офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
14 | 04 | 2021
Новини Мінекономіки
УВАГА! В ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОЛОГІЯ" НОВИЙ САЙТ! PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 лютого 2021 14:36
Актуальну інформацію про діяльність ДП "Львівстандартметрологія" Ви знайдете за посиланням lvivstandard.com.ua
 
Проект постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 грудня 2020 11:35
Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо безпечності та захищеності хімічної продукції».

Проектом акту пропонується затвердження Технічного регламенту щодо безпечності та захищеності хімічної продукції, яким встановлюються правові норми для забезпечення ефективного захисту здоров'я людини і довкілля від впливу хімічної продукції, правил її вільного обігу на внутрішньому ринку України з урахуванням вжитих обмежувальних заходів щодо використання особливо небезпечних хімічних речовин, впровадження сучасного ризик-орієнтованого підходу для оцінки ризиків використання хімічної продукції, забезпечення рівних конкурентних умов для усіх суб’єктів господарювання, створення Державного реєстру хімічних речовин, а також імплементація Стратегічного підходу до міжнародного регулювання хімічних речовин (SAICM) на національному рівні.
 
Проект наказу Мінекономіки “Про затвердження Вимог до екстрактів кави та екстрактів цикорію” PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 24 вересня 2020 14:39
Мінекономіки оприлюднило проект наказу “Про затвердження Вимог до екстрактів кави та екстрактів цикорію”.

Прийняття проекту наказу обумовлене необхідністю гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу у частині вимог до екстрактів кави та екстрактів цикорію для забезпечення вітчизняного ринку якісною продукцією та розширення експортних можливостей України.

Проект наказу містить вимоги щодо термінології, маркування, етикетування екстрактів кави та екстрактів цикорію, які мають забезпечувати безперешкодне функціонування ринку та запобігати підприємницькій практиці, що вводить споживача в оману.

У разі прийняття проекту наказу буде імплементовано в законодавство України Директиву Європейського Парламенту і Ради 1999/4/ЄС від 22 лютого 1999 року про екстракти кави та екстракти цикорію № 1999/4/ЄС, що дозволить забезпечити вітчизняний ринок якісною продукцією та позитивно вплине на експортний потенціал національних виробників екстрактів кави та екстрактів цикорію.
 
Проект наказу Мінекономіки PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 22 вересня 2020 15:49
Оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження Порядку передачі та зберігання комплектів документації, пов'язаної з виконанням призначеними органами з оцінки відповідності/визнаними незалежними організаціями завдань з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, у разі скорочення сфери призначення, призупинення дії або анулювання свідоцтва про призначення".

Законом України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності", який визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності (далі – Закон Про технічні регламенти), встановлено, що центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері технічного регулювання (Мінекономіки), зокрема, призначає органи з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту, а також у випадках, визначених Законом, приймає рішення про обмеження сфери призначення, тимчасове припинення дії або анулювання рішення про призначення.

Відповідно до частини 7 статті 37 Закону Про технічні регламенти (до набрання чинності змінами) у разі обмеження сфери призначення, тимчасового припинення дії або анулювання рішення про призначення орган, що призначає, за пропозицією відповідного державного органу вживає відповідних заходів для того, щоб комплекти документації, пов’язаної з оцінкою відповідності, яка здійснювалася таким органом, в подальшому опрацьовувалися іншим призначеним органом або зберігалися для надання органу, що призначає, відповідному державному органу та відповідним органам державного ринкового нагляду за їх запитами. Законом України від 06.06.2019 № 2740-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання" внесені зміни, зокрема, до Закону Про технічні регламенти, які набрали чинності з 03.07.2020, згідно з якими порядок передачі та зберігання комплектів документації, пов’язаної з виконанням призначеними органами завдань з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, у разі скорочення сфери призначення, призупинення дії або анулювання свідоцтва про призначення встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання (Мінекономіки).

У зв’язку з тим, що на сьогодні такий порядок відсутній, Мінекономіки розробило проект наказу, яким передбачається встановити порядок передачі та зберігання комплектів документації, пов'язаної з виконанням призначеними органами з оцінки відповідності/визнаними незалежними організаціями (далі – призначені органи) завдань з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, у разі скорочення сфери призначення, призупинення дії або анулювання свідоцтва про призначення.
 
Щодо законодавчих змін у сфері дитячого харчування PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 17 вересня 2020 11:29
Розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС»  з метою оновлення законодавства щодо державного регулювання у сфері дитячого харчування із урахуванням сучасного вітчизняного харчового законодавства та вимог європейського законодавства.

Прийняття проекту Закону сприятиме забезпеченню дітей грудного та раннього віку якісним та безпечним дитячим харчуванням у відповідності до європейських вимог, створенню умов для збільшення обсягів виробництва та розширення асортименту продуктів для дитячого харчування, вдосконаленню нормативно-правового врегулювання питань, пов’язаних з харчовою безпекою у сфері дитячого харчування та гармонізацією національного законодавства у цій сфері із законодавством Європейського Союзу.
 
 
Prozorro Market - це нові можливості як для держави, так і для бізнесу PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 15 вересня 2020 08:54
Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу”. Цей документ врегульовує роботу першого державного онлайн магазину Prozorro Market і розкриває його повний потенціал для бізнесу та держави.

Відтепер державні замовники можуть користуватись Prozorro Market для закупівель до 200 тисяч гривень, а ті, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн. Раніше верхня межа була лише 50 тисяч, що суттєво обмежувало закупівлі багатьох замовників через Prozorro Market.

Prozorro Market створений для того, аби державні та комунальні органи влади та підприємства могли без зайвих зусиль та організації тендерів купувати товари широкого вжитку: офісне приладдя, пальне, меблі, побутову хімію, комп'ютери, посуд тощо. Крім цих позицій, в Prozorro Market також продаються медичні маски, антисептики, санітарні набори та багато інших медичних товарів. 
Детальніше...
 
Проект постанови КМУ "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 11 вересня 2020 09:21
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам".

Основними цілями державного регулювання запропонованого регуляторного акту є встановлення вимог до опису Знака відповідності, які дозволять виконання рельєфного зображення цього знака двома контрастними кольорами із використанням методу тиснення, лиття, штампування, тощо, а також визначити допустимі відхилення від пропорцій його форми через технологічні особливості способу нанесення цього знака, що сприятиме припиненню практики застосування з боку органів державного ринкового нагляду до суб’єктів господарювання обмежувальних заходів через невідповідність Знака відповідності встановленим законодавством вимогам.
 
Оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 вересня 2020 11:25
Оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Вимог до матеріально-технічної бази та інших об’єктів інфраструктури, необхідних для виконання функцій із сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції».

Законом України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” (далі – Закон) передбачено, що сертифікація органічного виробництва та/або обігу органічної продукції здійснюється органами сертифікації.

Відповідно до статті 28 Закону підприємство, установа, організація чи їхній підрозділ, що мають намір здійснювати функції з сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, повинні відповідати вимогам Закону та бути внесеним до Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції (далі – Реєстр органів сертифікації). Ведення цього реєстру здійснює Мінекономіки.
Детальніше...
 
Реєстр технічних регламентів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 12 серпня 2020 13:01
 Міністерство розвитку  економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднило Реєстр технічних регламентів.
 
Проект наказу "Про затвердження Правил формування переліків національних стандартів ... PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 05 серпня 2020 08:52
Мінекономіки оприлюднило проект наказу “Про затвердження Правил формування переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів” (далі – проект наказу) розроблено з метою приведення власного нормативно-правового акту у відповідність до чинного законодавства, а саме до Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”.

Проектом наказу пропонується затвердити правила формування центральними органами виконавчої влади та Службою безпеки України, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності, переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів (далі – проект Правил).

Проект Правил встановлює загальні вимоги щодо структури, оформлення та порядку формування переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів, а також додаткові вимоги щодо формування переліків національних стандартів для цілей застосування технічних регламентів, розроблених на основі актів законодавства Європейського Союзу, та переліків національних стандартів для цілей технічних регламентів, крім тих, які розроблені на основі актів законодавства Європейського Союзу.
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 14 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1482
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2587940
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання