офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
27 | 02 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Визначать, зважать і виміряють,- публікація у газеті "Львівська пошта" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 13 січня 2020 11:40
Газета  «Львівська пошта» ( №3 (2220) від 10 січня 2020), стаття 

Визначать, зважать і виміряють
У Львові на вулиці Князя Романа, 38 діє унікальний Музей метрології та вимірювальної техніки. Тут можна не лише переглянути експонати столітньої давності, а й провести учням і студентам цікаві інтерактивні уроки “Львівська Пошта” продовжує цикл матеріалів “Скарби Львова” про найцікавіші музеї міста та області і таким чином долучається до їхньої промоції. Мета проста – аби львів’яни щонайбільше знали про свої музеї і захотіли їх відвідати.

Ми уже побували в Музеї іграшок, що на вул. Торгова, 15 (за оперним театром), на черзі Народний музей метрології та вимірювальної техніки при державному підприємстві “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.
Детальніше...
 
СТАНДАРТИ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДНІСТІ У ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 02 січня 2020 12:42
У науковому журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" Національного університету «Львівська політехніка», Випуск 80.- №4.-2019 опубліковано статтю «СТАНДАРТИ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДНІСТІ У ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ».

Авторами статті є: Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія» , Петрух А.В., кандидат медичних наук, генеральний директор Діагностичного центру «МЕДІС», Байцар Р.І., доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка». 
Детальніше...
 
У Львові відбулася II Міжнародна науково-практична конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 28 листопада 2019 09:45
25-26 листопада 2019 року у Львові відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE DEVELOPMENT».

У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «НЕВІДПОВІДНІСТЬ В ДІЯЛЬНОСТІ КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ».

За результатами конференції був виданий збірник тезисів, а учасники отримали сертифікати.

Клінічна лабораторна діагностика (лабораторна медицина) є однією з найважливіших складових системи охорони здоров‘я, яка забезпечує надання медико - діагностичної допомоги пацієнтам при оцінці стану здоров‘я, діагностиці захворювань, моніторингу за результатами лікування, подальшому прогнозі перебігу хвороби та якості життя, що має загальнодержавне значення щодо збереження та покращення здоров‘я населення.

У сучасній медицині ефективна діагностика, профілактика і лікування неможливі без використання клінічних лабораторних досліджень. Вважається, що до 70-80% інформації, значущої для діагностичного процесу, надається саме за рахунок клінічних лабораторних досліджень. Особливого значення при цьому набуває питання відповідності результатів клінічних лабораторних досліджень меті використання - вирішенню клінічних проблем, що вирішуються лікарем, та їх вірогідність. Питання якості лабораторного обслуговування у сучасній медицині на сьогодні також актуальні. Міжнародними експертами доведено, що на 85% якість клінічних лабораторних досліджень обумовлюється організацією роботи в клініко-діагностичних лабораторіях.

Стаття опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові «DISCREPANCY IN THE ACTIVITY OF CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORIES».
 
Участь у Міжнародні науковій конференції«ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ» Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 листопада 2019 11:31
29-31 жовтня 2019 року у Вінниці відбулася п'ята Міжнародна наукова конференція «ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ» (ВКДТС – 2019) Українські та зарубіжні учасники подали до організаційного комітету конференції тези доповідей, які видано до початку роботи конференції окремим збірником. Тези доповідей опубліковані на веб-сайті конференції. 
Детальніше...
 
ДП "Львівстандартметрологогія" просить небайдужих підписати петицію щодо впорядкування скверу Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 25 жовтня 2019 13:57
ОГОЛОШЕННЯ!

Улюблені в Христі брати і сестри! Дорогі віряни!
 
Допоможіть зібрати 500 підписів на підтримку електронної петиції “Впорядкування скверу на перетині вулиць кн. Романа, Ів. Франка, О. Герцена”.

У давнину тут стояла старовинна Богоявленська церква, був, великий цвинтар і козацька могила-курган, а зараз - туалети, павільйон, ларок і вигул собак на додачу. Змусимо, врешті, міську владу припинити наругу над святим місцем!

Щоби підтримати петицію, необхідно зайти на електронну сторінку e-dem.in.ua (або в Google набрати петиції Львів), знайти зазначену вище петицію, зареєструватися через Приват24, Ощад24 або інші банківські системи ідентифікації (Bank ID) і підписатися. Збір підписів триває до 13 грудня 2019 року.

Щира подяка кожному, хто витратить трохи свого часу і віддасть особистий голос за вирішення цієї Боговгодної і доброчесної справи!

Ініціатори створення петиції: релігійна громада парафії Святих Новомучеників Українських (колишня УАПЦ) Православної Церкви України у м. Львові та Всеукраїнська громадська організація “Прикарпатська Січ” українського козацтва.

Контактний телефон: 0675800180 (свящ. Василь Курило)
 
Із 26 на 27 жовтня Україна перейде на "зимовий час" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 жовтня 2019 10:28
27 жовтня 2018 року о 4 (четвертій) годині ранку за київським часом відбудеться перехід на “зимовий час” з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад.

Довідково

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.
 
Відбулися урочистості з нагоди святкування професійного свята та Всесвітнього дня стандартів Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 16 жовтня 2019 09:41
    15 жовтня 2019 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.  

Колектив ДП «Львівстандартметрологія» привітав із професійним святом генеральний директор Юрій Гринів, який розповів про результати роботи колективу, отримання підприємством престижної нагороди «Лідер галузі 2019» (за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності) та побажав всім присутнім добра, миру, міцного здоров’я, професійних здобутків і досягнень.    
Детальніше...
 
Відбулася VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Сучасний рух науки" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 15 жовтня 2019 09:51
3-4 жовтня 2019 року відбулася VIII Міжнародна науково-практична інтернет - конференція «Сучасний рух науки» (м.Дніпро).

Конференція була проведена у дистанційній формі. Українські та зарубіжні учасники (загалом 260 осіб) подали до організаційного комітету тези доповідей, які видано до початку роботи конференції окремим збірником.

Серед учасників конференції науковці та фахівці з ВНЗ та установ різних міст України (Вінниці, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсона, Хмельницького, Чернівців, Чернігова).

У конференції  брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія».

Доповідь подана на англійській мові «ANALYSIS OF QUALITATIVE METHODS OF RESEARCH IN THE CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORY» . 

Матеріали цієї конференції опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience». 
 
Бізнес-досягнення ДП «Львівстандартметрологія» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 03 жовтня 2019 10:31
ДП «Львівстандартметрологія» отримало престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності.

Підприємство отримало у бізнес-рейтингу 2 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності активів» та 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Львівської області у номінації «Ділова активність». 
Детальніше...
 
10–12 вересня 2019 року відбулася Міжнародна конференція метрологів Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2019 11:29
10–12 вересня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна конференція метрологів.

Захід  приурочений 100-річчю кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології. Серед учасників – були науковці з понад 20 українських вишів та підприємств, польські й німецькі фахівці у галузі метрології.

Тематику конференції була присвячено таким науковим напрямам як фундаментальні проблеми метрології, сенсори і вимірювальні перетворювачі, інформаційно-вимірювальні системи у робототехніці, вимірювання у нанотехнологіях, аналіз і опрацювання вимірювальних сигналів, вимірювання у промисловості, віртуальні засоби вимірювання тощо.

З доповіддю «Аналіз методів досліджень в клініко-діагностичній лабораторії» виступив провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія»  Ігор Іванович Сидорко.

Доповідь на цій конференції була представлена на англійській мові – «ANALYSIS OF METHODS OF RESEARCHES IN CLINICAL-DIAGNOSTIC LABORATORY».

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 20 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1400
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2153555
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання