офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 09 | 2020
Доступ до публічної інформації
Вiдповiдно до Закону України "Про доступ до публiчної iнформацiї" та Указiв Президента України від 05.05.2011 №547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публiчної iнформацiї" та вiд 05.05.2011 №548/2011 "Про першочерговi заходи щодо забезпечення доступу до публiчної iнформацiї в допомiжних органах, створених Президентом України", якi покликанi забезпечити реалiзацiю конституцiйного права громадян вiльно збирати, зберiгати, використовувати i поширювати iнформацiю, ДП "Львівстандартметрологiя" повідомляє, що для отримання публічної інформації необхідно оформити інформаційний запит в письмовій, усній чи електронній формі.

Інформаційний запит подається: усно - за телефоном (032)261-60-30, факсом - (032)261-66-79, електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , письмово - за адресою  Україна, 79005, м.Львів, вул. Князя Романа, 38. 
Письмовий запит оформляється відповідно до зразків форм для об'єднань громадян, юридичних та фізичних осіб.

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1438
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2380081
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання