офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
10 | 04 | 2021
Відбулася Міжнародна науково-практична конференція (МНПК) Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 21 грудня 2020 11:46
11 грудня 2020 року у м. Амстердам (Нідерланди) відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ (МНПК) «SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES». Конференцію сертифіковано Euro Science Certification Group за стандартом SCC-2000.

За результатами МНПК видано 6 томів та опубліковано 361 наукові праці. Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 16 закордонних та понад 110 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ». 

Одним зі шляхів підвищення ефективності та якості надання послуг медичними лабораторіями є впровадження системи управління ризиками, яка дає можливість виявити, оцінити наслідки й виробити тактику протидії, спрямовану на обмеження випадкових подій, що завдають фізичного й морального збитку лабораторії, її персоналу та пацієнтам.

Сьогодні існує багато способів мінімізувати ризик. Основні з них: уникнення ризику, розподіл ризику між учасниками, страхування ризику, самострахування, диверсифікація, обмеження, альтернативне планування, створення гнучкої структури виробництва, створення резервних фондів, моніторинг інформації, навчання, застосування гнучких технологій.

Виявлення факторів ризику та визначення методів профілактики захворювань, пов'язаних з умовами праці лаборанта клініко-діагностичної лабораторії (КДЛ), є актуальною проблемою сучасної медичної практики. Перспективою подальших досліджень є впровадження в практику медичних лабораторій сучасних підходів до методів і засобів клінічних лабораторних досліджень, підвищенні обґрунтованості прийняття рішень в ризикованих ситуаціях, гармонізація процедур визнання придатності застосовуваних методик досліджень і забезпечення гарантовано точних результатів. Подальші дослідження будуть зосереджені на розробці практичних вказівок щодо створення системи управління ризиками в КДЛ та застосуванні конкретних прийомів та методів управління ризиками в залежності від рівня їх впливу. Перспективним є впровадження у практику сучасних підходів до методів та засобів клінічних лабораторних досліджень, підвищення обґрунтованості прийняття рішень у ризикованих ситуаціях, узгодження процедур визнання придатності застосовуваних методів дослідження та забезпечення точних результатів. Цьому сприятиме створення інтегрованої системи управління лабораторією, яка поєднує методології управління ризиками та управління якістю.

Стаття «RISK MINIMIZATION IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES» опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові та виданий СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1482
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2585730
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання