офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Вітаємо! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 травня 2017 15:58
 
 
УВАГА! Змінено банківські реквізити! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 24 квітня 2017 10:33

Увага!  З 24 квітня 2017 р. ДП "Львівстандартметрологія" змінює банківські реквізити.
Надаємо для зручності клієнтів нові реквізити:

Д
ержавне підприємство
«Львівський науково -виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації»
(ДП «Львівстандартметрологія»)

79005, м.Львів. вул.Князя Романа, 38
Розрахунковий рахунок № 26005000028352
у Філії АТ “УКРЕКСІМБАНК” у м.Львові
МФО 322313
Код ЄДРПОУ 04725912
Індивідуальний податковий номер 047259113047
Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100102386


Генеральний директор: ГРИНІВ Юрій Олексійович
 
ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 14 квітня 2017 10:21
 
 
Підведено підсумки роботи Народного музею метрології за I квартал 2017 року Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 12 квітня 2017 09:08
Народний музей метрології та вимірювальної техніки створений на громадських засадах при Державному підприємстві «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Унікальна колекція музею відтворює розвиток метрології з кінця ХІХ століття до наших днів, а історія розповідає про виникнення видів вимірювань від зародження до сьогодення. Експозиція систематично поповнюється новими експонатами і сьогодні налічує близько 650 засобів вимірювання.

За внесок у розвиток українського музейництва, справу національно-культурного відродження музею присвоєно звання «Народний музей». Народний музей метрології є ілюстрацією досвіду відтворення історії найстарішої в Україні державної метрологічної служби.

Текстові стенди, містять детальну інформація про історію розвитку кожного виду вимірювань від початку, відомості про вчених. Ці стенди можуть, значною мірою, слугувати навіть навчальним посібником до курсу метрології вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.

Відвідини музею є цінною допомогою при вивченні курсу стандартизації і метрології, передбачених планами багатьох вищих та середніх навчальних закладів, про що свідчать численні записи у книзі відгуків.

Протягом I кварталу 2017 року музей відвідало 145 відвідувачів, 26 організацій.

Довідково
У музеї проводяться:
• групові та індивідуальні екскурсії;
• тематичні заняття з історії метрології для студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та учнів шкіл.
Години роботи: Понеділок — п'ятниця 09.00-16.00 за попереднім записом, тел. (032) 261-61-77, м.т. 050-105-80-87.
 
Роль керівника у вирішенні конфлікту в колективі Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 22 березня 2017 15:32
У Міжнародному науково-практичному журналі «Лабораторная диагностика. Восточная Европа».- №1.- 2017 опубліковано статтю- «Роль руководителя в управлении конфликтами в коллективе. Его роль в их решении».

Автором статті є: Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті розглянуто сутність і значення конфлікту в організації. Досліджено роль керівника у вирішенні конфлікту в колективі. Запропоновано практичні рекомендації щодо попередження конфлікту, його профілактика і послаблення.

Журнал видається у таких країнах: Білорусь, Болгарія, Казахстан, Литва, Латвія, Німеччина, Російська Федерація, Україна.
 
ДП «Львівстандартметрологія» пропонує новий вид послуг – метрологічний аутсорсинг Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 22 березня 2017 08:29
ДП «Львівстандартметрологія» пропонує новий вид послуг – метрологічний аутсорсинг (супровід) діяльності підприємства, організації.

Що таке метрологічний аутсорсинг?
У сучасних умовах середнього та малого бізнесу стає недоцільно створювати метрологічні служби, або призначати відповідальних осіб за забезпечення єдності вимірювань на виробництві чи в організації. Сучасні методи ведення бізнесу використовують так званий метод аутсорсингу, тобто передавання на основі договору деяких процесів сторонній організації, яка спеціалізується в цій сфері з метою підвищення якості виконання цих функцій та зниження витрат на них.

Метрологічний супровід бізнесу – це одна із форм аутсорсингу, призначеного для забезпечення єдності то достовірності вимірювань в організації, на підприємстві з метою отримання якісної продукції та послуг.
Детальніше...
 
15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 15 березня 2017 10:23
Всесвітній день захисту прав споживачів щорічно відзначається 15 березня в усіх країнах світу, і кожного року присвячується одній з найактуальніших тем споживчих відносин.
У 2017 році Міжнародна федерація споживчих організацій (Consumers International) закликала зосередитися на правах споживачів в сегменті електронної комерції і запропонувала гасло - «Consumer Riqhts in the Diqital Aqe» ( «Права споживачів у цифрову епоху»).

Сьогодні індустрія «електронної комерції» з організації продажу споживчих товарів та надання різних платних послуг в інформаційно-телекомунікаційній мережі Інтернет розвивається динамічно і набирає все більших обертів. 
Детальніше...
 
Що повинен знати споживач про повірку лічильника газу Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 02 березня 2017 15:10
01 березня у програмі «Ділові зустрічі» на Львівському радіо говорили про те, що повинен знати споживач, який дбає про достовірний облік газу, а також піднімалися актуальні питання: як саме відбувається на Львівщині формування рахунків за використаний населенням газ та повірка газових лічильників тощо.

До слова у студії були запрошені: начальник відділу повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Байко, головний метролог ПАТ «Львівгаз» Ігор Шах, начальник відділу комерційного балансування ПАТ «Львівгаз» Сергій Винар та начальник відділу розрахунків з фізичними та юридичними особами ТОВ «Львівгаззбут» Ольга Чабан.

Запис програми «Ділові зустрічі»


 
 
Повірити лічильників води без демонтажу можна у ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 лютого 2017 11:26
17 лютого у прямому ефірі програми "Підсумок важливого" на радіо "Незалежність" (106,7 FM) говорили про повірку лічильників води на місці експлуатування, зокрема, про переваги такого методу, про терміни виконання повірки тощо.

У програмі  Ярема Олійник - начальник відділу вимірювань та повірки побутових лічильників води ДП "Львівстандартметрологія" кваліфіковано надав відповіді на поставлені запитання ведучої, тим самим проінформував всіх  зацікавлених з цієї теми радіослухачів. 

Запис програми "Підсумок важливого".


 
 
Сучасні системи управління - гарантія ведення успішного бізнесу Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 17 лютого 2017 15:52
Важливою передумовою для підвищення якості продукції, послуг чи життя є запровадження на підприємствах ефективних систем управління, зокрема системи управління якістю (СУЯ). 

Якість завжди є одним з головних факторів забезпечення конкурентоздатності продукції, робіт та послугу  розвинутих країнах світу. Сьогодні Україна знаходиться на шляху до Європи, тому основним критерієм має бути  якість та безпечність продукції, якість праці та якісний менеджмент на всіх етапах виробництва.

Орієнтація на якість – інструмент, який відкриває підприємству нові можливості в сучасному конкурентному середовищі.

Для споживача наявність сертифіката на систему управління якістю – серйозний аргумент на користь виробника, оскільки моделі систем управління, по визначенню враховують  потенційні вимоги споживача до відповідного  продукту чи послуги, і на це скеровано все технічне і організаційне забезпечення виробництва.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750199
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання