офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
17 | 01 | 2021
ДП "Львівстандартметрологія"
До уваги підприємств-власників технічних умов! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 11 січня 2021 09:45
Надаємо «Перелік технічних умов, які будуть вилучені з бази даних «Технічні умови України» через 2 місяці після опублікування інформації на сайті ДП «Укрметртестстандарт» www.csm.kiev.ua у зв’язку з недотриманням підприємством-власником ТУ вимог 4.6 СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України». Загальні вимоги» щодо необхідності перевірки ТУ на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики не рідше одного разу на 5 (п’ять) років.

Пропонуємо ознайомитися з переліком ТУ, які будуть вилучені через 2 місяці після опублікування інформації на сайті ДП «Укрметртестстандарт» www.csm.kiev.ua
 
До уваги власників технічних умов! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 грудня 2020 11:06
З метою неухильного дотримання положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який набув чинності 16.07.2019 р., та на вимогу Уповноваженого із захисту державної мови (лист Мінекономіки від 03.11.2020 р. № 2141-08/66236-07), повідомляємо, що при розробці технічних умов (далі – ТУ) та змін до них необхідно обов’язково застосовувати державну мову.

ДП «Львівстандартметрологія», як утримувач регіонального фонду технічних умов України, рекомендує власникам ТУ перевірити їх на відповідність Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», терміново розробити ТУ на заміну чинних або зміну до ТУ, замінивши всі аркуші з урахуванням вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів та нормативних документів.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 313,
відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення,
(032) 261-61-77,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ПРОВОДИТЬ МЕТРОЛОГІЧНИЙ АУТСОРСИНГ Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 грудня 2020 12:06
ДП «Львівстандартметрологія» пропонує провести метрологічний аутсорсинг (супровід) діяльності підприємства, організації.

Що таке метрологічний аутсорсинг?

У сучасних умовах середнього та малого бізнесу стає недоцільно створювати метрологічні служби, або призначати відповідальних осіб за забезпечення єдності вимірювань на виробництві чи в організації. Сучасні методи ведення бізнесу використовують так званий метод аутсорсингу, тобто передавання на основі договору деяких процесів сторонній організації, яка спеціалізується в цій сфері з метою підвищення якості виконання цих функцій та зниження витрат на них.

Метрологічний супровід бізнесу – це одна із форм аутсорсингу, призначеного для забезпечення єдності то достовірності вимірювань в організації, на підприємстві з метою отримання якісної продукції та послуг.

Крім цього, ДП «Львівстандартметрологія» здійснює роботи з добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями згідно ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» та СОУ 43.01 -04725912-001.2016 «Порядок добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями. Загальні вимоги та порядок проведення». На підставі наявності вимірювальних можливостей та компетентності у проведенні вимірювань суб’єктам господарювання видається «СВІДОЦТВО про відповідність керування системи вимірюваннями». Це документальне свідчення того, що підрозділи суб’єктів господарювання, які виконують вимірювання, не залежні від замовників, що використовують результати вимірювань, а також мають відповідну систему керування вимірюванням, технічно компетентні та здатні отримувати достовірні результати вимірювань, характеристики похибок або невизначеність яких відомі.

За детальнішою інформацією звертатись:
ДП «Львівстандартметрологія»,
вул. Метрологічна,12,
відділ аудиту та аутсорсингу,
тел. (032) 237-14-11
 
До уваги виробників та експортерів іграшок дитячих!!! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 грудня 2020 16:15
Орган з оцінки відповідності ДП “Львівстандартметрологія” отримав уповноваження Національного агентства з акредитації України (НААУ) на виконання робіт з сертифікації та оцінки відповідності іграшок вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого Постановою КМУ від 28 лютого 2018 р. №151 (розширення атестату акредитації № 1O210 від 07.12.2020 р.) відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17065.

Для отримання сертифікатів відповідності, сертифікатів експертизи типу на відповідність вимогам ТР (технічного регламенту), а також за додатковою інформацією просимо звертатись: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, тел. 261-61-83, 261-40-44.
 
Відбулася Міжнародна науково-практична конференція (МНПК) Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 21 грудня 2020 11:46
11 грудня 2020 року у м. Амстердам (Нідерланди) відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ (МНПК) «SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES». Конференцію сертифіковано Euro Science Certification Group за стандартом SCC-2000.

За результатами МНПК видано 6 томів та опубліковано 361 наукові праці. Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 16 закордонних та понад 110 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ». 
Детальніше...
 
Відбулася Міжнародна наукова конференція "Міждисциплінарні наукові дослідження" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2020 12:13
04 грудня 2020 року у м. Чернігів відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 16 закордонних та понад 450 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «MINIMIZATION OF RISKS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES».

Одним зі шляхів підвищення ефективності та якості надання послуг медичними лабораторіями є впровадження системи управління ризиками, яка дає можливість виявити, оцінити наслідки й виробити тактику протидії, спрямовану на обмеження випадкових подій, що завдають фізичного й морального збитку лабораторії, її персоналу та пацієнтам.

Розвиток технологій в медицині призводить до розширення можливостей клініко - діагностичної лабораторії (КДЛ). Разом з тим збільшується навантаження на співробітників КДЛ. Незважаючи на дії, спрямовані на охорону праці, лаборант зустрічається з біологічним матеріалом, ризикує заразитися інфекціями, в першу чергу ВІЛ і гепатитом. Управління ризиками ґрунтується на результатах оцінки ризиків, техніко - технологічного та економічного аналізу потенціалу та середовища діючого підприємства, а також прогнозуванні нормативно-правової бази управління, економіко-математичних методів, маркетингових та інших досліджень. Він передбачає розробку стратегії та тактики. Подальші дослідження будуть зосереджені на розробці практичних вказівок щодо створення системи управління ризиками в КДЛ та застосуванні конкретних прийомів та методів управління ризиками в залежності від рівня їх впливу. Перспективним є впровадження у практику сучасних підходів до методів та засобів клінічних лабораторних досліджень, підвищення обґрунтованості прийняття рішень у ризикованих ситуаціях, узгодження процедур визнання придатності застосовуваних методів дослідження та забезпечення точних результатів. Цьому сприятиме створення інтегрованої системи управління лабораторією, яка поєднує методології управління ризиками та управління якістю. За результатами конференції був виданий збірник тезисів.

Стаття «MINIMIZATION OF RISKS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES»
опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові та виданий СЕРТИФІКАТ.
 
Сертифікація готелів та її переваги Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 02 грудня 2020 10:21
Сертифікація готелів та інших місць розміщення є запорукою підвищення якості готельної індустрії, зміною рівня комфорту та якості наданих послуг.

Для чого потрібна сертифікація готелів, які її переваги?

Відповідь очевидна: підвищення туристичного потоку, виправдане підтвердження встановлених цін на послуги, діяльність в рамках існуючих законів, і головне – сертифіковані послуги викликають більше довіри, незважаючи на добровільність такої процедури.

Наявність сертифіката відповідності на послуги з тимчасового розміщення допоможе готелю вигідно позиціонувати свої послуги на ринку України.
Для вирішення цього завдання і існує процедура сертифікації послуг розміщення та послуг харчування, яка полягає в тому, що незалежна організація (яка має відповідний рівень акредитації і має право здійснювати таку сертифікацію послуг) дає письмову гарантію, що послуги, які надаються, відповідають діючим в Україні стандартам, нормам та правилам.

ДП «Львівстандартметрологія» має право на проведення сертифікації послуг з тимчасового розміщення (готельних), оскільки акредитоване Національним агентством з акредитації України – атестат про акредитацію №1О210 від 27.11.2017 року, на проведення робіт з оцінки відповідності продукції (робіт, послуг) відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
ДП «Львівстандартметрологія»,
відділ оцінки відповідності та якості,
м.Львів,вул.Князя Романа, 38, к.213,
тел. (032) 261-61-83,(032) 261-61-44
 
Здійснюємо експертизу маркування харчових продуктів відповідно до вимог законодавства! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 25 листопада 2020 15:20
ДП «Львівстандартметрологія» проводить експертизу маркування харчових продуктів на відповідність вимогам чинного законодавства України та нормативних документів, зокрема Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 06.12.2018 № 2639-VIII. За результатами експертизи видається експертний висновок.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м.Львів, вул. Князя Романа, 38,
відділ оцінки відповідності та якості,
тел. 261-61-83, 261-40-44,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Пропонуємо провести актуалізацію нормативних документів! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 листопада 2020 16:10
Невід’ємною складовою забезпечення конкурентоспроможності та стабільної якості продукції у сучасних ринкових умовах є застосування під час виробництва вимог чинних нормативних документів (НД) і наявність на підприємстві актуалізованого фонду НД.

Щоб випускати продукцію або надавати послуги, які відповідають вимогам чинного законодавства, суб’єкту господарювання необхідно передусім мати у користуванні актуальні нормативні документи. Робиться це, шляхом оперативного внесення в них змін та поправок, які щомісячно публікуються в офіційних виданнях «Інформаційні покажчики. Стандарти». 
Детальніше...
 
ДОСТОВІРНІ ВИМІРЮВАННЯ – ДОСТОВІРНИЙ ДІАГНОЗ, ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 12 листопада 2020 14:51
Важливим параметром, який характеризує стан дихальної системи людини, є киснева сатурація (насичення крові киснем).

Киснева сатурація – це відсоток окисленого гемоглобіну відносно загального вмісту гемоглобіну у крові (так звана концентрація кисню у крові).

Низка захворювань (чи клінічних ситуацій) людини призводять до пониження насичення крові киснем (гіпоксимії – рівня парціального тиску кисню в артеріальній крові нижче допустимих норм). Тому, моніторування насичення крові киснем пацієнта є необхідним під час клінічного обстеження пацієнта (насамперед, це стосується артеріальної крові).

Сьогодні, в умовах пандемії COVID-19, наявність такого приладу як пульсоксиметр є життєво важливим, оскільки від показів цього приладу залежить не лише здоров’я, а й життя людини. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1476
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2508081
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання