається як інтегральна характеристика її стану, що складається з фізичної, психологічної, соціальної компонентів. Адже більше 70% інформації для прийняття рішення щодо діагнозу лікар отримує з лабораторії. Більше того, при моніторингу пацієнтів цей відсоток зростає до 80%.

Соціальна відповідальність є багатоаспектною та багаторівневою. На індивідуальному рівні вона проявляється через світосприйняття особистістю певних принципів, засад і поводження в суспільстві; на рівні держави – через належний рівень життя людини, культурний та моральний розвиток; на рівні підприємств – через дотримання високих стандартів надання послуг, соціальних стандартів та якості роботи з персоналом.

Стаття «STANDARDS OF SOCIAL RESPONSIBILITY IN THE ACTIVITIES OF THE CLINIC - DIAGNOSTIC LABORATORIES» надрукована в журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" Національного університету «Львівська політехніка» на англійській мові (ЗАВАНТАЖИТИ).
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 29 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1437
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380009
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання