офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
24 | 11 | 2020
20 ТРАВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 травня 2020 09:46
 Щороку 20 травня відзначається Всесвітній день метрології, присвячений річниці підписання Метричної конвенції у 1875 р. Цей договір є фундаментом узгодженої системи вимірювань у всьому світі, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також покращення якості життя та захисту всесвітнього навколишнього середовища.

У 2020 році темою Всесвітнього дня метрології у 2020 р. є «Вимірювання для глобальної торгівлі».
Ця тема була обрана для того, щоб сприяти усвідомленню важливої ролі вимірювання у веденні справедливої глобальної торгівлі, забезпеченню продукції, що відповідає стандартам і нормам, та задоволенню очікувань щодо якості клієнтів.

Національні метрологічні інститути по всьому світу постійно удосконалюють метрологічну науку, розробляючи та підтверджуючи нові методи вимірювань будь-якого необхідного рівня складності. Національні метрологічні інститути також беруть участь у звіреннях, які координуються Міжнародним бюро з мір та ваг (BIPM), для забезпечення надійності результатів вимірювань у всьому світі. Крім того, BIPM забезпечує діалог між своїми державами-членами для вирішення нових завдань у галузі вимірювань.

Міжнародна організація із законодавчої метрології (OIML) розробляє міжнародні Рекомендації, метою яких є узгодження та гармонізація вимог у багатьох галузях у всьому світі. У Всесвітній день метрології відзначається внесок людей, які щоденно наполегливо працюють на благо усього людства в міжурядових організаціях та національних установах.

З посланнями від директорів, постерами та переліком подій,
можна ознайомитися на сайті: www.worldmetrologyday.org
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1467
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2456499
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання