офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 11 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Що повинен знати споживач про повірку лічильника газу Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 02 березня 2017 15:10
01 березня у програмі «Ділові зустрічі» на Львівському радіо говорили про те, що повинен знати споживач, який дбає про достовірний облік газу, а також піднімалися актуальні питання: як саме відбувається на Львівщині формування рахунків за використаний населенням газ та повірка газових лічильників тощо.

До слова у студії були запрошені: начальник відділу повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Байко, головний метролог ПАТ «Львівгаз» Ігор Шах, начальник відділу комерційного балансування ПАТ «Львівгаз» Сергій Винар та начальник відділу розрахунків з фізичними та юридичними особами ТОВ «Львівгаззбут» Ольга Чабан.

Запис програми «Ділові зустрічі»


 
 
Повірити лічильників води без демонтажу можна у ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 лютого 2017 11:26
17 лютого у прямому ефірі програми "Підсумок важливого" на радіо "Незалежність" (106,7 FM) говорили про повірку лічильників води на місці експлуатування, зокрема, про переваги такого методу, про терміни виконання повірки тощо.

У програмі  Ярема Олійник - начальник відділу вимірювань та повірки побутових лічильників води ДП "Львівстандартметрологія" кваліфіковано надав відповіді на поставлені запитання ведучої, тим самим проінформував всіх  зацікавлених з цієї теми радіослухачів. 

Запис програми "Підсумок важливого".


 
 
Сучасні системи управління - гарантія ведення успішного бізнесу Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 17 лютого 2017 15:52
Важливою передумовою для підвищення якості продукції, послуг чи життя є запровадження на підприємствах ефективних систем управління, зокрема системи управління якістю (СУЯ). 

Якість завжди є одним з головних факторів забезпечення конкурентоздатності продукції, робіт та послугу  розвинутих країнах світу. Сьогодні Україна знаходиться на шляху до Європи, тому основним критерієм має бути  якість та безпечність продукції, якість праці та якісний менеджмент на всіх етапах виробництва.

Орієнтація на якість – інструмент, який відкриває підприємству нові можливості в сучасному конкурентному середовищі.

Для споживача наявність сертифіката на систему управління якістю – серйозний аргумент на користь виробника, оскільки моделі систем управління, по визначенню враховують  потенційні вимоги споживача до відповідного  продукту чи послуги, і на це скеровано все технічне і організаційне забезпечення виробництва.
Детальніше...
 
Відбувся навчальний семінар з актуальних питань метрології Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 09 лютого 2017 14:50
Сьогодні, 9 лютого, на базі ДП «Львівстандартметрологія» завершився триденний навчальний семінар на тему: «Калібрування еталонів та засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) згідно вимог нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та ДСТУ ISO/IEC 17025:2006».

Проводив семінар доктор технічних наук, професор Харківського національного університету радіоелектроніки Захаров Ігор Петрович.

Учасниками навчального семінару стало близько 100 представників підприємств у сфері метрології та спеціалістів приладобудівних підприємств м. Львова та області. 
Детальніше...
 
У ДП "Львівстандартметрологія" розпочався навчальний семінар Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 07 лютого 2017 16:59
Сьогодні, 7 лютого, на базі ДП «Львівстандартметрологія» розпочався триденний навчальний семінар на тему: «Калібрування еталонів та засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) згідно вимог нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та ДСТУ ISO/IEC 17025:2006».

Проводить семінар доктор технічних наук, професор Харківського національного університету радіоелектроніки Захаров Ігор Петрович.

Учасниками стали 40 фахівців ДП «Львівстандартметрологія», 13 представників ДП «Волиньстандартметрологія», 6 - ДП «Рівнестандартметрологія», 6 - ДП «Хмельницькстандартметрологія», 2 - ДП «Тернопільстандартметрологія», а також понад 20 спеціалістів приладобудівних підприємств м. Львова та області. 
Детальніше...
 
Проведення робіт з оцінки відповідності бензинів автомобільних та палив дизельних Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 07 лютого 2017 11:40
ДП «Львівстандартметрологія» уповноважений та призначений Мінекономрозвитку України та акредитований НААУ щодо проведення робіт з оцінки відповідності бензинів автомобільних та палив дизельних за найвищими екологічними стандартами ЕВРО-5 та ЕВРО-6.

ОС ДП «Львівстандартметрологія» може проводити роботи з сертифікації палив як у Державній системі сертифікації, так і у внутрішній системі ДП «Львівстандартметрологія».

Ми співпрацюємо з найсучаснішими лабораторіями Львівщини та України у сфері проведення випробувань, які акредитовані на проведення досліджень палив автомобільних за усіма обов’язковим показниками, які передбачено чинними нормативно-правовими актами та національними стандартами, які діють в Україні.
Детальніше...
 
Актуалізація та внесення змін до технічних умов Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 01 лютого 2017 14:02
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» доводять до відома, що відповідно до Закону України «Про стандартизацію» від 05.06.2014 № 1315-VII та СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України.Загальні вимоги», власники технічних умов несуть відповідальність за відповідність технічних умов та змін до них законодавству України, технічним регламентам та нормативним документам.

У зв’язку з цим, фахівці звертають увагу на те, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 №94-р з 01.01.2017 року втратили чинність та не застосовуються на території України акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади СРСР та УРСР, у тому числі нормативні акти, що встановлювали параметри безпечності продовольчої сировини та харчових продуктів (МБТ і СН №5061-89, СанПіН 42-123-4089-86, СанПіН 42-123-4083-86 тощо). 
Детальніше...
 
Для сертифікації колісних транспортних засобів звертайтеся у ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 13 січня 2017 12:23
До уваги фізичних осіб та керівників підприємств,
що займаються виробництвом колісних транспортних засобів (КТЗ),
сільськогосподарської техніки, автонавантажувачів та запчастин до них, а також здійснюють їх ввезення на територію України!


Для подання заявки з метою сертифікації КТЗ необхідно подати оригінали та копії таких документів:

1. Товарно-транспортна накладна (CMR).
2. Технічний паспорт («бріф»).
3. Митна декларація.
4. Документи, що засвідчують особу власника КТЗ: - договір купівлі-продажу ; - акт приймання-передачі КТЗ та інше.
Детальніше...
 
Уряд затвердив новий Технічний регламент простих посудин високого тиску Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 10 січня 2017 12:12
Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1025 затверджено новий Технічний регламент простих посудин високого тиску.

Документом передбачено встановлення:
- суттєвих вимог, яким повинні відповідати прості посудини високого тиску;
- обов'язків виробників зазначених посудин;
- процедури оцінки їх відповідності вимогам Технічного регламенту;
- маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введених в обіг простих посудин високого тиску.

Прийняття Технічного регламенту забезпечить адаптацію національного законодавства до європейського та усуне технічні бар'єри у торгівлі та спростить доступ вітчизняних простих посудин високого тиску на ринок ЄС.

Постанова КМУ "Про затвердження Технічного регламенту простих посудин високого тиску".
 
ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 29 грудня 2016 10:24
 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 36 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1337
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1787794
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання