офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
CEN опублікував безкоштовну настанову щодо використання масок для обличчя Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 20 серпня 2020 10:39
У зв'язку із ситуацією,  пов’язаною зі спалахом коронавірусу в Європі, CEN «Європейський комітет зі стандартизації» після запиту Європейської комісії, розробив та 17 червня 2020 р. опублікував CWA 17553:2020 «Маски для обличчя. Настанова щодо мінімальних вимог, методів випробувань та використання».

CWA 17553:2020 передбачає мінімальні вимоги до дизайну, виготовлення та оцінки ефективності масок для обличчя (бар'єрних масок), одноразових або багаторазових, призначених для споживачів. 
У більшості європейських країн маски для обличчя, які часто не належать до сфери застосування правил, що стосуються засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) та медичних виробів, стали основним елементом національних стратегій, що керують поступовим скасуванням заходів, що обмежують свободи.

З цієї причини Європейська Комісія визначила нагальну потребу в узгодженій та послідовній політиці щодо безпеки засобів для захисту обличчя громад. Зважаючи на  таку потребу та реагуючи на актуальність ситуації, CEN погодився розробити цей CWA за допомогою прискореного підходу під керівництвом AFNOR – французького органу зі стандартизації.

CWA, опублікований 17 червня, є результатом колективних зусиль членів цього Workshop Agreement, які поділилися своїм досвідом разом із уже існуючими національними настановами щодо розробки спільного результату для безкоштовного завантаження.

Таке рішення відображає прихильність та рішучість CEN та її членів продовжувати підтримувати необхідні зусилля у боротьбі з пандемією COVID-19, і випливає з  надання вільного доступу до переліку 11 європейських стандартів (EN) для медичних виробів та засобів індивідуального захисту обладнання, що використовується в контексті пандемії COVID-19.  
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1437
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380019
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання