офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
14 | 04 | 2021
ДП "Львівстандартметрологія"
УВАГА! В ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОЛОГІЯ" НОВИЙ САЙТ! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 лютого 2021 14:41
Актуальну інформацію про діяльність ДП "Львівстандартметрологія" Ви знайдете за посиланням https://www.lvivstandard.com.ua/
 
Створено та зареєстровано кабінет на Є-data - єдиному веб-порталі про використання публічних коштів Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 01 лютого 2021 16:43
На підставі п.2, 3 ст.1 Закону України "Про відкритість використання публічних коштів", оскільки ДП "Львівстандартметрологія" підпадає під ознаки суб'єкта господарювання державної і комунальної власності, але не використовує бюджетні кошти, було створено та зареєстровано кабінет на єдиному веб-порталі використання публічних коштів Є-data (spending.gov.ua).

Довідково
Мета веб-порталу - Є-data (spending.gov.ua) — забезпечення доступу користувачів до інформації про використання публічних коштів з використанням Інтернету.
Цей портал є офіційним державним інформаційним ресурсом в Інтернеті, на якому оприлюднюється інформація згідно із Законом № 183.
 
Затверджено Технічний регламент енергетичного маркування місцевих обігрівачів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 28 січня 2021 16:02
Наказом Міністерства енергетики України від 22.10.2020 р. № 676 затверджено Технічний регламент енергетичного маркування місцевих обігрівачів.

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо енергетичного маркування місцевих обігрівачів з номінальною тепловою потужністю ≤50 кВт, а також надання споживачам додаткової інформації стосовно них.

Технічний регламент набирає чинності 28.12.2021 р.
 
Затверджено Технічний регламент піротехнічних виробів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 22 січня 2021 13:41
Постановою КМУ від 5 січня 2021 р. №8 затверджено Технічний регламент піротехнічних виробів.

Технічний регламент установлює правила, спрямовані на забезпечення вільного обігу піротехнічних виробів на ринку України, гарантуючи при цьому високий рівень захисту життя та здоров’я людини, громадської безпеки та охорони і безпеки споживачів, беручи до уваги відповідні аспекти, пов’язані з охороною довкілля.

Постанова КМУ від 5 січня 2021 р. №8 набирає чинності через 12 місяців з дня її опублікування.
 
До уваги підприємств-власників технічних умов! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 11 січня 2021 09:45
Надаємо «Перелік технічних умов, які будуть вилучені з бази даних «Технічні умови України» через 2 місяці після опублікування інформації на сайті ДП «Укрметртестстандарт» www.csm.kiev.ua у зв’язку з недотриманням підприємством-власником ТУ вимог 4.6 СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України». Загальні вимоги» щодо необхідності перевірки ТУ на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики не рідше одного разу на 5 (п’ять) років.

Пропонуємо ознайомитися з переліком ТУ, які будуть вилучені через 2 місяці після опублікування інформації на сайті ДП «Укрметртестстандарт» www.csm.kiev.ua
 
До уваги власників технічних умов! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 грудня 2020 11:06
З метою неухильного дотримання положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який набув чинності 16.07.2019 р., та на вимогу Уповноваженого із захисту державної мови (лист Мінекономіки від 03.11.2020 р. № 2141-08/66236-07), повідомляємо, що при розробці технічних умов (далі – ТУ) та змін до них необхідно обов’язково застосовувати державну мову.

ДП «Львівстандартметрологія», як утримувач регіонального фонду технічних умов України, рекомендує власникам ТУ перевірити їх на відповідність Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», терміново розробити ТУ на заміну чинних або зміну до ТУ, замінивши всі аркуші з урахуванням вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів та нормативних документів.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 313,
відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення,
(032) 261-61-77,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ПРОВОДИТЬ МЕТРОЛОГІЧНИЙ АУТСОРСИНГ Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 грудня 2020 12:06
ДП «Львівстандартметрологія» пропонує провести метрологічний аутсорсинг (супровід) діяльності підприємства, організації.

Що таке метрологічний аутсорсинг?

У сучасних умовах середнього та малого бізнесу стає недоцільно створювати метрологічні служби, або призначати відповідальних осіб за забезпечення єдності вимірювань на виробництві чи в організації. Сучасні методи ведення бізнесу використовують так званий метод аутсорсингу, тобто передавання на основі договору деяких процесів сторонній організації, яка спеціалізується в цій сфері з метою підвищення якості виконання цих функцій та зниження витрат на них.

Метрологічний супровід бізнесу – це одна із форм аутсорсингу, призначеного для забезпечення єдності то достовірності вимірювань в організації, на підприємстві з метою отримання якісної продукції та послуг.

Крім цього, ДП «Львівстандартметрологія» здійснює роботи з добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями згідно ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» та СОУ 43.01 -04725912-001.2016 «Порядок добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями. Загальні вимоги та порядок проведення». На підставі наявності вимірювальних можливостей та компетентності у проведенні вимірювань суб’єктам господарювання видається «СВІДОЦТВО про відповідність керування системи вимірюваннями». Це документальне свідчення того, що підрозділи суб’єктів господарювання, які виконують вимірювання, не залежні від замовників, що використовують результати вимірювань, а також мають відповідну систему керування вимірюванням, технічно компетентні та здатні отримувати достовірні результати вимірювань, характеристики похибок або невизначеність яких відомі.

За детальнішою інформацією звертатись:
ДП «Львівстандартметрологія»,
вул. Метрологічна,12,
відділ аудиту та аутсорсингу,
тел. (032) 237-14-11
 
До уваги виробників та експортерів іграшок дитячих!!! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 грудня 2020 16:15
Орган з оцінки відповідності ДП “Львівстандартметрологія” отримав уповноваження Національного агентства з акредитації України (НААУ) на виконання робіт з сертифікації та оцінки відповідності іграшок вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого Постановою КМУ від 28 лютого 2018 р. №151 (розширення атестату акредитації № 1O210 від 07.12.2020 р.) відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17065.

Для отримання сертифікатів відповідності, сертифікатів експертизи типу на відповідність вимогам ТР (технічного регламенту), а також за додатковою інформацією просимо звертатись: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, тел. 261-61-83, 261-40-44.
 
Відбулася Міжнародна науково-практична конференція (МНПК) Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 21 грудня 2020 11:46
11 грудня 2020 року у м. Амстердам (Нідерланди) відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ (МНПК) «SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES». Конференцію сертифіковано Euro Science Certification Group за стандартом SCC-2000.

За результатами МНПК видано 6 томів та опубліковано 361 наукові праці. Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 16 закордонних та понад 110 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ». 
Детальніше...
 
Відбулася Міжнародна наукова конференція "Міждисциплінарні наукові дослідження" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2020 12:13
04 грудня 2020 року у м. Чернігів відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 16 закордонних та понад 450 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «MINIMIZATION OF RISKS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES».

Одним зі шляхів підвищення ефективності та якості надання послуг медичними лабораторіями є впровадження системи управління ризиками, яка дає можливість виявити, оцінити наслідки й виробити тактику протидії, спрямовану на обмеження випадкових подій, що завдають фізичного й морального збитку лабораторії, її персоналу та пацієнтам.

Розвиток технологій в медицині призводить до розширення можливостей клініко - діагностичної лабораторії (КДЛ). Разом з тим збільшується навантаження на співробітників КДЛ. Незважаючи на дії, спрямовані на охорону праці, лаборант зустрічається з біологічним матеріалом, ризикує заразитися інфекціями, в першу чергу ВІЛ і гепатитом. Управління ризиками ґрунтується на результатах оцінки ризиків, техніко - технологічного та економічного аналізу потенціалу та середовища діючого підприємства, а також прогнозуванні нормативно-правової бази управління, економіко-математичних методів, маркетингових та інших досліджень. Він передбачає розробку стратегії та тактики. Подальші дослідження будуть зосереджені на розробці практичних вказівок щодо створення системи управління ризиками в КДЛ та застосуванні конкретних прийомів та методів управління ризиками в залежності від рівня їх впливу. Перспективним є впровадження у практику сучасних підходів до методів та засобів клінічних лабораторних досліджень, підвищення обґрунтованості прийняття рішень у ризикованих ситуаціях, узгодження процедур визнання придатності застосовуваних методів дослідження та забезпечення точних результатів. Цьому сприятиме створення інтегрованої системи управління лабораторією, яка поєднує методології управління ризиками та управління якістю. За результатами конференції був виданий збірник тезисів.

Стаття «MINIMIZATION OF RISKS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORIES»
опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові та виданий СЕРТИФІКАТ.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1482
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2587936
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання