офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
26 | 06 | 2017
ДП "Львівстандартметрологія"
Вимірювання параметрів безпеки на робочих місцях - запорука зниження травматизму на виробництві Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 25 березня 2016 09:27
За оцінками Міжнародного бюро праці щорічно нещасні випадки на виробництві і професійні захворювання забирають життя приблизно 2 млн. чоловік і обходяться глобальній економіці в 1,25 трлн. доларів США. Статистичні дані Міжнародної Організації Праці (МОП) свідчать, що 4% світового валового продукту втрачається внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. У світі щороку трапляється 270 млн. нещасних випадків на виробництві, а також 160 млн. випадків професійних захворювань. Це, повною мірою, стосується України, яка через аварії, травми, професійні захворювання щороку втрачає понад 4 млрд. гривень. При цьому на виробництві щорічно гине 1300-1350 чоловік і травмується більше 26 тис. осіб. 
Детальніше...
 
27 березня Україна переходить на літній час Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 24 березня 2016 10:40
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 “Про порядок обчислення часу на території України” на території України 27 березня 2016 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед.
 
Запропоновано внести зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 17 березня 2016 09:54
Згідно із пунктом 6 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” (далі – Закон), у разі прийняття технічного регламенту, дія якого поширюється на певний вид продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації згідно із вимогами Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” (далі – Декрет), сертифікація цього виду продукції в державній системі сертифікації здійснюється до набрання чинності відповідним технічним регламентом. 
Детальніше...
 
Наказ Мінекономрозвитку №193 від 08.02.2016 Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 16 березня 2016 09:54
 
15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 15 березня 2016 11:31
Щорічно Всесвітній день захисту прав споживачів відзначається 15 березня, в річницю виступу президента США Джона Ф.Кеннеді в Конгресі в 1961 році.

У виступі президента були сформульовані чотири основних права споживача:
право на безпеку,
право на інформацію,
право на вибір і право бути почутим
.
Пізніше до них додалися ще чотири:
право на відшкодування збитку,
право на споживчу освіту,
право на задоволення базових потреб і право на здорове навколишнє середовище. 
Детальніше...
 
З метою єдності вимірювань Уряд прийняв новий Технічний регламент засобів вимірювальної техніки Друкувати
Написав пр   
Вівторок, 15 березня 2016 10:44
Прийняття Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки забезпечить адаптацію національного законодавства до європейського в сфері метрології та усунення технічних бар'єрів у торгівлі та спрощення доступу вітчизняних засобів вимірювальної техніки на ринок ЄС.

Технічним регламентом передбачено встановлення:
- суттєвих вимог, яким повинні відповідати засоби вимірювальної техніки; - обов'язків виробників засобів вимірювальної техніки;
- уповноважених представників;
- імпортерів та розповсюджувачів засобів вимірювальної техніки;
- процедури оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки вимогам Технічного регламенту;
- маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введених в обіг засобів вимірювальної техніки.

Технічний регламент розроблений на основі Директиви 2014/32/ЄС про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку вимірювальних приладів та Директиви 2015/13, якою було внесено зміни технічного характеру до Директиви 2014/32/ЄС.

Постанова КМУ від 24 лютого 2016 року №163 "Про затвердження Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки" (ЗАВАНТАЖИТИ)

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Проект наказу Мінекономрозвитку "Про затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 14 березня 2016 11:18
Проект наказу Мінекономрозвитку України "Про затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології" (далі – проект наказу), розроблено відповідно до частини п’ятої статті 18 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", який набрав чинності 01.01.2016.

На сьогодні чинним є наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 27.07.2007 № 166 "Про затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28.09.2007 за № 1125/14392, який установлює вимоги до аудиторів та кандидатів в аудитори з метрології відповідно до Закону України від 11.02.1998 № 113/98-ВР "Про метрологію та метрологічну діяльність", який втратив чинність 31.12.2015.

Основними цілями розроблення проекту наказу є затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології, яким встановлюються вимоги до:
- кандидатів в аудитори з метрології та аудиторів з метрології, що атестуються на виконання робіт з уповноваження на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації;
- проведення атестації та повторної атестації аудиторів з метрології та кандидатів в аудиторів з метрології;
- звітування аудиторів з метрології; повноваження комісії з атестації аудиторів з метрології.

Джерело:http://www.me.gov.ua
 
Відбувся ефір на Львівському обласному радіо щодо повірки лічильників Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 11 березня 2016 14:22
У програмі «Ділові зустрічі» на Львівському обласному державному радіо говорили про те, що повинен знати споживач, який дбає про достовірний облік води, світла, тепла та газу.

До слова у студії були запрошені фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Ярема Олійник - начальник відділу ремонту засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання величин, Микола Гайдук - провідний інженер відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин, Тарас Кузьмич - перший заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин.

У програмі піднімалися актуальні питання: чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; якщо говорити про лічильники води, то які переваги повірки на місці експлуатації без демонтажу; що таке багатотарифні лічильники електричної енергії та їх переваги;рекомендації по вибору типу теплолічильників, водолічильників та лічильників електроенергії для мешканців регіону тощо.

Програму «Ділові зустрічі» можна прослухати тут.
 
Набув чинності Технічний регламент щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 березня 2016 15:05
8 березня 2016 року набув чинності Техніний регламент щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, затверджений Постановою КМУ від від 19.08.2015 № 607.

Дія документу поширюється на ємності, виготовлені зі скла або іншої сировини, яка має такі ж самі, що у скла метрологічні властивості, а також:
закупорюються або сконструйовані таким чином, щоб закупорюватися, і призначені для зберігання, транспортування або доставки рідини; мають номінальну місткість від 0,05 до 5 літрів включно;
мають такі характеристики (метрологічні характеристики та характеристики, пов'язані з конструкцією та процесами виготовлення), які дають можливість використовувати їх як мірні ємності (в разі, коли їх наповнюють до встановленого рівня або певного відсотка від їх повної місткості, їх вміст може бути виміряний з достатньою точністю).

Такі ємності є засобами вимірювальної техніки і називаються мірними пляшками.

Документом затверджено технічні вимоги до мірним пляшках та порядок здійснення статистичного контролю мірних пляшок. Також подається таблиця відповідності Директиві Ради ЄС від 19.12.1974 № 75/107 щодо зближення законодавства держав-членів щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Внесено зміни до Декрету КМУ “Про стандартизацію і сертифікацію" Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 березня 2016 10:06
Законом України від 15.01.2015 № 124-VIII “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, який набрав чинності 10 лютого 2016 року, внесено зміни до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” (далі – Декрет). 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 124 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1217
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1489716
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання