офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
10 | 04 | 2021
Відбулася Міжнародна наукова конференція "Міждисциплінарні наукові дослідження" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2020 12:13
04 грудня 2020 року у м. Чернігів відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 16 закордонних та понад 450 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «MINIMIZATION OF RISKS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES».

Одним зі шляхів підвищення ефективності та якості надання послуг медичними лабораторіями є впровадження системи управління ризиками, яка дає можливість виявити, оцінити наслідки й виробити тактику протидії, спрямовану на обмеження випадкових подій, що завдають фізичного й морального збитку лабораторії, її персоналу та пацієнтам.

Розвиток технологій в медицині призводить до розширення можливостей клініко - діагностичної лабораторії (КДЛ). Разом з тим збільшується навантаження на співробітників КДЛ. Незважаючи на дії, спрямовані на охорону праці, лаборант зустрічається з біологічним матеріалом, ризикує заразитися інфекціями, в першу чергу ВІЛ і гепатитом. Управління ризиками ґрунтується на результатах оцінки ризиків, техніко - технологічного та економічного аналізу потенціалу та середовища діючого підприємства, а також прогнозуванні нормативно-правової бази управління, економіко-математичних методів, маркетингових та інших досліджень. Він передбачає розробку стратегії та тактики. Подальші дослідження будуть зосереджені на розробці практичних вказівок щодо створення системи управління ризиками в КДЛ та застосуванні конкретних прийомів та методів управління ризиками в залежності від рівня їх впливу. Перспективним є впровадження у практику сучасних підходів до методів та засобів клінічних лабораторних досліджень, підвищення обґрунтованості прийняття рішень у ризикованих ситуаціях, узгодження процедур визнання придатності застосовуваних методів дослідження та забезпечення точних результатів. Цьому сприятиме створення інтегрованої системи управління лабораторією, яка поєднує методології управління ризиками та управління якістю. За результатами конференції був виданий збірник тезисів.

Стаття «MINIMIZATION OF RISKS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES»
опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові та виданий СЕРТИФІКАТ.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1482
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2585754
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання