офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
07 | 08 | 2020
Новини Мінекономіки
Проект наказу "Про затвердження Правил формування переліків національних стандартів ... PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 05 серпня 2020 08:52
Мінекономіки оприлюднило проект наказу “Про затвердження Правил формування переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів” (далі – проект наказу) розроблено з метою приведення власного нормативно-правового акту у відповідність до чинного законодавства, а саме до Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”.

Проектом наказу пропонується затвердити правила формування центральними органами виконавчої влади та Службою безпеки України, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності, переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів (далі – проект Правил).

Проект Правил встановлює загальні вимоги щодо структури, оформлення та порядку формування переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів, а також додаткові вимоги щодо формування переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів, розроблених на основі актів законодавства Європейського Союзу, та переліків національних стандартів для цілей технічних регламентів, крім тих, які розроблені на основі актів законодавства Європейського Союзу.
 
Наказом Мінекономіки розширено сферу призначення ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 19 лютого 2020 17:13
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднило наказ від 10 лютого 2020 року №210 "Про розширення сфери призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту".

Цим наказом розширено сферу призначення ДП "Львівстандартметрологія" на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 N 94, призначеного наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.08.2018 N 1150 "Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту" органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам зазначеного технічного регламенту.
 
В Україні розроблено технічний регламент назв текстильних волокон. Документ чекає затвердження PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 28 листопада 2019 10:25
В Україні розроблено технічний регламент назв текстильних волокон і відповідного етикетування та маркування вмісту складників сировинного складу текстильних виробів

Документ встановлює правила щодо використання назв текстильних волокон і відповідного етикетування та маркування вмісту складників сировинного складу текстильних виробів, правила щодо етикетування або маркування текстильних виробів, які містять нетекстильні частини тваринного походження, та правила, які стосуються визначення сировинного складу текстильних виробів шляхом кількісного аналізу двокомпонентних та трикомпонентних сумішей текстильних волокон, з метою покращення функціонування внутрішнього ринку та надання достовірної інформації споживачам.

Мінекономіки України оприлюднило проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Технічного регламенту назв текстильних волокон і відповідного етикетування та маркування вмісту складників сировинного складу текстильних виробів”.
 
Затверджено Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2019 10:47
Оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 11.09.2019 р. №838 "Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства".
Постановою затверджено Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
 
Проект ЗУ "Про приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої.. PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 липня 2019 10:52
Проект Закону України "Про приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології" (далі – проект Закону) розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Прийняття проекту Закону необхідне для приєднання до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології (далі - МОЗМ), що дозволить Україні стати державою-членом цієї організації. 
Детальніше...
 
Обов’язкове маркування продукції літерами латинського алфавіту відтермінували до 2021 року PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 16 січня 2019 10:24
Мінекономрозвитку продовжило до 1 січня 2021 року перехідний період щодо обов'язкового маркування продукції літерами латинського та грецького алфавіту.

Відповідний наказ Мінекономрозвитку уже пройшов процедуру державної реєстрації у Міністерстві юстиції та набуде чинності після офіційного оприлюднення.

Як відомо, в 2015 році на виконання вимог Угоди про асоціацію з ЄС Україна ухвалила Правила застосування одиниць вимірювання. Згідно з Правилами, з 1 січня 2016 року усі виробники споживчої продукції зобов'язані позначати виміри продукції одиницями вимірювання Міжнародної системи одиниць SI (кілограми, сантиметри, літри тощо).

Водночас, згідно з Правилами, на маркуванні продукції, яка продається в Україні, мають зазначатися міжнародні позначення одиниць вимірювання з використанням літер латинського та грецького алфавіту. Одночасно на маркуванні можуть застосовуватись українські позначення одиниць вимірювання (з використанням літер українського алфавіту). Такі позначення одиниць вимірювання поширюються на маркування всієї споживчої продукції, зокрема, і на маркування лікарських засобів, медичних виробів, харчових продуктів, дієтичних добавок, кормів для тварин, упаковок насіння та засобів захисту рослин тощо.

«Для поступового переходу бізнесу, зокрема виробників ліків, ми передбачали перехідний період для маркування латинськими літерами. Він мав завершитись 1 січня 2019 року. Але ми отримали численні звернення – від бізнес-асоціацій та асоціацій виробників медичних виробів – щодо необхідності продовження перехідного періоду», - пояснює радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Роксолана Підласа. – «Оскільки це цілком європейська практика – враховувати побажання бізнесу, Міністерство ухвалило рішення продовжити перехідний період до 1 січня 2021 року».
 
Проект наказу "Про внесення змін до наказу Мінекономрозвитку від 04.08.2015 №914" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 04 грудня 2018 10:44
Відповідно до частини третьої статті 5 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (далі – Закон) визначення основних одиниць вимірювання Міжнародної системи одиниць (SI), прийнятої Генеральною конференцією з мір та ваг і рекомендованої Міжнародною організацією законодавчої метрології, назви та визначення похідних одиниць SI, десяткових кратних і частинних від одиниць SI, дозволених позасистемних одиниць, а також їх позначення та правила застосування одиниць вимірювання і правила написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин встановлюється Мінекономрозвитку.

З метою реалізації статті 5 Закону прийнято наказ Мінекономрозвитку від 04.08.2015 № 914 "Про затвердження визначень основних одиниць SI, назв та визначень похідних одиниць SI, десяткових кратних і частинних від одиниць SI, дозволених позасистемних одиниць, а також їх позначень та Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин", зареєстрований в Мін’юсті 25.08.2015 за № 1022/27467 (далі – наказ № 914). 
Детальніше...
 
Затверджено Технічний регламент щодо обмеження викидів летких органічних сполук ... PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 22 листопада 2018 11:09
Наказом Мінекономрозвитку України від 02.10.2018 №1394 затверджено Технічний регламент щодо обмеження викидів летких органічних сполук унаслідок використання органічних розчинників у лакофарбових матеріалах для будівель та ремонту колісних транспортних засобів.

Цей Технічний регламент визначає вимоги до лакофарбових матеріалів для будівель та ремонту колісних транспортних засобів щодо вмісту летких органічних сполук, що входять до їх складу. Документ розроблений на основі Директиви 2004/42/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 21 квітня 2004 року про обмеження викидів летких органічних сполук через використання органічних розчинників у певних фарбах і лаках та продуктах повторної обробки автомобілів і про внесення змін до Директиви 1999/13/ЄС.

Дія цього Технічного регламенту поширюється на матеріали, які застосовуються для фарбування будинків, їх облицювання, збірних і допоміжних частин та конструкцій з декоративною, функціональною і захисною метою.
 
Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від господарської діяльності PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 листопада 2018 09:23
Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Мінекономрозвитку здійснює моніторинг призначених органів і визнаних незалежних організацій стосовно їх відповідності вимогам, установленим Законом України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” та відповідними технічними регламентами. Рішення Уряду дозволить покращити умови ведення бізнесу в Україні, знизити адміністративний тиск на суб’єктів господарювання шляхом оптимізації проведення заходів планового нагляду (контролю).

Постанова КМУ від 31 жовтня 2018 р. № 937 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі".
 
Щодо затвердження Технічного регламенту маркування матеріалів для складових взуття... PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 05 жовтня 2018 09:09
Оприлюднено проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про затвердження Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу споживачу”.

На сьогодні в Україні чинним є Технічний регламент маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.06.2011 № 632 (далі – Технічний регламент), розроблений на основі Директиви 1994/11/ЄС.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 35 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1414
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2324769
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання