офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Готелі зобов'язані мати свідоцтво про встановлення категорії! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 березня 2019 12:32
Відповідно до частини 5 статті 19 Закону України «Про туризм»  готелі, які діють на території України, мають право надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) лише за наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

За невиконання цієї вимоги передбачено адміністративну або майнову відповідальність відповідно до статтей 30,33 Закону України «Про туризм», Закону України «Про захист прав споживачів» та інших нормативно-правових актів.

Порядок встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803. 
Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 березня 2019 10:14
 
 
«Цифровий світ: надійні смарт-пристрої» - гасло Всесвітнього дня захисту прав споживачів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 березня 2019 09:53
Сьогодні цілий світ відзначає День захисту прав споживачів. Запровадили його на офіційному рівні ще з 1983 року, приурочивши до річниці виступу президента США Джона Кеннеді в Конгресі в 1962 році.

Щорічну тематику Всесвітнього дня захисту прав споживачів визначає Міжнародна Федерація споживчих організацій (Consumers International - CI).

У 2019 році цей день пройде під гаслом «Цифровий світ: надійні смарт-пристрої». 
Детальніше...
 
ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 березня 2019 09:24
 
 
Впровадження системи НАССР - запорука безпечності харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 28 лютого 2019 13:55
Відповідно до вимог чинного законодавства на всіх потужностях, які провадять діяльність з харчовими продуктами, в тому числі в закладах громадського харчування, а це ресторани, бари, кафе, їдальні, закусочні, піцерії, кулінарії тощо, має бути запроваджено систему аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Невиконання обов’язку щодо впровадження на потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) призведе до зупинки роботи потужності та накладення штрафу: на юридичних осіб – у розмірі від тридцяти до сімдесяти п’яти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб-підприємців - у розмірі від трьох до п’ятнадцяти мінімальних зарплат.

Для того, щоб уникнути неприємностей чи ризиків, пов’язаних з виникненням харчових отруєнь, поспішайте впровадити систему управління безпечністю харчових продуктів!

Детальнішу інформацію щодо вровадження системи НАССР можна отримати за адресою:
ДП "Львівстандартметрологія",
відділ оцінки відповідності та якості,
м.Львів, вул. Князя Романа,38,
тел. (032)261-40-44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Новий стандарт CEN встановлює вимоги та методи випробувань автомобільного палива - ЗНГ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 лютого 2019 12:14
Останнім часом використання зрідженого нафтового газу, суміш пропану і бутану (ЗНГ), як моторне паливо, постійно зростає. Таке зростання очікується й надалі, і для цього є низка причин: наприклад, ЗНГ дешевше і його легше зберігати і транспортувати, ніж бензин або дизель.

Крім того, популярність ЗНГ пов'язана з відносною стабільністю, оскільки він має нижчий рівень викидів СО2, ніж інші види природного палива. Зростаюча популярність ЗНГ вимагає постійного його вдосконалення щодо гарантії безпеки автомобілів на дорозі та зниження викидів СО2.

З метою забезпечення цих вимог нещодавно був затверджений стандарт EN 589:2018 «Автомобільні палива. ЗНГ. Вимоги та методи випробувань». 
Детальніше...
 
В Україні вводяться нові правила маркування харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 лютого 2019 09:51
Відповідний Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» був підписаний Президентом 4 лютого 2019 року і вводиться у дію через півроку після його оублікування.

Прийняття проекту Закону сприятиме гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу та виконанню зобов’язань України в сфері санітарних та фітосанітарних заходів в рамках Угоди України з ЄС.

Водночас, прийняття проекту Закону дозволить забезпечити високий рівень захисту здоров’я та інтересів споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації для здійснення споживачами свідомого вибору харчових продуктів та ввести відповідальність операторів ринку харчових продуктів, що відповідають за інформацію про харчові продукти, за введення споживачів в оману.
 
Про якість масла ,- сьогодні на телеканалі "ПРАВДА ТУТ" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 січня 2019 14:42
Сьогодні, 30 січня на телеканалі "ПРАВДА ТУТ" транслюватимуть телевізійний сюжет щодо якості масла - о 20:30 год.
 
Затверджено річний план закупівель ДП "Львівстандартметрологія" на 2019 рік Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 24 січня 2019 14:25
23 січня 2019 року відбулося засідання тендерного комітету ДП "Львівстандартметрологія", на якому одноголосно було прийняте рішення про затвердження річного плану закупівель на 2019 рік.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ
РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" НА 2019 РІК (ЗАВАНТАЖИТИ)
 
З 1 січня 2019 року більше 90% міждержавних стандартів (ГОСТ) втратили чинність в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 січня 2019 11:11
Мінекономрозвитку нагадує, що з 1 січня 2019 року більшість міждержавнх стандартів (ГОСТ), розроблених до 1992 року, втратили чинність в Україні.

Необхідність припинення дії на території України ГОСТ визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Згідно з нею, у 2015 році ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції Національного органу стандартизації, були видані відповідні накази про скасування ГОСТ із втратою чинності протягом 2016-2018 років та з повною відмовою від них, починаючи з 1 січня 2019 року.

Протягом 2016-2018 років до Національного органу стандартизації надходили пропозиції щодо подовження термінів чинності деяких ГОСТ. В результаті було прийнято низку наказів щодо відновлення дії ГОСТ терміном до 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022. Зокрема це стандарти:

- на заміну яких проводиться або передбачається розроблення проектів національних стандартів;
- посилання на які є в нормативно-правових актах;
- які застосовуються в різних сферах діяльності;
- стосовно Єдиної системи конструкторської документації;
- розроблені на основі міжнародних стандартів, версії яких є актуальними, та які відповідно до пункту 2 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону застосовуються як національні стандарти.

Роз’яснення з питань застосування міждержавних стандартів (ГОСТ) в Україні читайте у розділі «Роз`яснення щодо дії ГОСТ в Україні»
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 14 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1438
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380101
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання