офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 05 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
В.о. генерального директора Олександр Коновал прийняв участь у «круглому столі» у Львівській ОДА Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 березня 2011 15:10
30 березня 2011р. під головуванням голови ЛОДА Михайла Цимбалюка відбувся «круглий стіл», під час якого було обговорено проблемні питання розвитку підприємництва Львівщини.
Одними з найбільш проблемних питань, які піднімали підприємці, є співпраця з податковою інспекцією та митною службою.
Детальніше...
 
Дотримання правил застосування засобів вимірювальної техніки – запорука чесної торгівлі Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 березня 2011 11:49
У березні 2011 року фахівцями відділу державної повірки і метрологічної атестації геометричних та механічних засобів вимірювальної техніки проведено семінар-наради на 17 ринках м. Львова на тему «Метрологічне забезпечення засобів вимірювальної техніки маси під час здійснення торгівельних операцій». У проведенні семінарів прийняли участь керівництво ринків і біля 400 фізичних та юридичних осіб, які проводять торгівельну діяльність на цих ринках. Одним з основних питань, яке обговорювалось - це стан ваговимірювальних приладів, що використовується під час здійснення торгівельних операцій.
Детальніше...
 
Телеканал «ZІК» замовив випробування молочних продуктів у харчовій лабораторії для циклу програм «Книги скарг та пропозицій» Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 березня 2011 13:13
Телеканал « ZІК» у березні започаткував цикл телепередач про якість молочних продуктів у рамках телепрограми «Книга скарг та пропозицій».
Журналісти мали за мету довести до споживача інформацію про справжню якість продукції. У програмі досліджуються всі етапи походження, обробки, фасування, доставки продукту до торгівельної мережі.
Детальніше...
 
Голова Державної служби технічного регулювання України та представники Міністерства науки та технологій Соціалістичної Республіки В'єтнам підписали Спільну Угоду Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 березня 2011 11:19
Голова Державної служби технічного регулювання України Орєхов С.М. взяв участь у складі офіційній делегації, до Соціалістичної Республіки В’єтнам, яку очолив Президент України В.Ф.Янукович.
Детальніше...
 
Сертифікат – гарантія безпеки та якості продукції Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 березня 2011 10:07

Ринок Львівщини насичений різноманітними електропобутовими приладами різних виробників і основне питання, яке виникає у покупця, як не помилитися у своєму виборі і придбати не тільки безпечну, але й якісну техніку.

Детальніше...
 
Україна перейшла на «літній час» Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 28 березня 2011 12:59
У ніч з 26 на 27 березня стрілки годинників були переведені на годину вперед – «літній час». Ідею використання переведення годинника світ зобов’язаний англійському підприємцю Уільяму Уіллету, який в 1907 р. розпочав кампанію переходу на так званий «літній час». Уіллет доводив, що робочий клас, одержавши додаткову годину природного світлового часу в кінці дня, буде більше проводити вільного часу на свіжому повітрі, тим самим сприятиме покращенню свого здоров’я. На практиці застосування « літнього часу» було викликане необхідністю економії енергоресурсів. Як свідчить історія цього питання, вперше «літній час» було запроваджено в 1909 р. в Англії. Головною метою було ефективне використання довгого літнього дня і, як наслідок цього - економія енергоресурсів.
Детальніше...
 
Щодо проведення експертизи технічної документації на ЗВТ при ввезенні на територію України Друкувати
Написав Прес-служба   
П'ятниця, 25 березня 2011 09:01
У зв’язку з тим, що значна кількість засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) ввозиться суб’єктами підприємницької діяльності з-за кордону, особливо важливого значення в Україні набули законодавчі та нормативно-правові акти, які регламентують цю діяльність в питанні забезпечення єдності вимірювань.
Детальніше...
 
Державним метрологічним наглядом за лютий 2011 року обревізовано понад 3000 одиниць ЗВТ у регіоні Друкувати
Написав Прес-служба   
Четвер, 24 березня 2011 09:28
Впродовж лютого 2011 р. інспекторами державного метрологічного нагляду (ДМН) ДП «Львівстандартметрологія» здійснено перевірки на 12-ти підприємствах, в установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м. Львова та області. Порушення метрологічних вимог встановлено у 100% перевірених об'єктів.
У процесі перевірок обревізовано 3284 одиниці засобів вимірювальної техніки (ЗВТ). Непридатними до застосування визнано 129 одиниць ЗВТ (3,9%), які експлуатувалися без відбитків чинних тавр повірки.
Детальніше...
 
Комерційний облік електричної енергії у Львівській області проводиться неповіреними ЗВТ Друкувати
Написав Прес-служба   
Середа, 23 березня 2011 10:17
Відділом повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) електричних величин ДП «Львівстандартметролгія» проведено роботу щодо виявлення підприємств, які здійснюють комерційний облік електричної енергії неповіреними засобами вимірювальної техніки. Станом на 16 березня 2011 р. у Львівській області виявлено 80 підприємств, які не подали на повірку 853 одиниць трансформаторів струму та 300 одиниць високовольтних трансформаторів напруги.
Детальніше...
 
Достовірні вимірювання – достовірний діагноз, ефективне лікування Друкувати
Написав Прес-служба   
Вівторок, 22 березня 2011 00:00
Важливим параметром, який характеризує стан дихальної системи людини, є киснева сатурація (насичення крові киснем).
Киснева сатурація – це відсоток окисленого гемоглобіну відносно загального вмісту гемоглобіну у крові (так звана концентрація кисню у крові).
Ряд захворювань (чи клінічних ситуацій) людини призводять до пониження насичення крові киснем (гіпоксимії – рівня парціального тиску кисню в артеріальній крові нижче допустимих норм).
Тому, моніторування насичення крові киснем пацієнта є необхідним під час клінічного обстеження пацієнта (в першу чергу це стосується артеріальної крові).
Традиційний метод визначення насичення крові киснем полягає у дослідження взірця крові пацієнта, при якому визначається парціальний тиск кисню, а потім обчислюється рівень кисневої сатурації. Цей метод є незручним і не може використовуватися для тривалого моніторингу. Сучасними медичними приладами, які забезпечують неінвазивний метод (обстеження пацієнта, що відповідає вимогам забезпечення повної безпеки обстеження, його комфортності, оперативності при збереженні високої достовірності результатів вимірювань) моніторингу відсоткового складу артеріального гемоглобіну насичення киснем є пульсові оксиметри (пульсоксиметри).
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня919293949596979899100НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 8 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1368
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1854175
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання