офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
14 | 04 | 2021
Львів

Державне підприємство "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Львівстандартметрологія") з відділеннями у м. Дрогобичі та м.Червонограді підпорядковане Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

Свою історію ДП "Львівстандартметрологія" веде від 5 грудня 1785 р., коли декретом Австрійської надворної канцелярії була заснована перша державна метрологічна служба в Галичині - Інспекторат мір і ваг при Галицькому намісництві у м.Львові.

У доробку Інспекторату значаться виготовлення зразків-еталонів мір і ваг, прийнятих у Галичині, організація і здійснення нагляду за їх правильним застосуванням, підготовка і навчання працівників, облікування всіх підприємств, що мали засоби вимірювальної техніки, впровадження в Галичині метричної системи мір у 1876 році. У ХХ століття Галичина увійшла з повноцінною метрологічною службою, що грунтувалася на відповідній технічній базі. З того часу і дотепер служба функціонує безперервно, зберігаючи свої основні функції, хоча назва і статус її змінювались не раз.
 
Як територіальний орган Держстандарту, а з 1 жовтня 2002 р. Держспоживстандарту України, Центр безупинно розвивався і розбудовувався. Зміцнювалась технічна, зокрема, метрологічна база, розширювались функції, у першу чергу, завдяки акредитації центру як органу з сертифікації широкого спектру продукції та послуг, була створена грунтовна випробувальна база.
 

      
  ДП "Львівстандартметрологія"  
У березні 2003 р. наказом Держспоживстандарту України Центр було реорганізовано на Львівський регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації, натомість Дрогобицький та Червоноградський ДЦСМС набули статусу філій Львівського РДЦСМС. Таким чином, вперше в Україні був створений новий тип територіального органу Держспоживстандарту - регіональний центр.

Відповідно до розпорядження Держспоживстандарту України у лютому 2008 року Центр було перейменовано на Державне підприємство "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Львівстандартметрологія") з розширенням сфер діяльності, а саме - включення наукових напрямків роботи.

ДП "Львівстандартметрологія" зареєстровано у реєстрі Державної системи сертифікації та видано сертифікат, який засвідчує, що система управління якістю, розроблена і впроваджена в Центрі, з  підтвердження відповідності;  випробувань;  метрології; стандартизації  відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001.

 

Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 13 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1482
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2587917
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання