офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 03 | 2018
Стартував конкурс «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав преса   
Середа, 27 березня 2013 09:26
Підприємства, які прагнуть підтвердити своє лідерство в галузі якості та привернути увагу нових вітчизняних і зарубіжних замовників, ще протягом трьох місяців можуть подавати заявки на участь у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».

"З року в рік ми переконуємося в тому, що подібні заходи неабияк сприяють об’єднанню зусиль, спрямованих на виробництво високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насиченню якісною продукцією ринку України, а також створенню належних умов щодо впровадження на підприємствах України систем управління якістю. Це єдиний в Україні конкурс, який проводиться під патронатом Президента України і за сприяння обласних державних адміністрацій", - розповідає Леся Федак, начальник відділу управління якістю та науково-технічної пропаганди ДП «Львівстандартметрологія», секретар регіональної конкурсної комісії.

Всеукраїнський конкурс з якості проводиться в два етапи: перший етап (березень-червень 2013 р.) – регіональний; другий етап (червень-листопад 2013 р.) – загальнодержавний. За підсумками визначається краща продукція (товари, роботи, послуги) за такими номінаціями: продукція; роботи та послуги. Номінація продукція поділяється на групи: продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; вироби народних художніх промислів. За цими номінаціями проводиться поділ на малі (до 50 чол.), середні (від 51 до 250 чол.) та великі (більше 250 чол.) підприємства.

"Продукція, товари, роботи та послуги, що отримали на загальнодержавному рівні найвищі оцінки, та їх виробники будуть включені до переліку й каталогу «100 кращих товарів України» у 2013 році. Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами та дипломами встановленого взірця. А ще – суттєво покращують свою репутацію перед споживачами, що помітно позначається і на прибутках самого підприємства", - підсумовує Леся Федак.

Офіційним організатором Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» є Міністерство економічного розвитку і торгівлі. На регіональному рівні організація конкурсу покладена на ДП «Львівстандартметрологія», за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Прийняти участь у конкурсі можуть всі підприємства організації, установи різних форм власності, котрі займаються виробництвом і реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) на території України та котрі впевнені у високій якості своєї продукції.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу та процедуру його проведення можна отримати у ДП «Львівстандартметрологія»: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, відділ управління якістю та науково-технічної пропаганди (кімн. 216): тел./факс (032) 261-40-44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 50 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676315
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання