офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Відео
У прямому ефірі на ТРК «Львів» споживачам нагадали про повірку лічильників тепла PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 15 квітня 2014 09:23
09 квітня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання, пов'язані з завершенням опалювального сезону.

Олександр Байко – начальник відділу та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин ДП «Львівстандартметрологія» закликав споживачів Львівщини у міжопалювальний період здійснити повірку лічильників тепла.

«Відповідно до законодавства, споживачі, які використовують тепло- та водолічильники гарячої води, мають своєчасно здійснювати повірку цих приладів. Повірка лічильника тепла здійснюється у міжповірочний період раз на два або чотири роки, залежно від типу лічильника», - повідомив Олександр Байко.

Крім цього, у студії піднімалися питання щодо рекомендацій по вибору типу теплолічильників; якщо виникли сумніви щодо достовірності показів теплолічильників, які повинні бути дії споживача? вартість повірки та терміни їх виконання тощо.

   
 
Про Конкурс якості продукції розповіла фахівець ДП «Львівстандартметрлогія» на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 березня 2014 12:08
26 березня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання, пов'язані з тим, що на Львівщині стартував Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році (далі - Конкурс).

Про те, що представляє собою Конкурс – «100 кращих товарів України»?, хто є організатором?, хто може стати учасником і що для цього необхідно? які етапи проведення та номінації ? що дає підприємствам участь у такому Конкурсі? - розповіла Леся Федак – заступник начальника відділу управління якістю та технічного нагляду ДП «Львівстандартметрологія», секретар регіональної конкурсної комісії.
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір щодо повірки квартирних водолічильників PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 березня 2014 14:35
05 березня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання, пов'язані з повіркою квартирних приладів обліку води.

Про те, як ДП «Львівстандартметрологія» вводить можливість повірки приладів обліку води на місці їх експлуатації, - розповів Ярема Олійник – начальник відділу ДП «Львівстандартметрологія». 

   

 
Якість громадського транспорту PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 11 лютого 2014 10:44
7 лютого 2014 року на ТРК «Львів» у програмі «Сусіди» журналісти не оминули завжди актуальної теми – якості громадського транспорту, враховуючи досвід нашого міста у цій сфері.

Проблема якісного транспортного обслуговування перевезення пасажирів на міських, міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування є надзвичайно актуальною. 68% мешканців міст і сіл регулярно користуються громадським транспортом. Однак, культура, комфорт та безпека пасажирів, на жаль, залишається на низькому рівні.
Детальніше...
 
Про електробезпеку побутових приладів, - розповів фахівець ДП "Львівcтандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 лютого 2014 17:01
04 лютого 2014 року відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із безпекою та якістю електропобутових приладів. Глядачі дізналися зі слів фахівця, що собою являє поняття «електромагнітна сумісність».

«Для того, щоб уберегти себе від неякісних та небезпечних пристроїв, споживач повинен пам’ятати про своє право попросити у продавця сертифікат чи декларацію про відповідність. Наявність таких документів означає, що прилад пройшов повний комплекс випробувань та відповідає відповідним вимогам міжнародних стандартів», - розповів у студії – Роман Теребушко – начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
Правдивість зірок готелів та вимоги, яким повинен відповідати заклад PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 січня 2014 15:56
Сьогодні відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із внесенням змін в Закон України «Про туризм» у жовтні 2013 року, а саме йшлося про статтю 19 щодо «заборони надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії»
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір щодо мийних засобів на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав пр   
Понеділок, 02 грудня 2013 11:38
29 листопада 2013 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані з новою версією Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2013р. № 408.

Про основні вимоги Технічного регламенту, а саме: здатність до первинного та повного біологічного розкладу поверхнево-активних речовин, обов’язкове маркування та обмеження щодо вмісту фосфатів та інших сполук фосфору, - розповів Сергій Мачуляк - інженер першої категорії відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

Під час програми телеглядачі мали нагоду детальніше дізнатися: чи органічна косметика є дійсно органічною, про адаптацію вітчизняного законодавства до європейських норм тощо.
 
   
 
Що повинен знати споживач, щоб не бути обваженим? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2013 09:42
19 вересня, відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо стану засобів ваговимірювальної техніки, яка використовується при проведенні торговельно-комерційних операцій на підприємствах торгівлі.

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник відділу метрологічного контролю за забезпеченням єдності вимірювань ДП «Львівстандартметрологія» - Надія Мотало, начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки геометричних і механічних величин ДП «Львівстандартметрологія» - Андрій Мазур та в.о. начальника відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області – Андрій Жукевич.

  
 
Як на Львівщині проходить процес підготовки до опалювального сезону 2013-2014? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 вересня 2013 21:32
03 вересня 2013 р. у прямому ефірі ведучі та гості програми “Вечір у Львові” (ТРК «Львів») обговорювали важливі та актуальні питання, пов'язані з наближенням опалювального сезону 2013-2014 рр. на Львівщині.

У студію до слова на задану тему були запрошені: Іван Гринда — депутат Львівської міської ради, Степан Пакіж — керівник ЛМКП “Львівтеплоенерго” та Ігор Щур — заступник генерального директора з питань метрології ДП “Львівстандартметрологія”.

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися: - про терміни завершення підготовки до опалювального сезону; - чи повірені теплолічильники Львівщини, а також де, як, за скільки коштів можна здійснити повірку теплолічильника у Львові?; - чи вигідно населенню встановлювати лічильник на тепло? Та багато іншої корисної інформації можна дізнатися із запису прямого ефіру програми “Вечір у Львові”.

   
 
Чи можна вживати енергетичні напої?,- досліджували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 серпня 2013 09:08
Відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» ( ТРК «Львів»), де фахівці з’ясовували актуальне питання - чи можна вживати енергетичні напої? Оскільки, у сучасному суспільстві, де всі кудись поспішають і намагаються зробити максимум справ протягом одного дня, енергетичний напій став для деяких невід'ємною частиною повсякденного раціону.

В студію до слова були запрошені: заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Белущенко та Мирослава Кабанчик – головний лікар обласного державного клінічного наркологічного диспансеру, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків енергетичних напоїв у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».

      
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 44 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1801991
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання