офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Метрологічний аутсорсинг – доступно, вигідно, якісно! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 17 серпня 2020 10:55
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює метрологічний аутсорсинг (супровід) діяльності підприємства, організації.

Що таке метрологічний аутсорсинг?
У сучасних умовах середнього та малого бізнесу стає недоцільно створювати метрологічні служби, або призначати відповідальних осіб за забезпечення єдності вимірювань на виробництві чи в організації.

Сучасні методи ведення бізнесу використовують так званий метод аутсорсингу, тобто передавання на основі договору деяких процесів сторонній організації, яка спеціалізується в цій сфері з метою підвищення якості виконання цих функцій та зниження витрат на них.

Метрологічний супровід бізнесу – це одна із форм аутсорсингу, призначеного для забезпечення єдності то достовірності вимірювань в організації, на підприємстві з метою отримання якісної продукції та послуг.

За детальнішою інформацією звертатись:
ДП «Львівстандартметрологія»,
вул. Метрологічна,12,
відділ аудиту та аутсорсингу,
тел. (032) 237-14-11
 
Здійснюємо експертизу маркування харчових продуктів відповідно до нових вимог законодавства! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 14 серпня 2020 11:33
ДП «Львівстандартметрологія» проводить експертизу маркування харчових продуктів на відповідність вимогам чинного законодавства України та нормативних документів, зокрема Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 06.12.2018 № 2639-VIII.

За результатами експертизи видається експертний висновок.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м.Львів, вул. Князя Романа, 38,
відділ оцінки відповідності та якості,
тел. 261-61-83, 261-40-44,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
До уваги власників технічних умов! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 13 серпня 2020 10:19
У зв’язку із введенням у дію нових нормативно-правових актів та нормативних документів та на вимогу 4.6 СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України». Загальні вимоги» власникам технічних умов необхідно переглянути технічні умови та подати у ДП  "Львівстандартметрологія” зміни до вказаних технічних умов, оформлені відповідно до вимог чинного законодавства України.

У випадку недотримання цих вимог вказані технічні умови будуть вилучені з бази даних технічних умов та фонду технічних умов України на підставі 5.8.1е) СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України».

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 313
Відділ стандартизації, інформації та
комп’ютерного забезпечення
Контактний телефон: (032) 261-61-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Відбулося представлення нового керівника Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 22 липня 2020 11:40
22 липня 2020 року, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Годик Андрій Михайлович, відповідно до наказу Мінекономіки від 21.07.2020 № 134-п, представив колективу виконуючого обов’язки генерального директора  державного підприємства «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Слюза Андрія Ярославовича.

Висловлюючи слова вітання новому керівнику, Годик Андрій Михайлович побажав йому мудрих рішень, терпіння, виваженості, наголосив на необхідності налагодження якісної комунікації з колегами, плідної та успішної роботи на новій посаді.

Своєю чергою, звертаючись до присутніх, Слюз Андрій Ярославович висловив сподівання на плідну співпрацю та розуміння. Також він підкреслив, що докладатиме максимум зусиль для вирішення усіх поставлених завдань.

 
Верифікація та валідація методик вимірювань в клініко-діагностичній лабораторії Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 16 червня 2020 10:51
Відбулася I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ШЛЯХИ РОЗВИТКУ НАУКИ В СУЧАСНИХ КРИЗОВИХ УМОВАХ» (м.Дніпро).

Конференція була проведена у дистанційній формі. Українські та зарубіжні учасники подали до організаційного комітету тези доповідей, які видано окремим збірником. 548 учасників Конференції, що прийняли участь з тезами доповідей. Країни, що прийняли участь в Конференції: Україна, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Узбекистан.

У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія». Його тема тез доповіді- «ВЕРИФІКАЦІЯ ТА ВАЛІДАЦІЯ МЕТОДИК ВИМІРЮВАНЬ В КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ». 

У чому різниця між валідацією та верифікацією в КДЛ? Стандарт ISO 9000 визначає верифікацію як "підтвердження шляхом надання об'єктивних свідчень того, що встановлені вимоги виконано".

Верифікація – це "надання об'єктивних свідчень того, що об'єкт відповідає встановленим вимогам", а валідація – це "верифікація, за якої встановлені вимоги відповідають конкретному застосуванню".

Сидорко І.І., як учаснику цієї конференції, був виданий Сертифікат учасника конференції.

За результатами конференції був виданий збірник тезисів.

Доповідь подана на англійській мові «VERIFICATION AND VALIDATION OF MEASUREMENT METHODS IN CLINICAL - DIAGNOSTIC LABORATORY».

Матеріали цієї конференції опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience».
 
Відбулася V Міжнародна науково-практична інтернет - конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 червня 2020 14:03
3 червня 2020 року у м.Київ відбулася V Міжнародна науково-практична інтернет - конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути».

Мета конференції – всебічне міжвідомче обговорення наукових і практичних проблем сьогодення; пошук шляхів розвитку та інтеграції науки, освіти і виробництва.

Конференція була проведена у дистанційній формі. Українські та зарубіжні учасники (загалом 250 осіб) подали до організаційного комітету тези доповідей, які видано окремим збірником. У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія». Тема тез його доповіді - «ВАЛІДАЦІЯ ТА ВЕРИФІКАЦІЯ МЕТОДИК ВИМІРЮВАНЬ В КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ».

Доповідь подана на англійській мові «VALIDATION AND VERIFICATION OF MEASUREMENTS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORY».

Сидорко І.І., як учаснику цієї конференції, був виданий Сертифікат.

Конференція проведена на базі наукової платформи Open Science Laboratory.
 
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 червня 2020 09:05
У науковому журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" Національного університету «Львівська політехніка» (випуск 81.- №2.-2020)  опубліковано статтю «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ У КЛІНІКО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ».

Авторами статті є: Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія» , Байцар Р.І., доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка».

Прийняття соціально відповідальної практики управління організацією сприяє більшій інформованості під час ухвалення рішень, що грунтується на кращому розумінні очікувань суспільства, передбаченні ризиків і можливостей. Відповідальне управління організацією здатне поліпшити її стосунки із зацікавленими сторонами. Заохочення слідувати нормативним зобов’язанням веде до рішень, які з більшою вірогідністю отримають підтримку і довіру тих, хто їх реалізує і на кого вони впливають. Результатом може бути вдосконалення практик управління ризиками і поліпшення репутації організації. 
Детальніше...
 
20 ТРАВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 травня 2020 09:46
 Щороку 20 травня відзначається Всесвітній день метрології, присвячений річниці підписання Метричної конвенції у 1875 р. Цей договір є фундаментом узгодженої системи вимірювань у всьому світі, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також покращення якості життя та захисту всесвітнього навколишнього середовища.

У 2020 році темою Всесвітнього дня метрології у 2020 р. є «Вимірювання для глобальної торгівлі».
Ця тема була обрана для того, щоб сприяти усвідомленню важливої ролі вимірювання у веденні справедливої глобальної торгівлі, забезпеченню продукції, що відповідає стандартам і нормам, та задоволенню очікувань щодо якості клієнтів.

Національні метрологічні інститути по всьому світу постійно удосконалюють метрологічну науку, розробляючи та підтверджуючи нові методи вимірювань будь-якого необхідного рівня складності. Національні метрологічні інститути також беруть участь у звіреннях, які координуються Міжнародним бюро з мір та ваг (BIPM), для забезпечення надійності результатів вимірювань у всьому світі. Крім того, BIPM забезпечує діалог між своїми державами-членами для вирішення нових завдань у галузі вимірювань.

Міжнародна організація із законодавчої метрології (OIML) розробляє міжнародні Рекомендації, метою яких є узгодження та гармонізація вимог у багатьох галузях у всьому світі. У Всесвітній день метрології відзначається внесок людей, які щоденно наполегливо працюють на благо усього людства в міжурядових організаціях та національних установах.

З посланнями від директорів, постерами та переліком подій,
можна ознайомитися на сайті: www.worldmetrologyday.org
 
 
Відбулася X Міжнародна науково-практична конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 19 травня 2020 11:23
29-30 квітня 2020 року м. Чернігів, у Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулася 10-та Міжнародна науково-практична конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 11 закордонних та понад 80 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів.

У конференції брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «РЕГУЛЯТОРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІНІМІЗАЦІЇ РИЗИКІВ КЛІНІЧНО - ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ». 
Детальніше...
 
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО РАННІ ОВОЧІ ТА НІТРАТИ Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 травня 2020 09:11
З першим весняним теплом з’явилися і ранні овочі. Але треба пам’ятати про нітрати, які є майже у всіх ранніх овочах.

Що ж таке нітрати ?

Нітрати – це солі азотної кислоти, які самі по собі для людини нешкідливі. Частина нітратів переробляється в корисні амінокислоти, білки і інші сполуки, частина виводиться в незмінному вигляді, а ось при значному перевищенні нітратів, їх надлишок вже може перетворюватися на ті самі шкідливі нітрити, які є отрутою.

Нітрити негативно впливають на еритроцити, знижуючи їх здатність переносити кисень, що різко погіршує «дихання» наших органів і тканин, а також зростає рівень шкідливого холестерину в крові. Повністю убезпечити свій організм від вживання нітратів споживач не зможе, бо вони є майже у всіх овочах та зелені, і не тільки. Проте вони небезпечні у надмірних кількостях, тому, потрібно стежити за тим, що ви споживаєте і скільки. Щодо безпечної для людини дози, однозначно відповісти на це запитання важко. Все залежить від індивідуальних особливостей людського організму. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1437
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380021
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання