офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 05 | 2018
Відео
Чи безпечні іграшки, якими бавляться наші діти ?, - з’ясовували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 10:36
У прямому ефірі місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки дитячих іграшок. Зокрема, в студію до слова були запрошені: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта, головний спеціаліст відділення гігієни дітей і підлітків Львівської обласної СЕС Ростислав Валовий та начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області Юрій Гринів, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків дитячих іграшок у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».   
 
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" перевірили якість плавзасобів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 16 липня 2013 07:59
Відпочинок влітку не можливо собі уявити без перебування у воді.

Журналісти програми «Зона конфлікту» (ТРК «Львів») спільно з фахівцями випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» не залишилися осторонь від дослідження теми якості та безпечності плавзасобів – надувних кіл, матраців, нарукавників, захисних окулярів для води тощо.

Придбані плавзасоби були направлені до лабораторії на випробування.
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" взяли участь у прямому ефірі на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 липня 2013 11:51
Вчора в прямому ефірі програми «Вечір у Львові» місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки одноразового посуду.

У телепрограмі на задану тему виступили начальник сектору стандартизації та нормативних документів Галина Сімчук та начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості Володимир Васюта, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків одноразового посуду у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
Якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 липня 2013 13:23
Якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка досліджували журналісти програми «Тук-тук, я малюк» («Гал ТБ») разом з фахівцями випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».

У програмі йшлося про основні критерії вибору при купівлі іграшок для наших діток. Журналістами було придбано іграшки на ринку та у супермаркеті. Для того, щоб перевірити їх якість за різними показниками придбані товари були направлені до випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
І корисно, і смачно, - фахівці радять купувати якісне масло PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 13 травня 2013 12:49
У вчорашній програмі «Фішка економіки» (ТРК «Львів») йшлося про те, чому корисно споживати вершкове масло, за якими ознаками його відшукати на полицях місцевих крамниць і супермаркетів та як протестувати вже куплений молочний продукт у домашніх умовах.
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» започаткували свою участь в телепрограмі «Фішка економіки» на ТРК «Львів» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 15 квітня 2013 09:34
14 квітня в телепроекті «Фішка економіки» місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь
фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки дитячого одягу. В телепрограмі - вступне слово генерального директора Косінського О.В., коментарі начальника відділу з підтвердження та оцінки відповідності продукції Набокової Л.О., а також демонстрація  випробувань в лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 53 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1292
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1686157
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання