офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
01 | 06 | 2020
Відео
Про електробезпеку побутових приладів, - розповів фахівець ДП "Львівcтандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 лютого 2014 17:01
04 лютого 2014 року відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із безпекою та якістю електропобутових приладів. Глядачі дізналися зі слів фахівця, що собою являє поняття «електромагнітна сумісність».

«Для того, щоб уберегти себе від неякісних та небезпечних пристроїв, споживач повинен пам’ятати про своє право попросити у продавця сертифікат чи декларацію про відповідність. Наявність таких документів означає, що прилад пройшов повний комплекс випробувань та відповідає відповідним вимогам міжнародних стандартів», - розповів у студії – Роман Теребушко – начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
Правдивість зірок готелів та вимоги, яким повинен відповідати заклад PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 січня 2014 15:56
Сьогодні відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із внесенням змін в Закон України «Про туризм» у жовтні 2013 року, а саме йшлося про статтю 19 щодо «заборони надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії»
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір щодо мийних засобів на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав пр   
Понеділок, 02 грудня 2013 11:38
29 листопада 2013 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані з новою версією Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2013р. № 408.

Про основні вимоги Технічного регламенту, а саме: здатність до первинного та повного біологічного розкладу поверхнево-активних речовин, обов’язкове маркування та обмеження щодо вмісту фосфатів та інших сполук фосфору, - розповів Сергій Мачуляк - інженер першої категорії відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

Під час програми телеглядачі мали нагоду детальніше дізнатися: чи органічна косметика є дійсно органічною, про адаптацію вітчизняного законодавства до європейських норм тощо.
 
   
 
Що повинен знати споживач, щоб не бути обваженим? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2013 09:42
19 вересня, відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо стану засобів ваговимірювальної техніки, яка використовується при проведенні торговельно-комерційних операцій на підприємствах торгівлі.

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник відділу метрологічного контролю за забезпеченням єдності вимірювань ДП «Львівстандартметрологія» - Надія Мотало, начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки геометричних і механічних величин ДП «Львівстандартметрологія» - Андрій Мазур та в.о. начальника відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області – Андрій Жукевич.

  
 
Як на Львівщині проходить процес підготовки до опалювального сезону 2013-2014? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 вересня 2013 21:32
03 вересня 2013 р. у прямому ефірі ведучі та гості програми “Вечір у Львові” (ТРК «Львів») обговорювали важливі та актуальні питання, пов'язані з наближенням опалювального сезону 2013-2014 рр. на Львівщині.

У студію до слова на задану тему були запрошені: Іван Гринда — депутат Львівської міської ради, Степан Пакіж — керівник ЛМКП “Львівтеплоенерго” та Ігор Щур — заступник генерального директора з питань метрології ДП “Львівстандартметрологія”.

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися: - про терміни завершення підготовки до опалювального сезону; - чи повірені теплолічильники Львівщини, а також де, як, за скільки коштів можна здійснити повірку теплолічильника у Львові?; - чи вигідно населенню встановлювати лічильник на тепло? Та багато іншої корисної інформації можна дізнатися із запису прямого ефіру програми “Вечір у Львові”.

   
 
Чи можна вживати енергетичні напої?,- досліджували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 серпня 2013 09:08
Відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» ( ТРК «Львів»), де фахівці з’ясовували актуальне питання - чи можна вживати енергетичні напої? Оскільки, у сучасному суспільстві, де всі кудись поспішають і намагаються зробити максимум справ протягом одного дня, енергетичний напій став для деяких невід'ємною частиною повсякденного раціону.

В студію до слова були запрошені: заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Белущенко та Мирослава Кабанчик – головний лікар обласного державного клінічного наркологічного диспансеру, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків енергетичних напоїв у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».

      
 
Про якість шкільних виробів говорили у прямому ефірі фахівці ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 серпня 2013 13:15
Вчора, 12 серпня, відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки товарів шкільного асортименту таких як: портфелі, канцтовари (зошити, папки, олівці, лінійки тощо).

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» - Володимир Васюта та Петро Галущак – заступник голови спілки багатодітних сімей «Щаслива родина».

     
 
Відбувся прямий ефір за участю фахівців ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 31 липня 2013 19:47
Відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки плавзасобів таких як: надувні матраци, нарукавники, кола, захисні окуляри для води.
У телепрограмі на тему: «Безпека на воді» виступили: заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Белущенко, начальник відділу моніторингу Головного управління Держсанепідемслужби у Львівській області  Сергій Ющенко, начальник Рятувально-водолазної служби у Львівській області Роман Фіца.

    
 
За результатами перевірок встановлено, що кожна п'ята іграшка - це брак PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 11:27
На телеканалі «ZІК» у програмі «Огляд дня» у рубриці «Економіка зблизька» журналісти не оминули актуальної на сьогодні теми – якість та безпека дитячих іграшок.

Результати журналістського розслідування показали, що кожна п’ята іграшка в Україні – це брак. Лише за півроку Інспекція з питань захисту прав споживачів у Львівській області (далі - Інспекція) оштрафувала підприємців за продаж небезпечних забавок на понад 1 млн. грн. Зі 100 тис. перевірених товарів – 20 тис., стверджують спеціалісти Інспекції, шкідливі. Зокрема, львівські фахівці розповідають, що в області протестували до п’яти видів іграшок. Результати – невтішні.

«Більше 40-45% - це іграшка, яка не відповідає вимогам якості та безпеки. Найбільше недоліків у іграшках китайського виробництва. Натомість польські та вітчизняні іграшки значно якісніші»,- зазначила начальник відділу Надія Бригінець.

У лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» були проведені випробування і підведено підсумки, що: «найнебезпечнішими виявилися іграшки для дітей до трьох років, оскільки багато таких забавок є резиновими і покриті яскравими фарбами, які, як було виявлено, містили токсичні елементи, важкі метали», - розповів начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта.

Про такі порушення повідомив також Денис Павловський – координатор проекту Всеукраїнської екологічної, громадської організації «Мама-86»: «Перевіряли на вміст шести хімічних елементів. Це були свинець, ртуть, кадмій, сурма, миш’як і хром. Ми закупили 50 іграшок в Україні – у спеціалізованих магазинах та звичайних ринках. З’ясувалося, що 19 іграшок містять токсичні метали. Це становить близько 38-40 %».


     
 
 
Чи безпечні іграшки, якими бавляться наші діти ?, - з’ясовували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 10:36
У прямому ефірі місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки дитячих іграшок. Зокрема, в студію до слова були запрошені: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта, головний спеціаліст відділення гігієни дітей і підлітків Львівської обласної СЕС Ростислав Валовий та начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області Юрій Гринів, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків дитячих іграшок у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».   
 
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1409
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2256692
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання