офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 05 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
В Україні ведеться розроблення нового технічного регламенту щодо зріджених газів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 26 липня 2018 09:22
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до зріджених газів» розробляється учасниками міжвідомчої робочої групи з підготовки проекту спільно з представниками Нафтогазової Асоціації України (НАУ).

У липні 2018 року відбулося перше засіданні міжвідомчої робочої групи. Технічний регламент буде складатися з двох частин: перша частина буде регулювати технічні вимоги для палив автомобільних газів нафтових зріджених, а друга - для газів вуглеводневих скраплених паливних для комунально-побутового споживання. 
Детальніше...
 
Оновлено міжнародний стандарт ISO на аудит систем управління Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 липня 2018 18:34
На сьогодні існує велика кількість стандартів на системи управління, які впроваджені на підприємствах у всьому світі. Аудит таких систем є вкрай важливим заходом для успішного розвитку бізнесу. Корисним інструментом для його реалізації є міжнародний стандарт ISO 19011:2018 "Рекомендації по аудиту систем управління", який недавно був переглянутий і оновлений.

Стандарт пропонує єдиний і узгоджений підхід для проведення аудиту, що дозволяє одночасно проводити ефективний аудит відразу декількох систем управління.
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» перевірили чорницю на радіоактивність Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 червня 2018 10:30
На ринках Львова вже продають чорницю. Чи містять ягоди небезпечні речовини, чи допустима норма радіонуклідів,-перевірили фахівці випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія». Щоб уберегти себе від небажаної покупки на стихійних ринках, фахівці радять вимагати у продавців радіаційний висновок і лише тоді купувати ягоди.

Результати випробувань у рубриці "Моніторинг якості".

 
Інформація про ТУ з бази даних "Технічні умови України" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 червня 2018 10:19
ДП «Львівстандартметрологія» надає актуальну інформацію з бази даних «Технічні умови України» щодо:
• позначення ТУ;
• назви ТУ;
• терміну дії ТУ;
• кодів ДКПП та УКНД;
• реквізитів власника ТУ.

База даних «Технічні умови України» містить інформацію про близько 46 тисяч ТУ, які перевірені на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 313
Відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення
Контактний телефон: (032) 261-61-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України відвідав ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 червня 2018 11:38
7 червня, в рамках візиту заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка до Львова, відбулась робоча нарада з колективом ДП «Львівстандартметрологія». Він запропонував провести нараду в режимі «запитання-відповідь», щоб всі присутні мали можливість донести до нього, як представника профільного міністерства, всі нагальні та актуальні питання, вирішення яких сприятимуть підвищенню ефективності діяльності ДП «Львівстандартметрологія».

«Необхідно розвивати всі напрямки технічного регулювання, обов’язково треба зберегти, розвивати та поновлювати виробничі можливості таких підприємств, як ДП «Львівстандартметрологія», оскільки видно кадровий та науково-технічний потенціал», - наголосив Юрій Бровченко. Щодо фінансування, то було заявлено, що на державному рівні підтримка буде і до бюджету внесуть пропозиції про виділення коштів саме на розвиток таких центрів стандартизації , метрології та сертифікації по всій Україні.

Юрій Гринів - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» від усього колективу щиро подякував за підтримку та зацікавлення на державному рівні розвитком сфери діяльності підприємства.

«Треба рухатися вперед, вивчати та втілювати нові перспективні напрямки робіт, тоді обов’язково спільними зусиллями все вийде, тим більше є такий кадровий, виробничий,  науково-технічний потенціал», - підсумував Юрій Бровченко.

Під час візиту у ДП «Львівстандартметрологія» заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко мав можливість ознайомитися з територіями підприємства, виробничою та матеріально-технічною базами підприємства.

 
 
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" виявили нітрати у кабачках Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 червня 2018 09:50
На ринку та торгівельній мережі Львова було придбано картоплю, кабачки, огірки та помідори для перевірки на вміст нітратів у лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".
Про результати випробувань та поради фахівців лабораторії як зменшити кількість нітратів в овочах перед споживанням  дивіться у рубриці " Моніторинг якості".

 
Відбувся дводенний семінар з питань метрології та проведення оцінки відповідності ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 червня 2018 08:33
31 травня, відбувся другий день семінару з питань метрології та оцінки відповідності ЗВТ - Модуль 2 - "Проведення оцінки відповідності ЗВТ. Вимоги законодавства та технічних регламентів щодо оцінки відповідності ЗВТ. Модулі оцінки відповідності ЗВТ. Калібрування еталонів".

Захід проводився у конференц - залі ТзОВ НВП «Техноваги», за участі фахівців ДП "Львівстандартметрологія", ДП "Укрметртестстандарт", інших підприємствта та центрів стандартизації, метрології та сертифікації.
Детальніше...
 
У ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" РОЗПОЧАВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 травня 2018 13:54
Сьогодні, 30 травня, у приміщенні актового залу ДП «Львівстандартметрологія» розпочався перший день - Модуль 1: «Особливості підготовки до уповноваження на право проведення повірки законодавчо регульованих ЗВТ. Вимоги до документів, які подаються із заявкою на уповноваження» дводенного семінару на тему: «Уповноваження на прово проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації та проведення оцінки відповідності ЗВТ згідно з вимогами Закону України "Про метрологія та метрологічну діяльність». 
Детальніше...
 
Верховна Рада ухвалила закон про приєднання України до Метричної конвенції Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 травня 2018 14:19
Законопроект про приєднання України до Метричної конвенції розробили, щоб виконати Угоду про асоціацію з Євросоюзом Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №0181 про приєднання України до Метричної конвенції.

Метричну конвенцію було підписано 20 травня 1975 року в Парижі. Наразі 58 держав - учасники цієї конвенції, а 43 беруть участь у Генеральній конференції з мір та ваг у статусі асоційованих учасників, у тому числі Україна з 2002 року. Як асоційований член Україна сплачує внески, проте позбавлена багатьох прав і можливостей.
Детальніше...
 
Чи містять полуниця та черешня нітрати?,- перевірили у лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 21 травня 2018 10:35
На ринках Львова вже продають полуницю та черешню. Чи містять вони нітрати, чи допустима норма тих нітратів,- перевірили фахівці випрбувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1368
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1854155
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання