офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
25 | 03 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Триває прийом заявок на участь у конкурсі "100 кращих товарів України" Друкувати
Написав Прес-служба   
Середа, 16 березня 2011 15:10
З метою продовження руху щодо об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів триває прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році.
Детальніше...
 
Щодо ремонту та технічного обслуговування ЗВТ та випробувального обладнання Друкувати
Написав Прес-служба   
Понеділок, 14 березня 2011 09:44
Ремонт та технічне обслуговування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання будь-якого ступеня складності проводиться висококваліфікованими фахівцями ДП "Львівстандартметрологія" на базі спеціально обладнаних робочих місць.
Детальніше...
 
Розроблено проект Частини 1 "Нові теми" Плану національної стандартизації на 2011 рік Друкувати
Написав Прес-служба   
Вівторок, 01 березня 2011 09:44
За результатами розгляду отриманих від технічних комітетів стандартизації (далі – ТК) та інших суб'єктів стандартизації пропозицій з розроблення проектів національних нормативних документів (далі – НД) розроблено проект Частини 1 "Нові теми" Плану національної стандартизації на 2011 рік (далі – проект Частини 1 "Нові теми" Плану–2011).
Проект Частини 1 "Нові теми" Плану–2011 містить нові роботи з розроблення проектів НД, які запропоновано розпочати у 2011 році.
Детальніше...
 
До уваги виробників молочної продукції Друкувати
Написав Прес-служба   
Четвер, 17 лютого 2011 12:19
У Фонд нормативних документів ДП «Львівстандартметрологія» надійшов ДСТУ 7170:2010 «Молочна промисловість. Продукти молочні та молоковмісні. Номенклатура та вимоги до назв», затверджений наказом Держспоживстандарту України від 11 жовтня 2010 р. № 456.
Детальніше...
 
Визнано непридатними до застосування 255 одиниць ЗВТ протягом січня 2011 року Друкувати
Написав Прес-служба   
Вівторок, 15 лютого 2011 15:54
Інспектори державного метрологічного нагляду (ДМН) ДП «Львівстандартметрологія» впродовж січня 2011 року здійснили перевірки на 11-ти підприємствах, в установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м.Львова й області. Порушення метрологічних вимог були встановлені у 90,9% перевірених об’єктів.
Детальніше...
 
Затверджено новий національний стандарт щодо колісних транспортних засобів Друкувати
Написав Прес-служба   
Понеділок, 14 лютого 2011 12:10
З 1 липня 2011 р. набуває чинності національний стандарт України ДСТУ 3649:2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання», який розроблено на заміну ДСТУ 3649-97 «Засоби транспортні дорожні. Експлуатаційні вимоги безпеки до технічного стану та методи контролю».
Детальніше...
 
У січні 2011 року ДП «Львівстандартметрологія» забраковано 16,9 % перевіреної продукції Друкувати
Написав Прес-служба   
П'ятниця, 11 лютого 2011 11:42
Протягом січня 2011 року інспекторами державного нагляду ДП «Львівстандартметрологія» проведено 19 перевірок за дотриманням стандартів, норм і правил на суб’єктах господарювання м. Львова та області. На 16 перевірених об’єктах встановлено порушення вимог чинних нормативних документів (НД), що складає 84,2 %.
Детальніше...
 
Оголошено початок Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 2011 року Друкувати
Написав Прес-служба   
Середа, 09 лютого 2011 15:13
З метою продовження руху щодо об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів з 1 січня 2011 року оголошено Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році.
Детальніше...
 
Затверджено Технічний регламент безпеки обладнання, що працює під тиском Друкувати
Написав Прес-служба   
Вівторок, 01 лютого 2011 12:03
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19 січня 2011 року № 35, якою затверджено Технічний регламент безпеки обладнання, що працює під тиском, та план заходів з його застосування.
Цей Технічний регламент встановлює основні вимоги до безпеки, проектування, виготовлення, оцінки відповідності, маркування та введення в обіг обладнання, що працює під тиском, а також визначає порядок нагляду за дотриманням зазначених вимог.
Згідно з планом заходів із застосування Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском, впродовж 2011 - 2012 років забезпечуватиметься добровільне застосування підприємствами-виробниками вимог Технічного регламенту (ТР) під час проведення процедури оцінки відповідності обладнання, що працює під тиском. За результатами його добровільного застосування, у разі потреби, будуть внесені зміни до цього ТР і починаючи з 2013 року заплановано його обов’язкове застосування.
Ознайомитись із текстом ТР та планом заходів щодо його застосування можна тут.
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» прийняли участь у семінарі за програмою TAIEX Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 27 січня 2011 15:13
20 січня 2011 року в м. Київ в рамках проекту технічної допомоги Європейської Комісії за програмою TAIEX відбувся семінар на тему «Забезпечення простежуваності вимірювань в національних метрологічних інститутах та акредитованих калібрувальних і випробувальних лабораторіях», учасниками якого стали фахівці ДП «Львівстандартметрологія».
У семінарі взяли участь 65 представників регіональних центрів стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту України, центральних органів виконавчої влади, наукових установ, лабораторій та агентств.
З привітанням до учасників семінару від імені Голови Державної служби технічного регулювання України – заступника Голови комісії з реорганізації Держспоживстандарту України Орєхова С.М. виступив заступник Голови Держспоживстандарту України Віткін Л.М. У виступі, зокрема, було зазначено, що семінар направлений на виконання заходів щодо підготовки до укладання Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції (Угода АССАА), яка має стати невід’ємним додатком до Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Окремо було відзначено важливість створення в Україні належної еталонної бази та забезпечення простежуваності вимірювань, проведення звірень державних еталонів на міжнародному рівні.
Під час семінару було представлено презентації експертів Німецького фізико-технічного інституту та Чеського метрологічного інституту стосовно підготовки українських фахівців до застосування практики визначення невизначеності вимірювання при проведенні звірень національних еталонів та калібруванні засобів вимірювальної техніки згідно з міжнародними та європейськими правилами.
Презентації семінару англійською мовою розміщені за адресою: http://ec.europa.eu/enlargement/taiex

 
« ПочатокПопередня91929394НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1284
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1678661
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання