офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
07 | 08 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Відбулося представлення нового керівника Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 22 липня 2020 11:40
22 липня 2020 року, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Годик Андрій Михайлович, відповідно до наказу Мінекономіки від 21.07.2020 № 134-п, представив колективу виконуючого обов’язки генерального директора  державного підприємства «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Слюза Андрія Ярославовича.

Висловлюючи слова вітання новому керівнику, Годик Андрій Михайлович побажав йому мудрих рішень, терпіння, виваженості, наголосив на необхідності налагодження якісної комунікації з колегами, плідної та успішної роботи на новій посаді.

Своєю чергою, звертаючись до присутніх, Слюз Андрій Ярославович висловив сподівання на плідну співпрацю та розуміння. Також він підкреслив, що докладатиме максимум зусиль для вирішення усіх поставлених завдань.

 
Верифікація та валідація методик вимірювань в клініко-діагностичній лабораторії Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 16 червня 2020 10:51
Відбулася I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ШЛЯХИ РОЗВИТКУ НАУКИ В СУЧАСНИХ КРИЗОВИХ УМОВАХ» (м.Дніпро).

Конференція була проведена у дистанційній формі. Українські та зарубіжні учасники подали до організаційного комітету тези доповідей, які видано окремим збірником. 548 учасників Конференції, що прийняли участь з тезами доповідей. Країни, що прийняли участь в Конференції: Україна, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Узбекистан.

У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія». Його тема тез доповіді- «ВЕРИФІКАЦІЯ ТА ВАЛІДАЦІЯ МЕТОДИК ВИМІРЮВАНЬ В КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ». 

У чому різниця між валідацією та верифікацією в КДЛ? Стандарт ISO 9000 визначає верифікацію як "підтвердження шляхом надання об'єктивних свідчень того, що встановлені вимоги виконано".

Верифікація – це "надання об'єктивних свідчень того, що об'єкт відповідає встановленим вимогам", а валідація – це "верифікація, за якої встановлені вимоги відповідають конкретному застосуванню".

Сидорко І.І., як учаснику цієї конференції, був виданий Сертифікат учасника конференції.

За результатами конференції був виданий збірник тезисів.

Доповідь подана на англійській мові «VERIFICATION AND VALIDATION OF MEASUREMENT METHODS IN CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORY».

Матеріали цієї конференції опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience».
 
Відбулася V Міжнародна науково-практична інтернет - конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 червня 2020 14:03
3 червня 2020 року у м.Київ відбулася V Міжнародна науково-практична інтернет - конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути».

Мета конференції – всебічне міжвідомче обговорення наукових і практичних проблем сьогодення; пошук шляхів розвитку та інтеграції науки, освіти і виробництва.

Конференція була проведена у дистанційній формі. Українські та зарубіжні учасники (загалом 250 осіб) подали до організаційного комітету тези доповідей, які видано окремим збірником. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія». Тема тез його доповіді - «ВАЛІДАЦІЯ ТА ВЕРИФІКАЦІЯ МЕТОДИК ВИМІРЮВАНЬ В КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ».

Доповідь подана на англійській мові «VALIDATION AND VERIFICATION OF MEASUREMENTS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORY».

Сидорко І.І., як учаснику цієї конференції, був виданий Сертифікат.

Конференція проведена на базі наукової платформи Open Science Laboratory.
 
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 червня 2020 09:05
У науковому журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" Національного університету «Львівська політехніка» (випуск 81.- №2.-2020)  опубліковано статтю «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ».

Авторами статті є: Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія» , Байцар Р.І., доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка».

Прийняття соціально відповідальної практики управління організацією сприяє більшій інформованості під час ухвалення рішень, що грунтується на кращому розумінні очікувань суспільства, передбаченні ризиків і можливостей. Відповідальне управління організацією здатне поліпшити її стосунки із зацікавленими сторонами. Заохочення слідувати нормативним зобов’язанням веде до рішень, які з більшою вірогідністю отримають підтримку і довіру тих, хто їх реалізує і на кого вони впливають. Результатом може бути вдосконалення практик управління ризиками і поліпшення репутації організації. 
Детальніше...
 
20 ТРАВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 травня 2020 09:46
 Щороку 20 травня відзначається Всесвітній день метрології, присвячений річниці підписання Метричної конвенції у 1875 р. Цей договір є фундаментом узгодженої системи вимірювань у всьому світі, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також покращення якості життя та захисту всесвітнього навколишнього середовища.

У 2020 році темою Всесвітнього дня метрології у 2020 р. є «Вимірювання для глобальної торгівлі».
Ця тема була обрана для того, щоб сприяти усвідомленню важливої ролі вимірювання у веденні справедливої глобальної торгівлі, забезпеченню продукції, що відповідає стандартам і нормам, та задоволенню очікувань щодо якості клієнтів.

Національні метрологічні інститути по всьому світу постійно удосконалюють метрологічну науку, розробляючи та підтверджуючи нові методи вимірювань будь-якого необхідного рівня складності. Національні метрологічні інститути також беруть участь у звіреннях, які координуються Міжнародним бюро з мір та ваг (BIPM), для забезпечення надійності результатів вимірювань у всьому світі. Крім того, BIPM забезпечує діалог між своїми державами-членами для вирішення нових завдань у галузі вимірювань.

Міжнародна організація із законодавчої метрології (OIML) розробляє міжнародні Рекомендації, метою яких є узгодження та гармонізація вимог у багатьох галузях у всьому світі. У Всесвітній день метрології відзначається внесок людей, які щоденно наполегливо працюють на благо усього людства в міжурядових організаціях та національних установах.

З посланнями від директорів, постерами та переліком подій,
можна ознайомитися на сайті: www.worldmetrologyday.org
 
 
Відбулася X Міжнародна науково-практична конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 19 травня 2020 11:23
29-30 квітня 2020 року м. Чернігів, у Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулася 10-та Міжнародна науково-практична конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 11 закордонних та понад 80 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів.

У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «РЕГУЛЯТОРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІНІМІЗАЦІЇ РИЗИКІВ КЛІНІЧНО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ». 
Детальніше...
 
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО РАННІ ОВОЧІ ТА НІТРАТИ Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 травня 2020 09:11
З першим весняним теплом з’явилися і ранні овочі. Але треба пам’ятати про нітрати, які є майже у всіх ранніх овочах.

Що ж таке нітрати ?

Нітрати – це солі азотної кислоти, які самі по собі для людини нешкідливі. Частина нітратів переробляється в корисні амінокислоти, білки і інші сполуки, частина виводиться в незмінному вигляді, а ось при значному перевищенні нітратів, їх надлишок вже може перетворюватися на ті самі шкідливі нітрити, які є отрутою.

Нітрити негативно впливають на еритроцити, знижуючи їх здатність переносити кисень, що різко погіршує «дихання» наших органів і тканин, а також зростає рівень шкідливого холестерину в крові. Повністю убезпечити свій організм від вживання нітратів споживач не зможе, бо вони є майже у всіх овочах та зелені, і не тільки. Проте вони небезпечні у надмірних кількостях, тому, потрібно стежити за тим, що ви споживаєте і скільки. Щодо безпечної для людини дози, однозначно відповісти на це запитання важко. Все залежить від індивідуальних особливостей людського організму. 
Детальніше...
 
Європейські стандарти на деякі види медичної продукції у вільному доступі Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 31 березня 2020 07:39
Європейська Комісія, з метою збільшення та пришвидшення виробництва найважливіших продуктів захисту та медичного обладнання, звернулась з терміновим проханням до Європейського комітету зі стандартизації (CEN) та Європейського комітету з електротехнічної стандартизації (CENELEC) щодо оприлюднення ряду європейських стандартів для певних медичних виробів та засобів індивідуального захисту.

ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції національного органу стандартизації України, має статус організації-компаньйона у європейських організаціях CEN та CENELEC, отримало дозвіл на розміщення європейських стандартів, прийнятих в Україні як національні.

Доступ до європейських стандартів CEN/CELENEC для подолання кризи COVID-19.
 
29 березня Україна переходить на літній час Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 березня 2020 11:20
29 березня 2020 року о 3 (третій) годині за київським часом на території України запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед.

Довідково
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.
 
ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ! Контакти для звернень з питань повірки та лабораторних випробувань! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 18 березня 2020 14:34
ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

У зв'язку із профілактичними заходами попередження вірусу COVID-19 ДП «Львівстандартметрологія» працює дистанційно.

Ми переводимо наших працівників на телефонний режим роботи.

Усі звернення ми прийматимемо за телефонами та електронними адресами:

Відділ аудиту та аутсорсингу:
тел. (032) 237-14-11 
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Повірка та калібрування ЗВТ електричних величин
тел. (032) 237-14-09 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Повірка та калібрування радіотехнічних та радіоелектронних ЗВТ 

тел. (032) 237-14-16, (032) 237-14-41 
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Відділ вимірювання та повірки побутових лічильників води
тел. (032) 237-14-31, 0632357669; 0974171147 
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Повірка та калібрування ЗВТ геометричних, механічних величин:
тел. (032) 298-67-92
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Повірка та калібрування ЗВТ теплотехнічних величин:

тел. (032) 298-67-88, (032) 298-65-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Випробовування продукції легкої промисловості: 

тел. (032) 298-65-84 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Випробовування електричних побутових та промислових приладів

тел. (032) 298-65-80
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Випробовування харчової та сільськогосподарської продукції

тел. (032) 298-65-84, (032) 298-67-94
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Адміністрація ДП «Львівстандартметрологія»
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1414
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2324751
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання