офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Відео
Про якість шкільних виробів говорили у прямому ефірі фахівці ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 серпня 2013 13:15
Вчора, 12 серпня, відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки товарів шкільного асортименту таких як: портфелі, канцтовари (зошити, папки, олівці, лінійки тощо).

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» - Володимир Васюта та Петро Галущак – заступник голови спілки багатодітних сімей «Щаслива родина».

     
 
Відбувся прямий ефір за участю фахівців ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 31 липня 2013 19:47
Відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки плавзасобів таких як: надувні матраци, нарукавники, кола, захисні окуляри для води.
У телепрограмі на тему: «Безпека на воді» виступили: заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Белущенко, начальник відділу моніторингу Головного управління Держсанепідемслужби у Львівській області  Сергій Ющенко, начальник Рятувально-водолазної служби у Львівській області Роман Фіца.

    
 
За результатами перевірок встановлено, що кожна п'ята іграшка - це брак PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 11:27
На телеканалі «ZІК» у програмі «Огляд дня» у рубриці «Економіка зблизька» журналісти не оминули актуальної на сьогодні теми – якість та безпека дитячих іграшок.

Результати журналістського розслідування показали, що кожна п’ята іграшка в Україні – це брак. Лише за півроку Інспекція з питань захисту прав споживачів у Львівській області (далі - Інспекція) оштрафувала підприємців за продаж небезпечних забавок на понад 1 млн. грн. Зі 100 тис. перевірених товарів – 20 тис., стверджують спеціалісти Інспекції, шкідливі. Зокрема, львівські фахівці розповідають, що в області протестували до п’яти видів іграшок. Результати – невтішні.

«Більше 40-45% - це іграшка, яка не відповідає вимогам якості та безпеки. Найбільше недоліків у іграшках китайського виробництва. Натомість польські та вітчизняні іграшки значно якісніші»,- зазначила начальник відділу Надія Бригінець.

У лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» були проведені випробування і підведено підсумки, що: «найнебезпечнішими виявилися іграшки для дітей до трьох років, оскільки багато таких забавок є резиновими і покриті яскравими фарбами, які, як було виявлено, містили токсичні елементи, важкі метали», - розповів начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта.

Про такі порушення повідомив також Денис Павловський – координатор проекту Всеукраїнської екологічної, громадської організації «Мама-86»: «Перевіряли на вміст шести хімічних елементів. Це були свинець, ртуть, кадмій, сурма, миш’як і хром. Ми закупили 50 іграшок в Україні – у спеціалізованих магазинах та звичайних ринках. З’ясувалося, що 19 іграшок містять токсичні метали. Це становить близько 38-40 %».


     
 
 
Чи безпечні іграшки, якими бавляться наші діти ?, - з’ясовували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 10:36
У прямому ефірі місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки дитячих іграшок. Зокрема, в студію до слова були запрошені: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта, головний спеціаліст відділення гігієни дітей і підлітків Львівської обласної СЕС Ростислав Валовий та начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області Юрій Гринів, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків дитячих іграшок у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».   
 
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" перевірили якість плавзасобів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 16 липня 2013 07:59
Відпочинок влітку не можливо собі уявити без перебування у воді.

Журналісти програми «Зона конфлікту» (ТРК «Львів») спільно з фахівцями випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» не залишилися осторонь від дослідження теми якості та безпечності плавзасобів – надувних кіл, матраців, нарукавників, захисних окулярів для води тощо.

Придбані плавзасоби були направлені до лабораторії на випробування.
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" взяли участь у прямому ефірі на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 липня 2013 11:51
Вчора в прямому ефірі програми «Вечір у Львові» місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки одноразового посуду.

У телепрограмі на задану тему виступили начальник сектору стандартизації та нормативних документів Галина Сімчук та начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості Володимир Васюта, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків одноразового посуду у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
Якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 липня 2013 13:23
Якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка досліджували журналісти програми «Тук-тук, я малюк» («Гал ТБ») разом з фахівцями випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».

У програмі йшлося про основні критерії вибору при купівлі іграшок для наших діток. Журналістами було придбано іграшки на ринку та у супермаркеті. Для того, щоб перевірити їх якість за різними показниками придбані товари були направлені до випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
І корисно, і смачно, - фахівці радять купувати якісне масло PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 13 травня 2013 12:49
У вчорашній програмі «Фішка економіки» (ТРК «Львів») йшлося про те, чому корисно споживати вершкове масло, за якими ознаками його відшукати на полицях місцевих крамниць і супермаркетів та як протестувати вже куплений молочний продукт у домашніх умовах.
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» започаткували свою участь в телепрограмі «Фішка економіки» на ТРК «Львів» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 15 квітня 2013 09:34
14 квітня в телепроекті «Фішка економіки» місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь
фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки дитячого одягу. В телепрограмі - вступне слово генерального директора Косінського О.В., коментарі начальника відділу з підтвердження та оцінки відповідності продукції Набокової Л.О., а також демонстрація  випробувань в лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802035
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання