офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 08 | 2019
Відео
Фахівці лабораторії досліджували нітрати у ранніх кавунах PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 03 липня 2017 08:44
30 червня у випробувальній лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» дослідили на вміст нітратів - вітчизняні та імпортовані кавуни, придбані на львівському ринку.

Журналісти телеканалу ТРК "Львів" дізнавалися результати досліджень, щоб споживач знав, які ж небезпеки може приховувати цей смугастий символ літа.

 
Якість та безпечність молока перевірили у випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 червня 2017 08:52
24 червня у випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" досліджували молоко.

Журналісти телеканалу "Перший Західний" придбали для порівняння молоко - від виробника, у торгівельній мережі та на стихійному ринку, виготовлене в домашніх умовах.

До уваги споживачів - результати досліджень та рекомендації для вибору безпечного та корисного молока.

 
Поради фахівців - як вибрати безпечну дитячу іграшку PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 19 червня 2017 10:44
Фахівці випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» досліджували якість та безпечність дитячих іграшок

Журналісти телеканалу «Перший Західний» дізнавалися результати цих досліджень, щоб споживач знав, які ж небезпеки можуть приховувати яскраві та привабливі забавки для дітей, а також почули поради від фахівців при купівлі дитячих іграшок.

 
Фахівці лабораторії досліджували нітрати у ранніх овочах та фруктах PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 08 червня 2017 09:31
У випробувальній лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» дослідили на вміст нітратів - кабачок, картоплю, моркву, салат та полуницю, придбані на львівському ринку.
Журналісти телеканалу ТРК "Львів" дізнавалися результати досліджень, щоб споживач знав, які ж небезпеки можуть приховувати ранні овочі.

 
Ранні овочі та фрукти з львівського ринку перевірили на вміст нітратів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 24 травня 2017 08:31
Фахівці випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» дослідили на вміст нітратів ранні овочі та фрукти: кабачок, молоду картоплю та полуницю, придбані на львівському ринку.
Журналісти телеканалу новин «24» дізнавалися результати цих досліджень, щоб споживач знав, які ж небезпеки можуть приховувати ранні овочі, а також почути поради від фахівців при купівлі та споживанні цих продуктів.

ІА «Zaxid.net», «Ранні овочі та фрукти з львівського ринку перевірили на вміст нітратів».

Телеканал новин "24" (загальнонаціональне мовлення), сайт телеканалу "24" "Чи безпечно зараз купувати полуницю".

Телеканал новин «24», «Головні новини Львова» (регіональне мовлення)

 
Фахівці випробувальної лабораторії досліджували якість та безпеку молока PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 20 квітня 2017 10:47
19 квітня в ефірі ТРК "Львів" транслювали програму "Вечір у Львові" щодо питань якості та безпечності продуктів зі стихійних ринків, зокрема молока.

Журналісти відібрали молока від виробника у торгівельній мережі і, для порівняння, продукти на стихійному ринку – виготовлені в домашніх умовах. Зразки були направлені до харчової лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» на випробування. Фахівці лабораторії здійснювали перевірку поданих продуктів за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками.

Для споживача, як правило, головним є кінцевий результат випробувань. Наші фахівці оперативно та максимально точно провели випробування та не встановили відхилень від норм, які регламентовані відповідними нормативними документами, наприклад, показник виявленої кишкової палички був в межах норми .

Споживач завдяки отриманій таким чином інформації – з екрану телевізорів та за участі наших фахівців, почуватиметься більш захищено і безпечніше, а також, на майбутнє, знатиме де купувати і які критерії застосовувати для вибору молока.


 
Якість рибних консервів перевірили у випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 23 березня 2017 14:32
22 березня відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки рибних консервів.

У студію до слова були запрошені: Володимир Васюта - начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» та Василь Ріпка - начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Під час програми телеглядачі мали нагоду почути поради від фахівців щодо основних вимог та критеріїв при виборі консервів у торгівельних мережах; які випробування рибних консервів здійснювали у лабораторії; які показники в нормі, а які перевищують допустимі норми згідно з нормативними документами; яким повинен бути вміст якісної консерви; правила маркування та зміст етикетки тощо.

Також, телеглядачам представили телесюжет, відзнятий безпосередньо у випробувальній лабораторії ДП «Львівстандартметрологія», де фахівці продемонстрували як саме здійснюють необхідні випробування, на прикладі придбаних рибних консервів, а саме: сардини атлантичної бланшованої в олії (двох різних виробників). За результатами випробувань було надано коментарі фахівця лабораторії.

 
На ТРК "Львів" говорили про якість шкільних виробів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 02 вересня 2016 13:10

31 серпня, відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів» на тему підготовки школярів до школи: про якість та безпеку товарів шкільного асортименту (портфелі, зошити, пластилін, олівці, фарби, лінійки тощо), а також про вибір шкільної форми.

У телепрограмі взяли участь: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта, головний спеціаліст управління освіти ЛМР Наталія Клочко та у телефонному режимі – в.о. начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Зоряна Довганик.

Телеглядачі мали нагоду почути поради від фахівців щодо основних вимог та критеріїв при виборі шкільного приладдя, форми тощо. 

 
За сертифікатом відповідності на КТЗ - у ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 травня 2016 10:02
19 травня відбувся прямий ефір на ТРК "Львів" у програмі "Вечір у Львові" за участю заступника генерального директора з питань підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія» В’ячеслава Пузиря.
Тема програми - «Сертифікація колісних транспортних засобів».

 
Про сертифікацію колісних транспортних засобів йшлося на телеканалі "НТА" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 18 травня 2016 13:37
17 травня, відбулося інтерв’ю із заступником генерального директора з питань підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія» В’ячеславом Пузирем на телеканалі «НТА» у програмі «Час діяти».

Спілкувалися у студії на тему: «Сертифікація колісних транспортних засобів».

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 29 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1382
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 1938596
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання