офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Відбувся семінар-навчання «Система НАССР на виробництві харчової продукції та в закладах ресторанного господарства» Друкувати
Написав Administrator   
Вівторок, 25 червня 2019 11:16

20 червня 2019р. в ДП "Львівстандартметрологія" відбувся семінар-навчання для керівників виробництв харчової продукції та закладів ресторанного господарства на тему: "Система НАССР на виробництві харчової продукції та в закладах ресторанного господарства".

Під час семінару розглядались акі питання:
- Вимоги законодавства до системи НАССР.
- Програми-передумови, що забезпечують результативне впровадження НАССР.
- Основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів.
- Плюси і мінуси системи НАССР.

Після закінчення семінару всі учасники отримали сертифікат з переліком вивчених тем.

 


 

 
У Львові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 28 травня 2019 09:56
23 - 25 травня 2019 р. у Львові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання.

Організатором заходу було ДП «Львівстандартметрологія», за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Організації Об'єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), Уряду Німеччини через Німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Федерального фізико-технічного інституту Німеччини (PTB), залучення міжнародної технічної допомоги ЄС (проекту Twinning). 
Детальніше...
 
Степан Кубів відкрив IV Міжнародний форум технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 травня 2019 15:09
24 травня, Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів в рамках робочого візиту до Львова відкрив IV Міжнародний форум технічного регулювання.

Під час виступу Перший віце-прем'єр-міністр України наголосив, що цей форум є важливим кроком у міжнародному розвитку науки, освіти та бізнесу через підвищення обізнаності українських науковців і виробників про роль технічного регулювання і технічні стандарти. Також нагадав, що на початку року Україна стала повноправним членом Метричної конвенції, завдяки чому українська система вимірювань отримала визнання з боку усіх 59 країн-членів Конвенції.

З нагоди професійного свята - Всесвітнього дня метрології кращих працівників метрологічної сфери були нагороджені подяками, грамотами від Уряду України, Міністероства економічного розвитку і торгівлі України.

Після урочистостей учасники Форуму розпочали  свою роботу за програмою.

Протягом дня  у залі тривав конструктивний діалог між учасниками, обговорення доповідей спікерів. Також відбувся діалог з бізнесом в онлайн режимі між регіонами. 

На завершення дня, модератором заходу  - Леонідом Віткіним, директором департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, доктором технічних наук, професором, було підведено підсумки за результатами озвучених доповідей спікерів.


 
 
 
Сьогодні розпочався Міжнародний форум з питань технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 23 травня 2019 15:48
У Львові стартував Міжнародний форум з питань технічного регулювання. Захід розпочали з привітань від керівництва Уряду, Верховної Ради України та Львівського регіону  з нагоди Всесвітнього дня метрології.

Під час Форуму  відбувся брифінг заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка. Представники засобів масової інформації мали можливість задати спікеру актуальні питання щодо мети проведення заходу тощо. 

Форум відбуватиметься протягом трьох днів  та згідно з програмою передбачає обговорення механізмів зменшення технічних бар’єрів для бізнесу як у процесах виробництва продукції на внутрішній ринок України, так і її експорту на зовнішні. Особливу увагу буде приділено розвитку інноваційних технологій тощо. Крім цього, учасники форуму обговорять завдання та функції у всіх цих процесах науки,  освіти та бізнесу, а також шукатимуть способи посилення взаємодії трикутника  "освіта-наука-бізнес". 

Детально з програмою можна ознайомитись за посиланням https://techreg.in.ua/fl/, на якій розміщено презентації спікерів, а також буде розміщено відео.

24  травня  в рамках Форуму буде проведено Діалог з бізнесом в регіонах онлайн. 

 
 
20 травня - Всесвітній день метрології! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 травня 2019 09:16
Система SI – фундаментально краща

20 травня відзначається Всесвітній день метрології, присвячений річниці підписання Метричної конвенції у 1875 р. Цей договір є фундаментом узгодженої системи вимірювань у всьому світі, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також покращення якості життя та захисту всесвітнього навколишнього середовища.

Темою Всесвітнього дня метрології у 2019 р. є “Система SI – фундаментально краща”. Цю тему було обрано тому, що 16 листопада 2018 р. на Генеральній конференції з мір та ваг було ухвалено, мабуть, один із найбільш важливих переглядів Міжнародної системи одиниць (SI) з моменту її створення. В основі цієї зміни лежать дослідження нових методів вимірювання, у тому числі з використанням квантових явищ. Наразі фундаментом системи SI є ряд визначень, кожне з яких пов’язане із законами фізики. Перевагою нової системи є можливість охоплення подальших удосконалень у галузі метрології та вимірювальних технологій для задоволення потреб майбутніх користувачів протягом багатьох наступних років.

Національні метрологічні інститути по всьому світу постійно удосконалюють метрологічну науку, розробляючи та підтверджуючи нові методи вимірювань будь-якого необхідного рівня складності. Національні метрологічні інститути також беруть участь у звіреннях, які координуються Міжнародним бюро з мір та ваг (BIPM), для забезпечення надійності результатів вимірювань у всьому світі. Крім того, BIPM забезпечує діалог між своїми державами-членами для вирішення нових завдань у галузі вимірювань. Міжнародна організація із законодавчої метрології (OIML) розробляє міжнародні Рекомендації, метою яких є узгодження та гармонізація вимог у багатьох галузях у всьому світі.

У Всесвітній день метрології відзначається внесок людей, які щоденно наполегливо працюють на благо усього людства в міжурядових організаціях та національних установах.
 
Відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція "Управління якістю в освіті та промисловості" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 травня 2019 09:02
16-17 травня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція "Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи". 

Проведення цієї міжнародної конференції дало можливість зібрати плеяду науковців із різних вишів як України, так і зарубіжжя: Данії, Болгарії, Німеччини, Республіки Сербії (Боснія і Герцеговина), Польщі.

Українські та зарубіжні учасники (загалом 160 осіб) подали до організаційного комітету 79 тез доповідей, які видано до початку роботи конференції окремим збірником. Серед учасників конференції науковці і фахівці із ВНЗ та установ різних міст України (Вінниці, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсона, Хмельницького, Чернівців, Чернігова) та гості із зазначених вище країн.

У  конференції брав  участь та виступив з доповіддю Ігор Іванович Сидорко, аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія». Назва доповіді «ДОЦІЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У СФЕРІ КЛІНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ».

У  Програмі конференції було передбачено відвідування Народного музею метрології та вимірювальної техніки при ДП «Львівстандартметрологія» учасниками Конференції. 17 травня музей відвідало 12 учасників конференції.
 
 
18 травня - Міжнародний день музеїв! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 17 травня 2019 14:44
Народний музей метрології – вагомий внесок у розвиток українського музейництва

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв
, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми. У цей день музеї відкривають свої двері для всіх бажаючих, безкоштовно із радістю показуючи свої виставочні зали, нові експонати, розповідають та працюють у дусі «Музеї – це важливий засіб культурного обміну, збагачення культури і розвитку взаєморозуміння, миру й співробітництва різних народів». 
Детальніше...
 
Участь фахівців ДП "Львівстандартметрологія" у семінарі з питань ситеми НАССР Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 квітня 2019 15:46
04 квітня 2019 р. на базі Львівського торговельно-економічного університету (ЛТЕУ) відбувся перший семінар-тренінг «Система управління безпечністю продуктів харчування НАССР (ISO 22000)».  

У семінарі взяли участь представники Центральної спілки споживчих товариств України - Голова Спілки споживчих товариств Львівської області - Михайло Ванівський та його заступник Володимир Парфенюк, представники Львівського торговельно-економічного університету, ДП «Львівстандартметрологія», торгівлі, закладів громадського харчування, підприємств-виробників харчової промисловості Львівщини.

Розпочав захід Петро Куцик - ректор Львівського торговельно-економічного університету, який окреслив основні питання, які будуть розглядатися на семінарі та зазначив, що метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції на всіх етапах харчового ланцюга "від лану - до столу".

З доповіддями виступили: Тетяна Лозова - професор кафедри товарознавства, технологій і управління якістю харчових продуктів ЛТЕУ- «Загальні положення НАССР. Програми-передумови та їх роль у гарантуванні безпечності харчових продуктів»; Галина Шестопал - доцент кафедри митного та технічного регулювання ЛТЕУ - «Огляд законодавчої бази щодо впровадження системи безпечності харчових продуктів. Розроблення постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР»; Ролсоляна Шлюз – заступник генерального директора начальник центру оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія» - «Практичні аспекти впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР».

Загалом учасники семінару скористались нагодою живого діалогу з присутніми фахівцями та отримали кваліфіковані відповіді на свої питання. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  

 
ДП "Львівстандартметрологія" уповноважено на проведення повірки засобів вимірювальної техніки Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 01 квітня 2019 10:32
Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №510 від 22.03.2019 ДП «Львівстандартметрологія» уповноважено на проведення повірки засобів вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології.

ДП "Львівстандартметрологія" видано свідоцтво про уповноваження від 22.03.2019 № П-14-2019 терміном на п'ять років та надано шифр повірочного тавра "РЛ".

Галузь уповноваження (23 арк.) (ЗАВАНТАЖИТИ)
 
31 БЕРЕЗНЯ УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЛІТНІЙ ЧАС Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 29 березня 2019 12:45
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 “Про порядок обчислення часу на території України” на території України 31 березня 2019 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 17 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1438
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380083
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання