офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
18 | 10 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
Відбулися урочистості з нагоди святкування професійного свята та Всесвітнього дня стандартів Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 16 жовтня 2019 09:41
    15 жовтня 2019 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.  

Колектив ДП «Львівстандартметрологія» привітав із професійним святом генеральний директор Юрій Гринів, який розповів про результати роботи колективу, отримання підприємством престижної нагороди «Лідер галузі 2019» (за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності) та побажав всім присутнім добра, миру, міцного здоров’я, професійних здобутків і досягнень.    
Детальніше...
 
Відбулася VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Сучасний рух науки" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 15 жовтня 2019 09:51
3-4 жовтня 2019 року відбулася VIII Міжнародна науково-практична інтернет - конференція «Сучасний рух науки» (м.Дніпро).

Конференція була проведена у дистанційній формі. Українські та зарубіжні учасники (загалом 260 осіб) подали до організаційного комітету тези доповідей, які видано до початку роботи конференції окремим збірником.

Серед учасників конференції науковці та фахівці з ВНЗ та установ різних міст України (Вінниці, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсона, Хмельницького, Чернівців, Чернігова).

У конференції  брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія».

Доповідь подана на англійській мові «ANALYSIS OF QUALITATIVE METHODS OF RESEARCH IN THE CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORY» . 

Матеріали цієї конференції опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience». 
 
Бізнес-досягнення ДП «Львівстандартметрологія» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 03 жовтня 2019 10:31
ДП «Львівстандартметрологія» отримало престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності.

Підприємство отримало у бізнес-рейтингу 2 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності активів» та 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Львівської області у номінації «Ділова активність». 
Детальніше...
 
10–12 вересня 2019 року відбулася Міжнародна конференція метрологів Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2019 11:29
10–12 вересня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна конференція метрологів.

Захід  приурочений 100-річчю кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології. Серед учасників – були науковці з понад 20 українських вишів та підприємств, польські й німецькі фахівці у галузі метрології.

Тематику конференції була присвячено таким науковим напрямам як фундаментальні проблеми метрології, сенсори і вимірювальні перетворювачі, інформаційно-вимірювальні системи у робототехніці, вимірювання у нанотехнологіях, аналіз і опрацювання вимірювальних сигналів, вимірювання у промисловості, віртуальні засоби вимірювання тощо.

З доповіддю «Аналіз методів досліджень в клініко-діагностичній лабораторії» виступив провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія»  Ігор Іванович Сидорко.

Доповідь на цій конференції була представлена на англійській мові – «ANALYSIS OF METHODS OF RESEARCHES IN CLINICAL-DIAGNOSTIC LABORATORY».

 
Сертифікація готелів та її переваги Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 06 вересня 2019 09:27
Сертифікація готелів та інших місць розміщення є запорукою підвищення якості готельної індустрії, зміною рівня комфорту та якості наданих послуг.

Для чого потрібна сертифікація готелів, які її переваги?

Відповідь очевидна: підвищення туристичного потоку, виправдане підтвердження встановлених цін на послуги, діяльність в рамках існуючих законів, і головне – сертифіковані послуги викликають більше довіри, незважаючи на добровільність такої процедури.

Наявність сертифікату відповідності на послуги з тимчасового розміщення допоможе готелю вигідно позиціонувати свої послуги на ринку України.

Для вирішення цього завдання і існує процедура сертифікації послуг розміщення та послуг харчування, яка полягає в тому, що незалежна організація (яка має відповідний рівень акредитації і має право здійснювати таку сертифікацію послуг) дає письмову гарантію, що послуги, які надаються, відповідають діючим в Україні стандартам, нормам та правилам.

ДП «Львівстандартметрологія» має право на проведення сертифікації послуг з тимчасового розміщення (готельних), оскільки акредитоване Національним агентством з акредитації України – атестат про акредитацію №1О210 від 27.11.2017 року, на проведення робіт з оцінки відповідності продукції (робіт, послуг) відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
ДП «Львівстандартметрологія»,
відділ оцінки відповідності та якості,
м.Львів,вул.Князя Романа, 38, к.213,
тел. (032) 261-61-83,(032) 261-61-44
 
Набули чинності нові правила маркування продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 09 серпня 2019 09:27
6 серпня 2019 року розпочали діяти основні положення Закону України "Про інформацію для споживачів харчових продуктів", що встановлюють загальні принципи і вимоги щодо інформації про харчові продукти, зокрема, їх маркування, а також обов'язки операторів ринку щодо доведення цих даних до споживачів.

Відповідно до вимог Закону інформація про харчовий продукт повинна бути точною, достовірною та зрозумілою для споживача і не повинна вводити в оману щодо її характеристик, властивостей, складу. Ця вимога поширюється як на рекламу, так і на саму упаковку.

Обов'язковою для надання є така інформація:

- назва харчового продукту;
- перелік всіх інгредієнтів (як основних, так і додаткових);
- кількість харчового продукту в установлених одиницях виміру;
- мінімальний термін придатності або дата "вжити до";
- будь-які особливі умови зберігання і / або умови використання (при необхідності);
- найменування і місцезнаходження оператора ринку харчових продуктів, відповідального за інформацію, а для імпортованих харчових продуктів - найменування і місцезнаходження імпортера, а також країна походження або місце походження;
- інструкції з використання - у разі, якщо відсутність таких інструкцій ускладнює належне використання харчового продукту;
- для напоїв з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць - фактичний вміст спирту;
- інформація про поживну цінність.

Оператори ринку повинні обов'язково вказувати інформацію про наявність речовин, що викликають алергічні реакції або непереносимість, наявність ГМО, наявність додаткової води тощо.

Крім того, в новому Законі окрему увагу звернено на вимоги щодо інформації про харчові продукти, продаж яких здійснюється дистанційно. Вся обов'язкова інформація повинна бути доступною споживачеві для ознайомлення до моменту продажу.

Назва харчового продукту має містити або супроводжуватися інформацією про фізичний стан продукту або спеціальній обробці, якій піддавався продукт (порошкоподібний, продукт сублімації сушіння, швидко заморожений, концентрований, копчений тощо), у всіх випадках, коли відсутність такої інформації може вводити споживача в оману.

Крім того, посилено відповідальність операторів ринку за порушення законодавства щодо надання споживачам інформації про харчові продукти.

Так, порушення вимог щодо надання інформації: надання неточної, недостовірної та незрозумілою інформації - тягнуть за собою накладення штрафу на юридичних осіб в розмірі п'ятнадцяти мінімальних заробітних плат (62 595 грн), на фізичних осіб - підприємців - у розмірі десяти мінімальних заробітних плат ( 41 730 грн).

А ненадання споживачеві інформації про речовини, що викликають алергічні реакції або непереносимість, карається штрафом в розмірі до 30 мінімальних заробітних плат (125 190 грн).

Закон розробления на основі вимог Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1169/2011 від 25 жовтня 2011 р. щодо надання споживачам інформації про харчові продукти.
 
ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 01 серпня 2019 12:04
Сьогодні, 01 серпня, в рамках візиту до Львова заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка, відбулась зустріч з колективом ДП «Львівстандартметрологія».

«Необхідно розвивати всі напрямки технічного регулювання, обов’язково треба зберегти, розвивати, модернізовувати виробничі можливості таких підприємств, як ДП «Львівстандартметрологія», оскільки видно кадровий та науково-технічний потенціал», - наголосив Юрій Бровченко.

Під час зустрічі Юрій Бровченко вручив фахівцям ДП «Львівстандартметрологія» за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері метрології та метрологічної діяльності грамоту та подяки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Також подарував колективу унікальний фотолітопис «Українська Державність».

 
Верховна Рада України ухвалила закон про імплементацію актів ЄС у сфері технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 01 липня 2019 10:18
Верховна Рада ухвалила Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання". Прийняття цього документа є умовою ЄС для початку офіційної процедури оцінки готовності України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції.

Закон має значно спростити доступ української продукції на міжнародні та європейські ринки за рахунок усунення необхідності проходження подвійних процедур сертифікації та випробувань в українських та європейських органах з оцінки відповідності. Закон прийнято з метою адаптації національного законодавства в частині технічних регламентів та оцінки відповідності до законодавства Європейського Союзу. 
Детальніше...
 
УПРАВЛІНСЬКІ РІШЕННЯ У КЛІНІЧНІЙ ЛАБОРАТОРНІЙ ДІАГНОСТИЦІ Друкувати
Написав Administrator   
Вівторок, 25 червня 2019 13:42

У науковому журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" Національний університет "Львівська політехніка" Випуск 80 №2-2019 опубліковано статтю "УПРАВЛІНСЬКІ РІШЕННЯ У КЛІНІЧНІЙ ЛАБОРАТОРНІЙ ДІАГНОСТИЦІ".

Авторами статті є: Сидорко І.І., провідний інженер ДП "Львівстандартметрологія", Шавлач С.В. Національний університет "Львівська політехніка", кафедра інформаційно-вимірювальних технологій та Байцар Р.І., доктор технічних наук, професор  Національний університет "Львівська політехніка".
Детальніше...
 
Відбувся семінар-навчання «Система НАССР на виробництві харчової продукції та в закладах ресторанного господарства» Друкувати
Написав Administrator   
Вівторок, 25 червня 2019 11:16

20 червня 2019р. в ДП "Львівстандартметрологія" відбувся семінар-навчання для керівників виробництв харчової продукції та закладів ресторанного господарства на тему: "Система НАССР на виробництві харчової продукції та в закладах ресторанного господарства".

Під час семінару розглядались акі питання:
- Вимоги законодавства до системи НАССР.
- Програми-передумови, що забезпечують результативне впровадження НАССР.
- Основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів.
- Плюси і мінуси системи НАССР.

Після закінчення семінару всі учасники отримали сертифікат з переліком вивчених тем.

 


 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 39 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1387
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2004578
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання