офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
Запрошуємо до участі у четвертому конкурсі на здобуття премії СНД Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 05 листопада 2012 09:55
На виконання Рішення Ради глав урядів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від 25 листопаду 2005 року, Рішення засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації від 24 травня 2012 року № 41 та згідно з протокольним рішенням національної конкурсної комісії (НКК) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України від 17 жовтня 2012 року оголошується проведення національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг (далі - Конкурс). 

Конкурс проводиться з метою: 

• підтримки національних ініціатив і об'єднання зусиль державних органів управління, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції, що виготовляється або послуги, що надається державами - учасниками СНД;
• підвищення експортних можливостей організацій держав - учасників СНД;
• стимулювання виробництва високоякісної продукції або надання високоякісної послуги в державах - учасниках СНД і впровадження високоефективних методів менеджменту якості.

Взяти участь у Конкурсі можуть підприємства і організації всіх форм власності держав-учасниць СНД, які здійснюють виробництво та реалізацію продукції (за виключенням виробництва озброєння та військової техніки) або надання послуг, за умов: 

- підтвердження високої якості продукції, що виробляється (послуги, які надаються), не менше двох років; - експорту продукції, що випускається, не менше ніж у дві держави-учасниці СНД;
- подання заявки на участь у національному етапі Конкурсу і необхідних матеріалів;
- сплати організаційного внеску.

У рамках національного етапу Конкурсу визначається краще підприємство за такими номінаціями:

- виготовлення продукції виробничого призначення;
- виробництво товарів народного споживання;
-виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції; - послуги.    Міністерством економічного розвитку і торгівлі України уповноваженою організацією призначено ДП «Дніпростандартметрологія».

Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення в сфері якості продукції та послуг проводиться раз на два роки в два етапи (національний та міждержавний). 

Для участі у національному етапі Конкурсу підприємство подає заявку та сплачує організаційний внесок.

Терміни проведення Конкурсу.

Заявки для участі приймаються до 7 грудня 2012 року.
Кінцевий термін подання документів учасниками Конкурсу 10 грудня 2012 року.

За результатами експертної оцінки на національному етапі визначаються переможці та лауреати Конкурсу, а також учасники міждержавного етапу Конкурсу. Нагородження переможців та лауреатів національного етапу Конкурсу здійснюється в урочистій обстановці в м. Києві.

Інформація про переможців Конкурсу буде розміщена на сайті Мінекономрозвитку України та у ЗМІ. НКК внесені пропозиції щодо розробки додаткової мотивації підприємств учасників національного етапу Конкурсу.

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розроблено рекомендації для учасників національного етапу четвертого Конкурсу на здобуття премії СНД у 2012-2013 рр. за досягнення у сфері якості продукції. Ці рекомендації розроблені у відповідності з Порядком проведення національного етапу Конкурсу.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу, методичну допомогу підприємствам України у підготовці матеріалів здійснює уповноважена організація ДП «Дніпростандартметрологія» за участю регіональних центрів стандартизації, метрології та сертифікації і ДП «УкрНДНЦ».

Другий міждержавний етап Конкурсу розпочинається з січня 2013 року. На другому етапі Конкурсу експертні комісії міждержавного етапу у складі експертів країн СНД розглядають матеріали учасників міждержавного етапу Конкурсу та здійснюють візити на підприємства з метою проведення оцінки на місцях.

За результатами оцінки приймається рішення щодо визначення лауреатів та дипломантів Конкурсу. Нагородження всіх учасників Конкурсу здійснюється в урочистій обстановці на засіданні Економічної ради країн СНД.

Повний перелік нормативних документів знаходиться на сайті ДП «Дніпростандартметрологія» - www.dgcsms.dp.ua

Додаткову інформацію та консультації можна отримати у ДП «Львівстандартметрологія» та в уповноваженій організації з організаційно-методичного забезпечення національного етапу Конкурсу ДП «Дніпростандартметрологія» за адресами:

ДП «Львівстандартметрологія»
м. Львів, вул. Кн. Романа, 38
тел./факс (032) 261-40-44,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
відділ управління якістю та науково-технічної пропаганди (кімната 216)
начальник відділу – Федак Леся Михайлівна (кімната 305)

ДП «Дніпростандартметрологія»
м. Дніпропетровськ, вул. Барикадна 23 (кімната 902)
тел./факс (0562) 31-83-37, моб. 067 622 37 18, 067 622 37 23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 43 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676304
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання