офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
З ДНЕМ ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 23 серпня 2018 10:02
 
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює нові інформаційні послуги у сфері стандартизації Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 31 липня 2018 08:52
ДП «Львівстандартметрологія»
здійснює
нові інформаційні послуги
у сфері стандартизації:

• перевіряння чинності офіційних копій нормативних документів (НД) з видачею висновку;
• перевіряння чинності переліку НД;
• інформаційне забезпечення з питань стандартизації (протягом року);
• надання методичної допомоги з НД;
надання інформації щодо ТУ на основі бази даних «Технічні умови України». 

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 307, кімн. 313
Відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення
Контактний телефон: (032) 261-61-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Довідково
База даних «Технічні умови України» містить інформацію про близько 46 тисяч ТУ, які перевірені на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики.
З бази даних «Технічні умови України» можна отримати інформацію щодо: позначення ТУ; назви ТУ; терміну дії ТУ; кількості змін до ТУ; кодів ДКПП та УКНД;  реквізитів власника ТУ.
 
Спеціаліст Пенсійного фонду провела зустріч з трудовом колективом ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 30 липня 2018 11:02
Сьогодні, 30 липня 2018 року головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахування пенсій Галицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України м.Львова (далі - Фонд) Світлана Інкіна провела зустріч з трудовом колективом ДП «Львівстандартметрологія».

Під час зустрічі, Світлана Інкіна надала роз’яснення щодо призначення та виплати пенсії в залежності від стажу; умови переходу на інший вид пенсії. Також вона повідомила, що особи, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть заключити договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що дає можливість одноразової сплати єдиного внеску.

Крім цього, спеціаліст відповіла на запитання працівників щодо умов нарахування пенсії в Україні при тривалому перебуванні закордоном та можливості отримання іноземної пенсії. «На сьогодні Україною укладені договори про соціальне забезпечення з Латвією, Естонією, Литвою, Болгарією, Словаччиною, Польщею, Іспанією, Португалією та Чехією»,- повідомила спеціаліст Фонду.

Учасники зустрічі отримали інформативні буклети та перелік номерів «гарячих» телефонних ліній Фонду.

 
 
Уряд визначив порядок надання зірок готелям Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 липня 2018 12:22
26 липня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку України про реалізацію Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання).

Прийняті зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію і оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг і сервісу для подальшого присвоєння категорії від 1 до 5 зірок.

Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України.

Наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися при виборі свого розміщення, отже посприяє підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшення якості туристичного обслуговування споживачів.
 
В Україні ведеться розроблення нового технічного регламенту щодо зріджених газів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 26 липня 2018 09:22
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до зріджених газів» розробляється учасниками міжвідомчої робочої групи з підготовки проекту спільно з представниками Нафтогазової Асоціації України (НАУ).

У липні 2018 року відбулося перше засіданні міжвідомчої робочої групи. Технічний регламент буде складатися з двох частин: перша частина буде регулювати технічні вимоги для палив автомобільних газів нафтових зріджених, а друга - для газів вуглеводневих скраплених паливних для комунально-побутового споживання. 
Детальніше...
 
Оновлено міжнародний стандарт ISO на аудит систем управління Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 липня 2018 18:34
На сьогодні існує велика кількість стандартів на системи управління, які впроваджені на підприємствах у всьому світі. Аудит таких систем є вкрай важливим заходом для успішного розвитку бізнесу. Корисним інструментом для його реалізації є міжнародний стандарт ISO 19011:2018 "Рекомендації по аудиту систем управління", який недавно був переглянутий і оновлений.

Стандарт пропонує єдиний і узгоджений підхід для проведення аудиту, що дозволяє одночасно проводити ефективний аудит відразу декількох систем управління.
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» перевірили чорницю на радіоактивність Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 червня 2018 10:30
На ринках Львова вже продають чорницю. Чи містять ягоди небезпечні речовини, чи допустима норма радіонуклідів,-перевірили фахівці випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія». Щоб уберегти себе від небажаної покупки на стихійних ринках, фахівці радять вимагати у продавців радіаційний висновок і лише тоді купувати ягоди.

Результати випробувань у рубриці "Моніторинг якості".

 
Інформація про ТУ з бази даних "Технічні умови України" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 червня 2018 10:19
ДП «Львівстандартметрологія» надає актуальну інформацію з бази даних «Технічні умови України» щодо:
• позначення ТУ;
• назви ТУ;
• терміну дії ТУ;
• кодів ДКПП та УКНД;
• реквізитів власника ТУ.

База даних «Технічні умови України» містить інформацію про близько 46 тисяч ТУ, які перевірені на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 313
Відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення
Контактний телефон: (032) 261-61-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України відвідав ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 червня 2018 11:38
7 червня, в рамках візиту заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка до Львова, відбулась робоча нарада з колективом ДП «Львівстандартметрологія». Він запропонував провести нараду в режимі «запитання-відповідь», щоб всі присутні мали можливість донести до нього, як представника профільного міністерства, всі нагальні та актуальні питання, вирішення яких сприятимуть підвищенню ефективності діяльності ДП «Львівстандартметрологія».

«Необхідно розвивати всі напрямки технічного регулювання, обов’язково треба зберегти, розвивати та поновлювати виробничі можливості таких підприємств, як ДП «Львівстандартметрологія», оскільки видно кадровий та науково-технічний потенціал», - наголосив Юрій Бровченко. Щодо фінансування, то було заявлено, що на державному рівні підтримка буде і до бюджету внесуть пропозиції про виділення коштів саме на розвиток таких центрів стандартизації , метрології та сертифікації по всій Україні.

Юрій Гринів - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» від усього колективу щиро подякував за підтримку та зацікавлення на державному рівні розвитком сфери діяльності підприємства.

«Треба рухатися вперед, вивчати та втілювати нові перспективні напрямки робіт, тоді обов’язково спільними зусиллями все вийде, тим більше є такий кадровий, виробничий,  науково-технічний потенціал», - підсумував Юрій Бровченко.

Під час візиту у ДП «Львівстандартметрологія» заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко мав можливість ознайомитися з територіями підприємства, виробничою та матеріально-технічною базами підприємства.

 
 
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" виявили нітрати у кабачках Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 червня 2018 09:50
На ринку та торгівельній мережі Львова було придбано картоплю, кабачки, огірки та помідори для перевірки на вміст нітратів у лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".
Про результати випробувань та поради фахівців лабораторії як зменшити кількість нітратів в овочах перед споживанням  дивіться у рубриці " Моніторинг якості".

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 27 гостей і 1 користувач на сайті
  • pressa
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1438
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380038
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання