офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 06 | 2019
Відео
На ТРК «Львів» – про 100 кращих товарів України у 2015 PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 17 червня 2015 08:53
16 червня 2015 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у програмі «Вечір у Львові», де обговорювались питання, пов'язані з тим, що на Львівщині триває Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році (далі - Конкурс).

У студію до слова на задану тему були запрошені: Леся Федак – начальник відділу сертифікації систем управління ДП «Львівстандартметрологія», секретар регіональної конкурсної комісії Конкурсу та Василь Лозинський - директор депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

Офіційним організатором Конкурсу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а на регіональному рівні організація Конкурсу покладена на ДП "Львівстандартметрологія", за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Про те, що представляє собою Конкурс – «100 кращих товарів України»; хто є організатором; хто може стати учасником і що для цього необхідно; які етапи проведення та номінації ; що дає підприємствам участь у такому Конкурсі, - розповіла Леся Федак.

 
 
Чи безпечні іграшки, якими бавляться наші діти? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 19 травня 2015 11:09
19 травня у програмі «Вечір у Львові» на ТРК «Львів» говорили про те, якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка.
Зокрема, в студію до слова був запрошений заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП "Львівстандартметрологія" Олександр Белущенко, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків дитячих іграшок у  лабораторії.

«Насамперед, треба звертати увагу на маркування, яке повинно містити обов’язково посилання на нормативний документ, за яким проведено відповідні випробування іграшки. Однозначно необхідно вказувати вік дитини, для якої призначена іграшка», - наголосив Олександр Белущенко.

  
Інформаційний портал ТРК "Львів", публікація
 
Що треба знати споживачеві про якість води та повірку водолічильників PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 квітня 2015 09:14
29 квітня відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо якості питної води та повірки лічильників води.

У телепрограмі на задану тему виступили фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Володимир Васюта - начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості , Олександр Байко – начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин, Ярема Олійник - начальник відділу по ремонту засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання.

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися про: якість водопровідної води в районах міста Львова; проведення досліджень якості води у випробувальній лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» за зверненнями мешканців Львова; за якими показниками проводяться дослідження; що таке повірка води і чи потрібна вона взагалі; чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; які переваги повірки на місці експлуатації; скільки часу займає процес повірки новим методом і як відбувається на проливній установці тощо.

У програмі також піднімали актуальну тему щодо повірки теплолічильників. Принагідно Олександр Байко закликав споживачів Львівщини у міжопалювальний період здійснити повірку лічильників тепла.

«Відповідно до законодавства, споживачі, які використовують тепло- та водолічильники гарячої води, мають своєчасно здійснювати повірку цих приладів. Повірка лічильника тепла здійснюється у міжповірочний період раз на два або чотири роки, залежно від типу лічильника», - повідомив Олександр Байко.

   
 
Сертифікаціія дорожньо-транспортних засобів - тема прямого ефіру на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 08 квітня 2015 12:47
07 квітня відбувся прямий ефір програми "Вечір у Львові” на телеканалі ТРК "Львів" на тему: "Сертифікація дорожніх транспортних засобів (ДТЗ)- передумова якості та безпечності транспортних засобів".

У телепрограмі на задану тему виступив Юрій Біба - начальник сектору сертифікації дорожньо-транспортних засобів ДП «Львівстандартметрологія».

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися від фахівця: про обов’язкову сертифікацію ДТЗ; які категорії ДТЗ підлягають сертифікації в Україні; які документи необхідно подати для проходження процедури для отримання сертифікату відповідності ;терміни видачі сертифікату тощо.

  
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» здійснюють періодичну повірку газових лічильників PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 березня 2015 11:52
Періодична повірка побутових лічильників газу, обслуговування та ремонт (в тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюється за рахунок ПАТ «Львівгаз». Однак, досить часто при демонтажі та представлені лічильників газу на повірку представники газопостачальної організації виявляють невідповідність показів лічильників об’ємам спожитого газу, тобто є підозра про втручання в роботу лічильників з метою зменшення їх показів. У таких випадках в присутності споживача складається акт про демонтаж лічильника та представлення його на розгляд експертної комісії. Така комісія створена на базі ПАТ «Львівгаз» і до її складу входять представники газопостачальної організації та ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
Норкові шуби на українському ринку – китайські підробки, – «Інсайдери. Під прикриттям» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 02 лютого 2015 10:26
Журналісти телеканалу «ZIK» у програмі «Інсайдери. Під прикриттям» провели власне розслідування стану справ у сфері хутряної індустрії.

Коментар щодо якості хутряних виробів надала Леся Набокова - начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія".

Відеокоментар можна побачити на 19 хвилині програми "Інсайдери. Під прикриттям. Що приховує хутряна індустрія?» (31 січня 2015 р.).

 
 
ДП "Львівстандартметрологія" - надійний партнер для вітчизняних виробників та підприємств-імпортерів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 січня 2015 14:24
ДП "Львівстандартметрологія" у VIP-сюжеті "5 елемент" на 5 каналі (Перший інформаційний канал України), телеканалі "2+2".

 
 
Якість їжі у закладах швидкого харчування PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 11 листопада 2014 14:41
Журналісти телеканалу «ZIK» у програмі «Інсайдери» провели власне розслідування стану справ у сфері закладів швидкого харчування м.Львова та провели дослідження зразків фаст-фудів у лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львістандартметрологія».
Надані зразки було досліджено фахівцями лабораторії ДП «Львівстандартметрологія», а також прокоментовано їх результати.

Коментар фахівця лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" можна побачити на 14 хвилині програми "Інсайдери").


  
 
Про якість шкільних виробів говорили у прямому ефірі фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 29 серпня 2014 14:19
29 серпня відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки товарів шкільного асортименту таких як: портфелі, канцтовари (зошити, пластилін, олівці, фарби, лінійки тощо).

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» - Володимир Васюта та Олександр Белущенко – заступник начальника лабораторії.

«Для того, щоб уберегти себе від неякісних товарів, споживач повинен пам’ятати про своє право попросити у продавця сертифікат чи декларацію про відповідність. Наявність таких документів означає, що продукція пройшла повний комплекс випробувань та відповідає відповідним вимогам нормативних документів», - розповів у студії Володимир Васюта.
Детальніше...
 
"Про якість та безпечність будівельних матеріалів йшлося у новинах на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 14 липня 2014 10:03
11 липня 2014р. у приміщенні випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" відбулася  прес-конференція - "Безпечність будівельних матеріалів - запорука якості житла".

Участь у заході взяли фахівці випробувальної лабораторії - Володимир Васюта - начальник лабораторії та Богдан Щерб'як - провідний інженер лабораторії, засоби масової інформації - ТРК "Львів", радіо "Галичина", інтернет-агентство "Вголос".

ТРК "Львів", новини за 11 липня 2014 р. (18:00 та 20:30 год.)

 
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 28 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1373
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1881209
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання