офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Відео
На "Новому каналі" досліджували якість хліба за участю фахівців випробувальної лабораторії PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 22 грудня 2015 14:29
21 грудня 2015 року в ефірі "Нового каналу" транслювали програму "Абзац", у якій журналісти досліджували якість та безпечність хліба.

За коментарями журналісти звернулися до фахівців вибробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".

 
 
Що повинен знати споживач про достовірний облік газу, води та електричної енергії PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 18 грудня 2015 13:50
17 грудня відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів», де обговорювались питання щодо достовірності обліку електричної енергії, води, газу та тепла, що забезпечується проведенням своєчасної повірки лічильників. 
Детальніше...
 
Поради від фахівців: як купити якісні та безпечні вітчизняні будматеріали PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2015 11:57
У складі ДП «Львівстандартметрологія» функціонує акредитована випробувальна лабораторія будівельних матеріалів. Фахівці цієї лабораторії дослідили деякі вітчизняні будівельні матеріалі, а саме: цеглу, бруківку, стінові вироби тощо.

8 грудня 2015 р.
журналісти телеканалу новин «24» дізнавалися результати цих досліджень, щоб споживач знав, які ж небезпеки можуть виникнути при використанні неякісних будівельних матеріалів, а також надали споживачам корисні поради від фахівців при купівлі різноманітних на сьогодні матеріалів для будівництва.
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір на радіо щодо якості та безпеки будівельних матеріалів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 11 листопада 2015 11:59
11 листопада темою програми «На часі» на Львівському обласному державному радіо була «Безпечність будівельних матеріалів - запорука якості житла».

У складі ДП «Львівстандартметрологія» функціонує акредитована випробувальна лабораторія будівельних матеріалів, яка проводить випробування. До участі у програмі були залучені фахівці цієї лабораторії - Володимир Васюта - начальник лабораторії випробувань та Богдан Щерб’як - провідний інженер. 
Детальніше...
 
Поради від фахівців: як купити безпечні дитячі іграшки PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 07 вересня 2015 08:55
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" дослідили м'які, пластикові та гумові іграшки, придбані на львівських ринках.
Журналісти телеканалу новин "24" дізнавалися результати цих досліджень, щоб споживач знав, які ж небезпеки можуть приховувати забавки для дітей, а також  почув поради від фахівців при купівлі дитячих іграшок.

ІА "Zaxid.net" "Поради від фахівців, як купити безпечні дитячі іграшки"

Телеканал новин "24", "Головні новини Львова"
 
 
«Олійні махінації» - як виробники олії обманюють споживача PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 04 вересня 2015 10:34
Купуючи соняшникову олію в магазині чи на ринку, ми не завжди звертаємо увагу на етикетку.
Журналісти телеканалу «ZIK» вирішили провести журналістське розслідуваннія: чи дійсно можна вірити інформації на етикетках та як не помилитись, купуючи соняшникову олію.
Долучилися до проведення цієї споживчої експертизи і фахівці випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія», здійснивши контрольне зважування поданих журналістами зразків продукції до лабораторії.

Виробники "дешевої" олії насправді обдурюють споживачів,- розслідування (ІА "ZIK")

Телеканал "ZIK", "Огляд дня"

 
 
На ТРК "Львів" говорили про якість шкільного приладдя PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 12 серпня 2015 10:46
11 серпня відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки товарів шкільного асортименту таких як: портфелі, канцтовари (зошити, олівці, фарби, лінійки тощо).

У студію до слова були запрошені: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» - Володимир Васюта та Олександр Белущенко – заступник начальника лабораторії.

«Для того, щоб уберегти себе від неякісних товарів, споживач повинен пам’ятати про своє право попросити у продавця сертифікат чи декларацію про відповідність. Наявність таких документів означає, що продукція пройшла повний комплекс випробувань та відповідає відповідним вимогам нормативних документів», - розповів у студії Володимир Васюта.

Крім цього, під час програми телеглядачі мали нагоду почути поради від фахівців щодо основних вимог та критеріїв при виборі шкільного приладдя, форми тощо.

Також, телеглядачам представили телесюжет, відзнятий безпосередньо у випробувальній лабораторії ДП «Львівстандартметрологія», де фахівці продемонстрували: як саме здійснюють необхідні випробування, на прикладі шкільної форми; які методи існують для перевірки ранців на міцність; як придбати якісні зошити та яка небезпека для дітей може бути у пластиліні та фарбах для малювання.

 
 
На ТРК «Львів» – про 100 кращих товарів України у 2015 PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 17 червня 2015 08:53
16 червня 2015 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у програмі «Вечір у Львові», де обговорювались питання, пов'язані з тим, що на Львівщині триває Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році (далі - Конкурс).

У студію до слова на задану тему були запрошені: Леся Федак – начальник відділу сертифікації систем управління ДП «Львівстандартметрологія», секретар регіональної конкурсної комісії Конкурсу та Василь Лозинський - директор депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

Офіційним організатором Конкурсу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а на регіональному рівні організація Конкурсу покладена на ДП "Львівстандартметрологія", за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Про те, що представляє собою Конкурс – «100 кращих товарів України»; хто є організатором; хто може стати учасником і що для цього необхідно; які етапи проведення та номінації ; що дає підприємствам участь у такому Конкурсі, - розповіла Леся Федак.

 
 
Чи безпечні іграшки, якими бавляться наші діти? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 19 травня 2015 11:09
19 травня у програмі «Вечір у Львові» на ТРК «Львів» говорили про те, якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка.
Зокрема, в студію до слова був запрошений заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП "Львівстандартметрологія" Олександр Белущенко, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків дитячих іграшок у  лабораторії.

«Насамперед, треба звертати увагу на маркування, яке повинно містити обов’язково посилання на нормативний документ, за яким проведено відповідні випробування іграшки. Однозначно необхідно вказувати вік дитини, для якої призначена іграшка», - наголосив Олександр Белущенко.

  
Інформаційний портал ТРК "Львів", публікація
 
Що треба знати споживачеві про якість води та повірку водолічильників PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 квітня 2015 09:14
29 квітня відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо якості питної води та повірки лічильників води.

У телепрограмі на задану тему виступили фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Володимир Васюта - начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості , Олександр Байко – начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин, Ярема Олійник - начальник відділу по ремонту засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання.

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися про: якість водопровідної води в районах міста Львова; проведення досліджень якості води у випробувальній лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» за зверненнями мешканців Львова; за якими показниками проводяться дослідження; що таке повірка води і чи потрібна вона взагалі; чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; які переваги повірки на місці експлуатації; скільки часу займає процес повірки новим методом і як відбувається на проливній установці тощо.

У програмі також піднімали актуальну тему щодо повірки теплолічильників. Принагідно Олександр Байко закликав споживачів Львівщини у міжопалювальний період здійснити повірку лічильників тепла.

«Відповідно до законодавства, споживачі, які використовують тепло- та водолічильники гарячої води, мають своєчасно здійснювати повірку цих приладів. Повірка лічильника тепла здійснюється у міжповірочний період раз на два або чотири роки, залежно від типу лічильника», - повідомив Олександр Байко.

   
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802004
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання