офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
РОЛЬ КЕРІВНИКА В УПРАВЛІННІ КОНФЛІКТАМИ У КОЛЕКТИВІ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 09 червня 2017 09:20
У науковому журналі "Педагогічний процес: теорія і практика" (серія: психологія) * №1-2017 опубліковано статтю «РОЛЬ КЕРІВНИКА В УПРАВЛІННІ КОНФЛІКТАМИ У КОЛЕКТИВІ».

Автором статті є: Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті розглянуто сутність і значення конфлікту в колективі. Досліджено роль керівника у вирішенні конфліктів всередині колективу. Запропоновано практичні рекомендації щодо попередження конфлікту, його профілактики та послаблення. Проаналізовано позитивні та негативні функції конфліктів. Визначено психологічні умови та прийоми попередження конфліктів в т.ч в колективі. Зроблено пропозиції щодо вибору оптимальних методик управління конфліктними ситуаціями в колективі в сучасних умовах діяльності. Визначено важливість ролі конфліктів в житті окремої людини, сім´ї, колективу, держави, суспільства і людства в цілому. *

Науковий журнал "Педагогічний процес: теорія і практика" включено ВАК України до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з педагогіки (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 261 від 06.03.2015) та психології (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 820 від 11.07.2016).
 
Перший випуск рубрики "Моніторинг якості" - вміст нітратів в полуниці Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 06 червня 2017 12:42
02 червня стартув спільний споживчий проект з телеканалом "Перший Західний"(рубрика "Моніторинг якості"). У першому випуску досліджували полуницю на вміст нітратів. Детальніше дивіться у телесюжеті.
Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 06 червня 2017 11:05
 
 
ЗАПОЧАТКОВАНО СПОЖИВЧУ РУБРИКУ НА ТЕЛЕКАНАЛІ «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 01 червня 2017 14:20
У червні 2017 року ДП «Львівстандартметрологія» розпочинає співпрацю з телеканалом «Перший Західний» («Львів-ТБ»).

Співпраця полягає у створенні споживчої рубрики «Моніторинг якості» в рамках програми «ОЧІ» («Новини»), де транслюватимуться телесюжети про якість та безпечність продуктів харчування, товарів легкої промисловості, мийних засобів тощо.

Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» будуть на базі акредитованої випробувальної лабораторії здійснювати дослідження за показниками якості та безпеки.
 
Перший випуск рубрики «Моніторинг якості»
транслюватиметься 02 червня 
щодо визначення вмісту нітратів у ранній полуниці - о 20:00 год., 22:40 год., 0:00 год.
та 03 червня о 06:30 год.


 
 
Про вміст нітратів у ранніх овочах та фруктах,- сьогодні в новинах "24 каналу" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 травня 2017 13:02
Сьогодні, 23 травня о 18:30 год. на Новому каналі (програма «Головні новини Львова»); о 19:00 год. на 24 каналі у випуску новин транслюватимуться сюжети за результатами лабораторних випробувань ранніх овочів: молодої картоплі, кабачка, полуниці, з коментарями фахівців випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».
 
У ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МЕТРОЛОГІЇ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 19 травня 2017 14:47
Сьогодні, 19 травня, напередодні святкування Всесвітнього дня метрології на базі ДП «Львівстандартметрологія» було проведено урочисту науково-практичну конференцію на тему: «Вимірювання для транспорту».

У заходах взяли участь перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, начальник управління промисловості і підприємництва Департаменту економічної політики Андрій Кісера, директор ДП НДІ «Система» Василь Паракуда, начальник Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби України у Львівській області Василь Ріпка, завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації НУ «Львівська політехніка», професор Роман Байцар.

Ведучий урочистостей Ігор Щур – заступник з питань метрології ДП «Львівстандартметрологія», розпочав захід з представлення гостей та запросив їх у президію.

Ігор Щур надав слово Ростиславу Замлинському, який привітав метрологів від себе та від імені Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та побажав активної співпраці для досягнення спільної мети на ниві метрологічної діяльності.
Крім цього, згідно наказу Голови ЛОДА працівникам метрології було вручено грамоти за високі досягнення в праці, професіоналізм та з нагоди професійного свята.
Детальніше...
 
18 травня - Міжнародний день музеїв Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 18 травня 2017 13:40
Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

У цей день музеї відкривають свої двері для всіх бажаючих, безкоштовно, із радістю показують свої виставкові зали, нові експонати, розповідають та працюють під гаслом «Музеї – це важливий засіб культурного обміну, збагачення культури і розвитку взаєморозуміння, миру й співробітництва різних народів». 
Детальніше...
 
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює сертифікацію автосервісів (СТО) Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 17 травня 2017 10:22
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН СЕРТИФІКАТ?
Наявність такого сертифіката є гарантією для клієнта, що обслуговування проходить згідно з чинними стандартами і правилами. Процедура сертифікації у Державній системі сертифікації є добровільною, отже, наявність сертифіката свідчить не тільки про високий рівень сервісу, а і про турботу підприємства про свій імідж на ринку.

Сертифікація дозволяє підтвердити, що підприємство, яке надає послуги з ремонту та техобслуговування, має можливість виконати роботи на відповідному обладнанні і відповідним інструментом згідно з вимогою технологічної документації.

СТО, які мають сертифікати можуть вказувати - "Всі види робіт сертифіковані", що дозволить збільшити кількість клієнтів.

Наявність сертифікатів засвідчить, що у СТО працюють кваліфіковані фахівці, які знають свою справу і виконують роботи на найвищому рівні.

Маючи сертифікат набагато простіше укладати договори з юридичними особами на обслуговування їхньої техніки, що безсумнівно надасть перевагу перед нікому невідомими СТО. 
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" учасники III Міжнародної науково-технічної конференції Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 15 травня 2017 09:02
11-12 травня 2017 року в Національному університеті "Львівська політехніка" відбулася III Міжнародна науково-технічна конференція пам´яті професора Петра Столярчука «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи».

Робота конференції була організована за тематичними напрямками, зокрема: взаємодія у системі "вища освіта – ринок праці"; розроблення, впровадження та поліпшення систем управління (відповідно до вимог стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, HACCP, OHSAS 18001 тощо): теорія, практика, проблеми; інструменти прозорості Європейського простору вищої освіти у забезпеченні її якості; cучасні підходи в оцінюванні й забезпеченні якості продукції, послуг та персоналу;  cтандартизація, оцінювання відповідності та акредитація в освіті й промисловості; проблеми вдосконалення національної системи технічного регулювання; метрологія та метрологічне забезпечення в промисловості;безпека продукції (процесів, послуг) для життя, здоров’я та майна громадян, охорона довкілля та безпека народногосподарських об’єктів тощо. 
Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ! Друкувати
Написав Administrator   
Субота, 13 травня 2017 10:33
 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 12 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750192
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання