офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
100 кращих товарів України Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 02 квітня 2012 12:16

Щороку ДП «Львівстандартметрологія» на регіональному рівні проводить Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». Поставлені вимоги дають змогу учасникам самостійно оцінити свою конкурентоздатність на українському ринку, а дотримання їх сприяє подальшому виробництву високоякісної продукції (товарів, робіт, послуг), розробці та впровадженню систем управління якістю та навколишнім середовищем, поширенню досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги) та має низку інших переваг.
Всеукраїнський конкурс з якості проводиться в два етапи:
Перший етап (березень-червень 2012 р.) – регіональний;alt
Другий етап (червень-листопад 2012 р.) – загальнодержавний.
Оголошення підсумків Конкурсу – листопад 2012 року.
За підсумками Конкурсу визначається краща продукція (товари, роботи, послуги) за такими номінаціями:
- продукція;
- роботи та послуги.
Номінація «продукція» поділяється на групи:
- продовольчі товари;
- промислові товари для населення;
- товари виробничо-технічного призначення;
- вироби народних художніх промислів.

Прийняти участь у Конкурсі можуть всі підприємства організації, установи різних форм власності, котрі займаються виробництвом і реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) на території України, впевнені у високій якості своєї продукції та хочуть використати нагоду заявити про себе.
Для участі у Конкурсі необхідно подати до ДП «Львівстандартметрологія» заявку встановленої форми, сплатити реєстраційний внесок та підготувати звіт згідно рекомендацій для учасників Конкурсу.
Фахівці Конкурсу оцінюють продукцію (товари, роботи, послуги) з огляду на їх споживчі властивості порівняно з аналогами, які представлені на споживчому ринку України, соціальну конкурентоспроможність та доступність на українському ринку, відсутність або наявність підтверджених претензій щодо якості з боку споживачів, закупівельних організацій, контролюючих органів, наявність системи управління якістю підприємства, використання регіональної та української сировинної бази, комплектувальних виробів і матеріалів.
Перемога в Конкурсі підтверджує лідерство підприємства в галузі якості і допомагає йому привернути увагу нових вітчизняних та зарубіжних замовників. Продукція (товари, роботи, послуги), яка отримала на загальнодержавному рівні найвищі оцінки у встановлених номінаціях, та їх виробники включаються до переліку та каталогу «100 кращих товарів України» у 2012 році. Переможці Конкурсу нагороджуються цінними призами та дипломами встановленого зразка. Нагородження переможців Конкурсу проводиться в урочистій обстановці, за участі представників влади із висвітленням цієї події у ЗМІ.
З березня поточного року розпочався прийом заявок від підприємств-кандидатів на участь у конкурсі.
Більш детальну інформацію про умови конкурсу та процедуру його проведення можна отримати у ДП «Львівстандартметрологія»: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, відділ управління якістю та науково-технічної пропаганди (кімн. 216), начальник відділу – Федак Леся Михайлівна
тел./факс (032) 261-40-44
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Довідка. Конкурс проводиться Держспоживстандартом України відповідно до: Указу Президента України від 23 лютого 2001р. №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції»; Указу №1105/2005 від 13 липня 2005 р. Президента України «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики»; Розпорядження №251/2004-рп від 14 жовтня 2004 р. Президента України «Про підтримку проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України»; Постанови №1502 від 16.11.2001 р. Кабінету Міністрів України «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості»; Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 447-р від 17.08.2002 р.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 48 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676313
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання