офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
19 | 04 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
Участь фахівців ДП "Львівстандартметрологія" у семінарі з питань ситеми НАССР Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 квітня 2019 15:46
04 квітня 2019 р. на базі Львівського торговельно-економічного університету (ЛТЕУ) відбувся перший семінар-тренінг «Система управління безпечністю продуктів харчування НАССР (ISO 22000)».  

У семінарі взяли участь представники Центральної спілки споживчих товариств України - Голова Спілки споживчих товариств Львівської області - Михайло Ванівський та його заступник Володимир Парфенюк, представники Львівського торговельно-економічного університету, ДП «Львівстандартметрологія», торгівлі, закладів громадського харчування, підприємств-виробників харчової промисловості Львівщини.

Розпочав захід Петро Куцик - ректор Львівського торговельно-економічного університету, який окреслив основні питання, які будуть розглядатися на семінарі та зазначив, що метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції на всіх етапах харчового ланцюга "від лану - до столу".

З доповіддями виступили: Тетяна Лозова - професор кафедри товарознавства, технологій і управління якістю харчових продуктів ЛТЕУ- «Загальні положення НАССР. Програми-передумови та їх роль у гарантуванні безпечності харчових продуктів»; Галина Шестопал - доцент кафедри митного та технічного регулювання ЛТЕУ - «Огляд законодавчої бази щодо впровадження системи безпечності харчових продуктів. Розроблення постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР»; Ролсоляна Шлюз – заступник генерального директора начальник центру оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія» - «Практичні аспекти впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР».

Загалом учасники семінару скористались нагодою живого діалогу з присутніми фахівцями та отримали кваліфіковані відповіді на свої питання. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  

 
ДП "Львівстандартметрологія" уповноважено на проведення повірки засобів вимірювальної техніки Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 01 квітня 2019 10:32
Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №510 від 22.03.2019 ДП «Львівстандартметрологія» уповноважено на проведення повірки засобів вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології.

ДП "Львівстандартметрологія" видано свідоцтво про уповноваження від 22.03.2019 № П-14-2019 терміном на п'ять років та надано шифр повірочного тавра "РЛ".

Галузь уповноваження (23 арк.) (ЗАВАНТАЖИТИ)
 
31 БЕРЕЗНЯ УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЛІТНІЙ ЧАС Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 29 березня 2019 12:45
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 “Про порядок обчислення часу на території України” на території України 31 березня 2019 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед.
 
Готелі зобов'язані мати свідоцтво про встановлення категорії! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 березня 2019 12:32
Відповідно до частини 5 статті 19 Закону України «Про туризм»  готелі, які діють на території України, мають право надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) лише за наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

За невиконання цієї вимоги передбачено адміністративну або майнову відповідальність відповідно до статтей 30,33 Закону України «Про туризм», Закону України «Про захист прав споживачів» та інших нормативно-правових актів.

Порядок встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803. 
Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 березня 2019 10:14
 
 
«Цифровий світ: надійні смарт-пристрої» - гасло Всесвітнього дня захисту прав споживачів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 березня 2019 09:53
Сьогодні цілий світ відзначає День захисту прав споживачів. Запровадили його на офіційному рівні ще з 1983 року, приурочивши до річниці виступу президента США Джона Кеннеді в Конгресі в 1962 році.

Щорічну тематику Всесвітнього дня захисту прав споживачів визначає Міжнародна Федерація споживчих організацій (Consumers International - CI).

У 2019 році цей день пройде під гаслом «Цифровий світ: надійні смарт-пристрої». 
Детальніше...
 
ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 березня 2019 09:24
 
 
Впровадження системи НАССР - запорука безпечності харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 28 лютого 2019 13:55
Відповідно до вимог чинного законодавства на всіх потужностях, які провадять діяльність з харчовими продуктами, в тому числі в закладах громадського харчування, а це ресторани, бари, кафе, їдальні, закусочні, піцерії, кулінарії тощо, має бути запроваджено систему аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Невиконання обов’язку щодо впровадження на потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) призведе до зупинки роботи потужності та накладення штрафу: на юридичних осіб – у розмірі від тридцяти до сімдесяти п’яти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб-підприємців - у розмірі від трьох до п’ятнадцяти мінімальних зарплат.

Для того, щоб уникнути неприємностей чи ризиків, пов’язаних з виникненням харчових отруєнь, поспішайте впровадити систему управління безпечністю харчових продуктів!

Детальнішу інформацію щодо вровадження системи НАССР можна отримати за адресою:
ДП "Львівстандартметрологія",
відділ оцінки відповідності та якості,
м.Львів, вул. Князя Романа,38,
тел. (032)261-40-44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Новий стандарт CEN встановлює вимоги та методи випробувань автомобільного палива - ЗНГ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 лютого 2019 12:14
Останнім часом використання зрідженого нафтового газу, суміш пропану і бутану (ЗНГ), як моторне паливо, постійно зростає. Таке зростання очікується й надалі, і для цього є низка причин: наприклад, ЗНГ дешевше і його легше зберігати і транспортувати, ніж бензин або дизель.

Крім того, популярність ЗНГ пов'язана з відносною стабільністю, оскільки він має нижчий рівень викидів СО2, ніж інші види природного палива. Зростаюча популярність ЗНГ вимагає постійного його вдосконалення щодо гарантії безпеки автомобілів на дорозі та зниження викидів СО2.

З метою забезпечення цих вимог нещодавно був затверджений стандарт EN 589:2018 «Автомобільні палива. ЗНГ. Вимоги та методи випробувань». 
Детальніше...
 
В Україні вводяться нові правила маркування харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 лютого 2019 09:51
Відповідний Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» був підписаний Президентом 4 лютого 2019 року і вводиться у дію через півроку після його оублікування.

Прийняття проекту Закону сприятиме гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу та виконанню зобов’язань України в сфері санітарних та фітосанітарних заходів в рамках Угоди України з ЄС.

Водночас, прийняття проекту Закону дозволить забезпечити високий рівень захисту здоров’я та інтересів споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації для здійснення споживачами свідомого вибору харчових продуктів та ввести відповідальність операторів ринку харчових продуктів, що відповідають за інформацію про харчові продукти, за введення споживачів в оману.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 12 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1363
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1835065
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання