офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 05 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 12 жовтня 2018 12:26
12 жовтня 2018 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.

Колектив ДП «Львівстандартметрологія» привітав з професійним святом генеральний директор Юрій Гринів, який розповів про результати роботи колективу та побажав добра, миру, міцного здоров’я, професійних здобутків і досягнень на благо розвитку економіки регіону та України в цілому. Крім цього, він передав вітальні слова з професійним святом від Степана Кубіва - Першого віце-прем’єр-міністр України — Міністра економічного розвитку і торгівлі.

Вітали працівників стандартизації та метрології і висловлювали їм свою подяку: начальник відділу кадрової та організаційної роботи ДП «Львівстандартметрологія» Адріана Печьонкіна, Роман Филипів - директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, голова профспілкового комітету Наталія Євдокимова та голова Обласної ради профспілок машинобудівників та приладобудівників України Ольга Остапенко.

Працівникам стандартизації та метрології було оголошено подяки від Мінекономрозвитку України, вручено почесні відзнаки та грамоти від Львівської обласної державної адміністрації та Обласної ради профспілок Львівщини.

 
 
ФАХІВЦІ ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В XV МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 жовтня 2018 11:35
04–06 жовтня 2018 року в приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» відбулась XV Міжнародна наукова конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2018».

Організаторами наукової конференції були: Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ДП «Український науково- дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», Національний університет «Львівська політехніка», Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології, Наукове товариство імені Тараса Шевченка, Наукове товариство імені Шевченка в Америці, Львівське відділення Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

У роботі конференції брали участь провідні українські та зарубіжні науковці, філологи, термінологи, інженери. Тематика заходу охопила теоретичні та практичні питання сучасної українській термінології.
Детальніше...
 
Вітаємо із Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 жовтня 2018 09:29
 
 
Зірки на готелях Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 02 жовтня 2018 12:05
Із запровадженням в Україні безвізового режиму з Євросоюзом, туризм почав стрімко розвиватися. На сьогодні Львівщина є туристичною перлиною Західної України. За даними Адміністрації Держприкордонслужби України у 2016 році на Львівщині гостювало понад 2,8 млн. осіб, а у 2017 році – близько 3,1 млн. осіб.

При виборі готелів туристи, особливо з Європи, ідентифікують їх за зірковістю. Згідно з чинним законодавством України готелям заборонено надавати послуги з тимчасового розміщення без свідоцтва про встановлення категорії (зірковості).

На теренах Львівщини успішно працює і оперативно обслуговує своїх клієнтів ДП «Львівстандартметрологія», яке здійснює оцінювання готелів та надає відповідні пропозиції Мінекономрозвитку України щодо встановлення їм певної категорії (зірковості).

ДП «Львівстандартметрологія»
- підприємство з багаторічним досвідом та надійною репутацією, яке гарантує високу якість наданих послуг.
До портфоліо підприємства входять готелі - лідери цього ринку послуг: готельно-відпочинковий комплекс «Наварія Нова», готель «Grand Hotel Lviv», санаторій «Карпати», готель «Атлас Делюкс», готель «Львів» та інші.

За детальнішою інформацією звертатися:
м.Львів, вул.Князя Романа, 38,
відділ оцінки відповідності та якості
к. 304а, тел. 261-40-44
к. 303, тел. 261-40-44;
к.213, тел. 261-61-83,
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
 
Приймаємо на розгляд та погодження графіки проведення періодичної повірки ЗВТ на 2019 рік! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 10 вересня 2018 14:04
До уваги керівників підприємств та підприємців,
які експлуатують засоби вимірювальної техніки, 


відповідно до „Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів”, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 08.02.2016 р. №193,
з 1 вересня 2018 року ДП "Львівстандартметрологія" приймає
на розгляд та погодження
ГРАФІКИ проведення періодичної повірки ЗВТ на 2019 рік
за адресами:

у м.Львові – вул. Князя Романа, 38, тел. (032) 261-60-01, 
у м.Дрогобичі – вул. Б.Лепкого, 10, тел. (0244) 2-17-70,
у м.Червонограді – вул. Будівельна, 1, тел. (0249) 2-03-59. 

Звертаємо увагу на нову форму графіка. 


Адміністрація ДП "Львівстандарметрологія”
 
Здійснюємо повірку лічильників обліку води без демонтажу! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 04 вересня 2018 13:15
З певною періодичністю у будинках з'являються оголошення про те, що всі мешканці, які мають у квартирах лічильники води, повинні забезпечити повірку цих приладів. Такі оголошення застають зненацька тих громадян, які не уявляють собі, навіщо потрібна повірка та як її можна здійснити.

ДП «Львівстандартметрологія» здійснює повірку на місці експлуатації, тобто без демонтажу та розпломбування, що дозволить значно скоротити Ваш час та забезпечить максимальну зручність при проведенні періодичної повірки лічильників обліку води.

ДП «Львістандартметрологія» має випробувальну базу для проведення випробувань лічильників води на стаціонарній проливній установці УВЛ 15/65 з діапазоном відтворюваних витрат 0,03÷35 м3/год., типорозмірами від 15 до 65 мм в діаметрі (м.Львів, вул.Заводська,26, тел.(032) 298-65-77), а також нові переносні проливні установки саме для здійснення повірки зручним методом без демонтажу (м. Львів, вул. Метрологічна, 12, тел. 237-14-31, 0974171147, 0632357669).
Детальніше...
 
З ДНЕМ ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 23 серпня 2018 10:02
 
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює нові інформаційні послуги у сфері стандартизації Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 31 липня 2018 08:52
ДП «Львівстандартметрологія»
здійснює
нові інформаційні послуги
у сфері стандартизації:

• перевіряння чинності офіційних копій нормативних документів (НД) з видачею висновку;
• перевіряння чинності переліку НД;
• інформаційне забезпечення з питань стандартизації (протягом року);
• надання методичної допомоги з НД;
надання інформації щодо ТУ на основі бази даних «Технічні умови України». 

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 307, кімн. 313
Відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення
Контактний телефон: (032) 261-61-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Довідково
База даних «Технічні умови України» містить інформацію про близько 46 тисяч ТУ, які перевірені на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики.
З бази даних «Технічні умови України» можна отримати інформацію щодо: позначення ТУ; назви ТУ; терміну дії ТУ; кількості змін до ТУ; кодів ДКПП та УКНД;  реквізитів власника ТУ.
 
Спеціаліст Пенсійного фонду провела зустріч з трудовом колективом ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 30 липня 2018 11:02
Сьогодні, 30 липня 2018 року головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахування пенсій Галицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України м.Львова (далі - Фонд) Світлана Інкіна провела зустріч з трудовом колективом ДП «Львівстандартметрологія».

Під час зустрічі, Світлана Інкіна надала роз’яснення щодо призначення та виплати пенсії в залежності від стажу; умови переходу на інший вид пенсії. Також вона повідомила, що особи, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть заключити договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що дає можливість одноразової сплати єдиного внеску.

Крім цього, спеціаліст відповіла на запитання працівників щодо умов нарахування пенсії в Україні при тривалому перебуванні закордоном та можливості отримання іноземної пенсії. «На сьогодні Україною укладені договори про соціальне забезпечення з Латвією, Естонією, Литвою, Болгарією, Словаччиною, Польщею, Іспанією, Португалією та Чехією»,- повідомила спеціаліст Фонду.

Учасники зустрічі отримали інформативні буклети та перелік номерів «гарячих» телефонних ліній Фонду.

 
 
Уряд визначив порядок надання зірок готелям Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 липня 2018 12:22
26 липня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку України про реалізацію Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання).

Прийняті зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію і оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг і сервісу для подальшого присвоєння категорії від 1 до 5 зірок.

Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України.

Наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися при виборі свого розміщення, отже посприяє підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшення якості туристичного обслуговування споживачів.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 14 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1368
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1854143
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання